Renginiai ir pramogos

 

IMG 8997Profesionalus komedijos teatras „Domino“ sausio 29 d. į Šilutę atvyksta su tikrais įvykiais paremta nuotykių komedija „Pasiklydęs skambutis“. Taip yra nutikę kiekvienam iš mūsų. Ir, greičiausiai, net ne vieną kartą...

 

Naujieji sveksnojeJau 16-ą kartą aktyviausi Švėkšnos gyventojai sutikti Naujuosius metus rinkosi miestelio centre. Tradiciškai visus čia ir vėl sukvietė „Vestuvių muzikantų“ festivalio organizatorius Vytautas Raibys.

 

su-policija9-1024x724Jau aštuntą kartą akcija „Knygų Kalėdos“ kviečia dovanoti knygas Lietuvos bibliotekoms. Šių metų šūkis – dovanokime laukiamiausių knygų šalies bibliotekoms. Ši graži tradicija sukviečia vaikus ir suaugusius į biblioteką pabūti šventiniu laikotarpiu kartu, atrasti, pažinti, pasidalinti geromis emocijomis ir širdies šiluma.

 

popiete suldiakovas2Šilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje vyko tradicinė popietė „Poezija, skambanti fotografijos mene“, kurią organizavo Eugenijus Šuldiakovas. Šis menininkas laisvalaikiu tapo išnykusias ir dar likusias evangelikų liuteronų bažnyčias, rašo eiles, dirba ugdomąjį darbą su kaimų vaikais ir suaugusiais, yra įkūręs meno terapijos studiją, veda saviugdos kursus ir pats nuolat mokosi.

senjoru dienos_internete3Šilutės F.Bajoraičio viešoji biblioteka ir jos 21 filialas prisijungė prie Lietuvoje organizuojamos projekto „Prisijungusi Lietuva“ teminės akcijos „Senjorų dienos internete'2018“. Jos tikslas - skatinti vyresniojo amžiaus žmones drąsiai jaustis skaitmeninėje erdvėje, pažinti grėsmes bei netikras žinias, kritiškai vertinti informaciją, saugiai ir atsakingai naudotis aktualiomis e. paslaugomis, tobulinti skaitmeninius įgūdžius.

Copy of_Moliugai_Gailiunienes_nuotrauka_1_pJau septintą kartą Švėkšnoje surengta šviesos ir muzikos šventė „Mes už šviesą 2018“. Penktadienį ir šeštadienį Švėkšnos grafų Pliaterių dvaro parką ir vėl papuošė šimtai išskaptuotų bei šviečiančių moliūgų žibintų. Galima neabejojant teigti, kad šventės vietą aplankė tūkstančiai žmonių, susirinkusių iš visos seniūnijos, savivaldybės ir netgi iš visos Lietuvos.

Šių metų moliūgų žibintų šventė kartu buvo ir šios seniūnijos pagarbos Lietuvai ir jos šimtmečio paminėjimo renginys. Originaliausias jos akcentas - 12 metrų aukščio karkasinis medis, ant kurio buvo sukabinti 100 šviečiančių moliūgų, kurie puikiai papuošė parko aplinką. Medis pastatytas parke, šalia vilos ir čia stovėjo dar beveik savaitę.

flamenko teatras_10_31Jau lapkričio 8 d. Šilutės kultūros centre choreografė ir flamenko šokėja Sandra Domingo pristato itin daug artistinių ir fizinių pastangų reikalaujantį flamenko šokio spektaklį „Svajonės“ - apie žmogų kuriančias svajones: drąsias, sparnuotas ir įkvepiančias.

IMG 20181026_160245Metų ratui apsisukus Šilutės kraštotyros draugija pakvietė saviškius ir kitus istorija bei tradicijomis besidominčius šilutiškius į paskaitą tema “Bažnyčia, šventieji ir krikščioniškas tikėjimas: kaip amžių eigoje keitėsi mirusiųjų minėjimo papročiai”.

 

42816043 10156569205531236_3861997097498705920_oPrieš ekspediciją į kuprines krovėmės įrankius, o ekspedicijoje jas pildėme istorijomis, kurioms atėjo laikas sklisti po Lietuvą ir pasaulį. Tikroji misija prasideda! Kiekvieno išgyventos emocijos iškeliauja į visus Lietuvos miestus ir miestelius ir spalio 26 d. 16 val. 30 min. pasieks Šilutės raj. savivaldybės F. Bajoraičio viešąją biblioteką.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt