Renginiai ir pramogos

C Misko_Archyvas-38Su Neringa Nekrašiūte ir Ramūnu Šimukausku.

Kovo 13  d. 18 val. Šilutės kultūros centre muzikinės komedijos KARŠTOJI KIRPĖJO KĖDĖ aktoriai Jūsų nuotaikai padarys gerą ir madingą šukuoseną. Jūsų laukia daug gražaus humoro su RAMŪNU ŠIMUKAUSKU ir užburiančiomis NERINGOS NEKRAŠIŪTĖS ir EGLĖS KRASNOVĖS atliekamomis dainomis. Gera nuotaika - GARANTUOTA!

 

UzgavenesVisus, visus šilutiškius ir miesto svečius vasario 13 d. 17.30 val. kviečiame į LIETUVININKŲ ŠIUPINIO ŠVENTĘ prie Šilutės kultūros ir pramogų centro tvenkinio!

3Artėjant Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo šimtmečiui dalyvauti pilietinėje akcijoje „100 žingsnių Lietuvai“ visą Lietuvą pakvietė Šilutės vaikų darželio „Žibutė“ kolektyvas.

 

stintapkio vent_2017._Nidos_KTIC_AilaIki „Stintapūkio“ šventės Neringoje likus mažiau nei savaitei aiškėja esminės renginio detalės, kurios priklauso ne nuo organizatorių, bet nuo oro sąlygų. Deja, bet jos neišpildo lūkesčių ir pagrindinį šventės akcentą, tradicinę žvejybą bumbinimu, organizatoriai yra priversti perkelti į krantą mat Kuršių marių ledas – buvo išneštas vėjo.

VASARIO 16_aptarimas_1Iki Vasario 16-osios - Valstybės 100-mečio dienos liko nepilnai trys savaitės. Šilutėje tą dieną bus daug įsimintinų renginių, pritaikytų įvairiausio amžiaus ir pomėgių žmonėms.

Šilutiškiai kviečiami dalyvauti Prezidentiniame bėgime, fotografuotis prie vienintelės tokios Lietuvoje jos 100-mečiui skirtos instaliacijos, pietauti kavinėse, kur koncertuos įvairūs krašto meno kolektyvai, mažieji - pramogauti ir gimtadienio tortą skanauti Šilutės H.Šojaus muziejuje ir t. t. ir pan.

Dalyvauti gimtadienio renginiuose ir jį švęsti linksmai ir spalvingai kviečiami visi savivaldybės gyventojai, o visos iniciatyvos penktadienį pristatytos Savivaldybėje surengtoje spaudos konferencijoje.

19693504 1717469094983998_7944349356533782201_oNemuno deltos regioninio parko direkcija vasario 3 dieną smalsuolius - gamtos mylėtojus kviečia į žygį po vieną didžiausių ir įspūdingiausių pelkių Lietuvoje - Aukštumalos aukštapelkę.

ledo ralis_keturraciaiSekmadienį ant ledu sukaustytų Pamario pievų „grojo“ motociklai ir keturračiai - čia įvyko daugelio pamėgtas ir jau tradiciniu tapęs Šilutės krašto renginys - ledo ralis. Šiemet jis buvo skirtas atkurtos Lietuvos valstybės 100-mečiui paminėti.

Išmėginti savo jėgas ledo lenktynėse panoro pusšimtis automobilių ir motociklų sporto gerbėjų. Pasižiūrėti šių lenktynių susirinko nemažas būrys smalsuolių.

„Šauniai praėjo renginys, be jokių trikdžių, rimtesnių virtimų ar traumų“, - džiaugėsi renginio organizatoriai Andrius Vaitkus ir Kęstas Valančius.

1Vasario 2-4 dienomis Nidoje vyks tradicinė „Stintapūkio“ šventė. Renginio organizatoriai, Nidos KTIC „Agila“, kviečia atvykti ir smagiai praleisti laiką su šeima ar draugais bei dalinasi renginio programa, kurią vainikuoja nemokamas grupės „Keymono“ koncertas.

 

Plakatas juodojo_humoro_vakaras_ilutAr žinote, ką žmogus sušunka nukritęs nuo kopėčių? Ar žinote, kad mokslininkų teigimu, necenzūrinių žodžių vartojimas nuima stresą ir pagerina medžiagų apykaitą? Ar žinote, kad juokas ir seksas prailgina gyvenimą? Ar žinot, kad seksu geriausia užsiimti su savo mylimuoju, o smagiai pasijuokti geriausia Juodojo humoro vakare?

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos