Renginiai ir pramogos

 kurybos projektas_jaunimuiSocialinių mokslų kolegija kartu su Lietuvos moksleivių sąjunga bei kitais partneriais pristato nacionalinio masto iniciatyvą Lietuvos jaunimui „KŪRĖJŲ KARTA“. Antradienį Šilutės kultūros ir pramogų centre vyks NEMOKAMAS šio projekto renginys „Kūryba - tai laisvė“.

201703013 Juozaitis_Afisa_A4Filosofas, rašytojas bei publicistas Arvydas Juozaitis paskyrė 12 metų tam, kad kruopščiai išnagrinėtų didžiųjų Baltijos pakrantės miestų – Rygos, Karaliaučiaus/Kaliningrado ir Klaipėdos – istoriją.

2 stalionis_koncertas_Merkuris_1_sumaintaDainininkas ir dainų autorius Paulius Stalionis - mūsų mieste!

Pelnęs publikos simpatijas šlageriais tapusiomis dainomis „Man nereik į Airiją“, „Vakarai ilgi“, „Aš atnešiu Tau saulę“ ir kt., atlikėjas nesustojo ir greitai gerbėjams pristatys naujausią savo albumą „Aš tavimi tikiu“.

Uzgavenes Rusneje_1Rusniškių Užgavėnės - su nauja istorija

Į Rusnės Užgavėnių šventę Lašininis šiemet atėjo kitoks: demokratinėje, europinėje  Lietuvoje Rusnės Lašininis pakeitė lytį ir tapo Lašinine. O perkaręs Kanapinis, kaip tyčia, į šventę atėjo ne muštis su Lašininiu, o susirasti sau pačią...

Tokį Užgavėnių scenarijų sumąstė Rusnės senjorų šokių kolektyvo vadovė Solveiga Mockienė. Užgavėnių kaukėmis persirengę jos kolektyvo šokėjai į šventės žaidimą įtraukė visus - didelius ir mažus.

Kanapiniui, besiieškančiam pačios, surengtos net šešių pretendenčių varžytuvės. Lašininė, gydytoja, čigonė, ragana, giltinė ir šeimininkė įvairioms varžybų rungtims rinkosi komandas ir taip visus paslankiausius įtraukė į šventės žaidimų sūkurį.

priekuliskiai-ziema-varo-su-siupiniu5Šeštadienį Priekulės Turgaus aikštėje garavo didžiuliai katilai - Užgavėnes švenčiantys priekuliškiai surengė šiupinio virimo varžytuves.

DSC 1646„Lietuvoje daug kalbama apie mokinių pilietiškumo ir tautiškumo ugdymą. Apie tai nuolat diskutuojama, rengiami vadovėliai, programos. Manau, kad mylėti savo tėvynę, vaikus reikia mokyti ne žodžiais, o pavyzdžiu. Aišku, vaikai labiausiai mokosi iš tėvelių ir šeimos“, - sako Martyno Jankaus mokyklos mokytoja Jolanta Kutkienė.

Plakatas 1Visus, visus šilutiškius ir miesto svečius vasario 28 d. 17.30 val. kviečiame į LIETUVININKŲ ŠIUPINIO ŠVENTĘ prie Šilutės kultūros ir pramogų centro tvenkinio!

Meiles laiskai_Silute_100x150__5_mm_spauda_copySpektaklis "Meilės laiškai", planuotas Šilutėje rodyti vasario 17 d., NEĮVYKS.

velnio Nuotaka_157x200Vasario 18 d. (šeštadienį) Palangos koncertų salėje Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras parodys vieną populiariausių savo spektaklių – kultinį lietuvišką miuziklą „Velnio nuotaka“.

Tai – vienintelis profesionalioje teatro scenoje atgimęs vieno įsimintiniausių miuziklų pastatymas.

Kelios dienos po Šv. Valentino dienos vyksiantis spektaklis kvies prisiminti vieną įspūdingiausių meilės istorijų lietuvių literatūroje. Įsimylėjėlius Jurgą ir Girdvainį įkūnys Judita Butkytė - Komovienė ir Jeronimas Milius.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos