Aktualijos

Katė. / Martinos Pužaitės (silutesnaujienos.lt) nuotr.Norite šaltą vakarą prisiglausti prie kažko švelnaus ar pūkuoto? O gal tiesiog pasiguosti dėl nevykusio pirmadienio ar bjauraus oro? Tokiais atvejais jūsų geriausiu draugu gali tapti mylimas augintis. Jis niekada jums nepasakys, kad dėl blogų minčių kaltas tik jūs pats ar, kad gana niurzgėti.

Paskutiniai užsienio mokslininkų tyrimai įrodė, kad kačių ir šunų šeimininkai vidutiniškai gyvena 4— 5 metus ilgiau nei likusioji žmonijos dalis. Gyvūnai vis dažniau pripažįstami kaip visaverčiai gydomojo proceso dalyviai. Jie padeda įveikti stresą, baimes, skausmą ir įvairias ligas.

 termometrasRetas kuris iš mūsų nėra karščiavęs, patyręs visą kūną apimančio silpnumo, kurį „padovanoja“ galvos svaigulys, jausmas, tarsi kas nors laužytų kaulus, į skirtingas puses tąsytų raumenis. Nors kalendorinė žiema jau persirito į antrąją pusę, paspaudęs šaltukas kaip reikiant pagausino peršalimo ir gripo virusais sergančiųjų gretas.

 

goodwp.com 16512Mums reikia 4 apkabinimų per dieną, kad palaikytume gyvybę.
Mums reikia 8 apkabinimų per dieną, kad išliktume savimi.
Mums reikia 12 apkabinimų per dieną, kad galėtume augti ir tobulėti.
Taip teigia psichologė V.Satir. Nepamirškime šių patarimų ne tik dabar, artėjant Valentino dienai. Prisiminkime juos visada.

hospital-guideVasario 11-ąją pasaulyje minima Pasaulinė ligonių diena.
Ta proga kviečiame apmąstyti, ką žmogui reiškia sveikata, darna su savimi pačiu ir jį supančiu pasauliu. Svarbu nepamiršti ir ligonių teisių.

Valstybinės ligonių kasos specialistai, gaunantys elektroninių laiškų, skambučių telefonu, konstatuoja, kad gydymo įstaigose pacientai negauna pakankamos informacijos apie jose teikiamas paslaugas (mokamas, nemokamas), jų tikslą ir pobūdį, padarinius ir kt.

 470 cold fluŠiandien girdime apie pačius įvairiausius „rinkimus“: gražiausių merginų, įspūdingiausių vestuvių, netikėčiausių skyrybų, egzotiškiausių kelionių, pavojingiausių darbų, didžiausią maisto kiekį suvalgiusių žmonių ir panašiai. Pasaulinei ligonių dienai – vasario 11 d. – artėjant, pabandykime šį tą daugiau sužinoti apie ligas. Kokios jų laikomos pačiomis baisiausiomis, keisčiausiomis, dažniausiomis ir visokiomis kitokiomis –iausiomis. Ar gresia šios ligos Lietuvai?

Pomidorų padažas. / Robyn Lee (seriouseats.com) nuotr.Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba išnagrinėjo bylą pagal Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos protokolą dėl UAB „Dorena“ reklamos naudojimo reikalavimų nesilaikymo ir už Reklamos įstatymo pažeidimą skyrė bendrovei 5000 litų baudą, praneša VMVT.

Pasak medikų, nušalusieji pasirodys po poros savaičių. / kitschenpink.blogspot.com nuotr.Šilutės Greitoji medicinos pagalba antradienį gavo vieną pranešimą neva Pagryniuose tiesiog gatvėje guli sušalęs žmogus. Tačiau nuvykę į vietą medikai jau nieko neberado. Gali būti, jog tai buvo tiesiog nuvirtęs apgirtęs žmogus.

Galūnes ar veidus nušalusių ligonių Šilutės ligoninės Traumatologijos skyriaus medikai dar nesulaukė.

icemanLietuvos sinoptikams prognozuojant sparčiai artėjančius į Lietuvą žiemos speigus, Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro visuomenės sveikatos specialistai primena, kaip gintis nuo šalčio ir pataria ką daryti sušalus.

laparoskopine operacija monitoriusŠilutės ligoninės chirurgai, urologai ir ginekologai nuo šių metų pradžios ligonius operuoja nauja laparoskopine įranga.

Šios įrangos privalumus jau įvertino visi minėtų skyrių medikai ir sako, kad dabar dirbti lengviau, operacijos trunka trumpiau, o pooperacinis laikotarpis ligoniams praeina lengviau.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt