Aktualijos

 

zvaigzdute psichologai 2658Visi skiriame daug dėmesio savo vaikų fizinei būklei - norime būti tikri, kad jie sveikai ir sočiai pavalgę, šiltai apsirengę, skatiname juos sportuoti ir taip tapti stipriais. Bet ar pakankamai dėmesio skiriame jų emocinei savijautai ir gerovei? Kaip jie jaučiasi? Kaip vertina save? Kaip jiems sekasi bendrauti su kitais vaikais? Kaip įveikia liūdesį, nusivylimą ar kitus emocinius sunkumus?

 

sukos 1Daugelį žmonių kankina padidėjęs plaukų slinkimas, kuris gresia nuplikimu (alopecija). Alopecija pasitaiko tiek vyrams, tiek moterims.

Dažniausiai plaukai ima labai smarkiai slinkti sulaukus 22-25 metų, intensyviausiai slenka sulaukus 30-ies. Maždaug 30 proc. vyrų, perkopusių per 30-metį, nuplikimas labai ryškus.

Kaip su tuo kovoti? Kaip tai įveikti?

REANIMACIJOS 42483 iš mirties nagų tiesiog išplėšti žmonės - toks skaičius ligonių praėjusiais metais gydytas Šilutės ligoninės Reanimacijos - intensyviosios terapijos skyriuje.

Žmonių, kuriems reanimacijos prireikia patekus į avarijas, patyrusiems kitas nelaimes, kuriems staiga sutrinka organizmo gyvybinės funkcijos ir kurias palaikyti galima tik specialia aparatūra bei intensyviu medikamentiniu gydymu, kuriems skubiai reikia atlikti specializuotus tyrimus, kuriuos reikia nuolat stebėti, kasmet vis daugiau.

siaurietiskas su treneriuŠilutėje vis dažniau galima pamatyti žvitriai žingsniuojančių žmonių, apsiginklavusių lazdomis. Nenustebkite - tai šiaurietiškojo ėjimo entuziastai.

Sužinoti, kas tai yra šiaurietiškas ėjimas ir jo išmokti, buvo galima praėjusį šeštadienį. Šilutės rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras jau trečią kartą rengė nemokamą šiaurietiško ėjimo pamoką, kurią vedė profesionalus šiaurietiško ėjimo instruktorius Laimontas Rakauskas.

Išbandyti šią sporto rūšį ar patobulinti jau turimus įgūdžius susirinko apie 30 žmonių.

doctoramas.com nuotr.

Praėjusią savaitę Šilutės rajono sveikatos priežiūros įstaigas pasiekė sezoninio gripo vakcinos, nupirktos iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto lėšų.

Rizikos grupei priskiriami asmenys dėl skiepų turėtų kreiptis į savo šeimos gydytojus.

sxc.hu. / Cheryl Empey nuotr. Šiandien, spalio 21 dieną, 11 val. Lietuvos vaikų darželiuose, mokyklose, gimnazijose įvyksianti kolektyvinė mankšta “Augsiu aktyvus 2011” pretenduoja į Lietuvos rekordą.

Masinės mankštos dalyvių skaičius - beveik 110 tūkstančių. Būtent tiek vaikų ir jaunuolių Lietuvos darželiuose, mokyklose ir gimnazijose pasijungs bendrai mankštai. Iš viso prie masinės mankštos jungtis pareiškė norą beveik 700 Lietuvos darželių, mokyklų ir gimnazijų.

Programos „Augsiu aktyvus 2011" tikslas - parodyti jaunimui fizinio aktyvumo svarbą kasdieniame gyvenime, paskatinti jaunus žmones keisti gyvenimo būdą į sveikesnį ir aktyvesnį.

© silutesnaujienos.ltDusulys ir skausmai krūtinėje - pirmieji požymiai, kad kraujagyslės susiaurėjo ir širdžiai nepakanka kraujo.

Diegliai gali užklupti po sunkaus fizinio darbo, lipant laiptais, greitai einant, mankštinantis sporto salėje, važiuojant dviračiu ar net išėjus iš šiltos patalpos į lauką.

Negalavimai gali užklupti ir patyrus stresą, smarkiai susijaudinus, pervargus fiziškai ir protiškai.

Priepuolis prasideda, kai trumpam sutrikus vainikinei kraujotakai širdies raumeniui pritrūksta deguonies. Stipriai susiaurėjus kraujagyslėms, priepuoliai kartojasi. Žmogus gali jausti maudimą krūtinėje net gulėdamas lovoje.

istockphoto.com nuotr.Spalis visame pasaulyje minimas kaip kovos su krūties vėžiu mėnuo ir vadinamas rožiniu mėnesiu. Rožinė spalva yra tapusi moteriškumo, vilties, sveikatos spalva, rožinis kaspinas visame pasaulyje suprantamas kaip kovos ir pergalės prieš klastingą ligą simbolis.

Šilutės F.Bajoraičio viešoji biblioteka kartu su Šilutės rajono moterų, sergančių onkologinėmis ligomis, draugija „Viva Femina“ surengė vakarą „Padovanok svajonei sparnus“. Į renginį atvyko moterys, buvusios akistatoje su onkologine liga, ir tie, kurie, solidarizuodamiesi su sergančiais, vykdo įvairias misijas, teikia moralinę, psichologinę, dvasinę pagalbą.

psichiatrija mazrimas salygaMūsų rajone yra gydymo įstaiga, kurioje iš naujo gyvenimą atranda tie, kas jau buvo praradę gyvenimo džiaugsmą ir viltį, kas buvo įklimpę į priklausomybės liūną, kam, aplankius juodai nevilčiai, prireikė psichiatrų pagalbos.

Tai Klaipėdos Jūrininkų ligoninės Švėkšnos departamentas, kurio gausus kolektyvas penktadienį minėjo įstaigos 55-erių metų jubiliejų. Simboliška, kad jubiliejus sutapo su spaliu, kuris paskelbtas psichikos sveikatos mėnesiu. Be to, šventė surengta Pasaulinės psichikos sveikatos dienos (spalio 10-osios) išvakarėse.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt