Aktualijos

 

gripasKlaipėdos visuomenės sveikatos centro Šilutės skyriaus specialistai informuoja, kad per praėjusią savaitę Šilutėje ir jos rajone registruoti du gripo atvejai.

Pasak vyresniosios specialistės Galinos Gorbatovos, gripas "pagriebė" suaugusiuosius.

 

bishopizzar-medicinePolitikai pritarė Švėkšnos pirminės sveikatos priežiūros centro (Švėkšnos PSPC) pageidavimui atsisakyti Stemplių kaime esančių medicinos punkto patalpų ir šio kaimo bei apylinkių gyventojas teikti mobilias asmens sveikatos priežiūros paslaugas.

Tai yra, gydytoja ir slaugytoja atvažiuos pas pacientus tiesiai į namus pagal iškvietimą.

 

rotavirusLietuvoje šiuo metu prasideda virusinės žarnyno infekcijos - rotavirusinio gastroenterito (RGE) - sezonas, praneša Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras (ULAC).

Centro duomenimis, rotavirusinės infekcijos plitimas kasmet suaktyvėja rudenį ir tęsiasi iki pavasario.

 

sveikatos tarybaNaujai ketverių metų kadencijai patvirtinta ir pirmą kartą susirinkusi rajono Bendruomenės sveikatos taryba trečiadienį išsirinko pirmininką, pavaduotoją ir sekretorę. Taip pat nustatė prioritetines veiklos kryptis, kurias vykdys skatindami gyventojų sveikatingumą ir sąmoningumą.

 

zvaigzdute psichologai 2658Visi skiriame daug dėmesio savo vaikų fizinei būklei - norime būti tikri, kad jie sveikai ir sočiai pavalgę, šiltai apsirengę, skatiname juos sportuoti ir taip tapti stipriais. Bet ar pakankamai dėmesio skiriame jų emocinei savijautai ir gerovei? Kaip jie jaučiasi? Kaip vertina save? Kaip jiems sekasi bendrauti su kitais vaikais? Kaip įveikia liūdesį, nusivylimą ar kitus emocinius sunkumus?

 

sukos 1Daugelį žmonių kankina padidėjęs plaukų slinkimas, kuris gresia nuplikimu (alopecija). Alopecija pasitaiko tiek vyrams, tiek moterims.

Dažniausiai plaukai ima labai smarkiai slinkti sulaukus 22-25 metų, intensyviausiai slenka sulaukus 30-ies. Maždaug 30 proc. vyrų, perkopusių per 30-metį, nuplikimas labai ryškus.

Kaip su tuo kovoti? Kaip tai įveikti?

REANIMACIJOS 42483 iš mirties nagų tiesiog išplėšti žmonės - toks skaičius ligonių praėjusiais metais gydytas Šilutės ligoninės Reanimacijos - intensyviosios terapijos skyriuje.

Žmonių, kuriems reanimacijos prireikia patekus į avarijas, patyrusiems kitas nelaimes, kuriems staiga sutrinka organizmo gyvybinės funkcijos ir kurias palaikyti galima tik specialia aparatūra bei intensyviu medikamentiniu gydymu, kuriems skubiai reikia atlikti specializuotus tyrimus, kuriuos reikia nuolat stebėti, kasmet vis daugiau.

siaurietiskas su treneriuŠilutėje vis dažniau galima pamatyti žvitriai žingsniuojančių žmonių, apsiginklavusių lazdomis. Nenustebkite - tai šiaurietiškojo ėjimo entuziastai.

Sužinoti, kas tai yra šiaurietiškas ėjimas ir jo išmokti, buvo galima praėjusį šeštadienį. Šilutės rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras jau trečią kartą rengė nemokamą šiaurietiško ėjimo pamoką, kurią vedė profesionalus šiaurietiško ėjimo instruktorius Laimontas Rakauskas.

Išbandyti šią sporto rūšį ar patobulinti jau turimus įgūdžius susirinko apie 30 žmonių.

doctoramas.com nuotr.

Praėjusią savaitę Šilutės rajono sveikatos priežiūros įstaigas pasiekė sezoninio gripo vakcinos, nupirktos iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto lėšų.

Rizikos grupei priskiriami asmenys dėl skiepų turėtų kreiptis į savo šeimos gydytojus.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt