Aktualijos

tymaiLietuvoje toliau grėsmingai plinta tymai, šiemet jau susirgo arti pusantro šimto žmonių.

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Šilutės skyriaus vedėja Roma Jovaišaitė vakar „Šilutės naujienas“ informavo, kad sergamumo tymais rodiklis jau siekia 4,56 atvejų 100 tūkstančių gyventojų, ir kasdien registruojami vis nauji ligos atvejai. Tuo tarpu pernai per visus metus tymais Lietuvoje iš viso sirgo tik 30 žmonių.

 

14274 da8a8004fd2df13b3ac0daf09d905f50Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) dar kartą atkreipia visuomenės dėmesį į tymų grėsmę ir ragina tėvus skiepyti savo atžalas.

AvdejevasKovo 16-18 dienomis Rusnėje ir vėl viešės gydytojas iš Ukrainos Genadijus Avdejevas, atliekantis stuburo ir Atlanto slankstelio korekcijas be laužymo ir skausmo. Jis yra vienas žymiausių savo srities specialistų, antrosios kartos gydytojas osteopatas, unikalios manualinės terapijos specialistas.

Pacientus osteopatas konsultuos restorane „Rusne Villa“, esančiame Pakalnės kaime. Išankstinė registracija telefonu +370 698 41745.

Senjorai sportuojaAktyvus gyvenimo būdas, judėjimas, sportas leidžia išvengti daugelio ligų. Tuo įsitikinę sporto ir sveikatingumo centrą „Atėnai“ jau ne vienerius metus lankantys Šilutės senjorai. Anot jų, aktyvus sportavimas tapo jų gyvenimo norma, poreikiu ir maloniu laiko praleidimu. Tai - galimybė ne tik sustiprinti raumenis, bet ir proga užmegzti naujus ryšius, surasti bendraminčių, prasmingai praleisti laiką. Beje - visa tai nemokamai, ir tai irgi labai svarbu senjorams, gaunantiems nedideles pensijas, kurie dažnu atveju sau negalėtų leisti pirkti abonementą į sporto klubą.

GripasEpidemija atšaukta, tačiau gripas dar neatsitraukė.

 

baby-belly-1533541 960_720Visoms nėščiosioms pirmąjį nėštumo trimestrą rekomenduojama pasitikrinti dėl virusinio hepatito B, – primena Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro medikai. Kraujo tyrimas dėl hepatito B viruso antigeno (HBsAg) yra nemokamas nuo 2019 metų sausio pirmos dienos visoms nėščiosioms. Išlaidos apmokamos iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto.

GripasGripas iš Šilutės rajono po truputį traukiasi.

 

Sauls trkumasRemdamasi Lietuvoje neseniai atlikto tyrimo duomenimis, gyd. Dalia Vaitkevičiūtė tvirtina, kad devyniems iš dešimties lietuvių trūksta organizmui itin svarbios maistinės medžiagos vitamino D. Skaitydami toliau sužinosite, kodėl tai gali tapti problema.
Anot delfi.lt, neįtikėtinai daug lietuvių gauna nepakankamą vitamino D kiekį.

Gyd. Dalia Vaitkevičiūtė paaiškino, kad didžiausias vitamino D trūkumas nustatomas nuo spalio iki gegužės, nes per vasarą sukauptos vitamino D atsargos organizme išlieka apie mėnesį, tad, net jei vasara buvo saulėta, sukaupto vitamino D neužteks visam šaltajam laikotarpiui.

 

Ginekologe Verumbickiene_1„Labai džiaugiuosi galėdama padėti Lietuvos, ir ypač mažesnių miestų moterims, nes manau, jog geriausiai suprantu jų problemas ir mentalitetą“, - sako Šilutės klinikoje „Medicinos namai“ dirbanti jauna gydytoja ginekologė Asta Verumbickienė.

Jauną medikę jau pamėgo mūsų krašto ir gretimų Tauragės bei Šilalės miestų moterys, o ji sako spėjusi pamėgti ne tik savo pacientes, bet ir Pamario gamtą. Tai bene pagrindinės priežastys, dėl ko ši jauna medikė nesvarsto išvykimo į užsienį vairiantų.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt