Renginiai ir pramogos

Vaidybinis filmas "1000 galimybių". / Kadras iš Youtube.comSausio 10 d. 15.00 val. Šilutės F.Bajoraičio viešojoje bibliotekoje - nacionalinė filmo premjera - trys neišgalvotos istorijos naujame lietuviškame filme "1000 galimybių".

Viena iš filmo herojų prototipų - F.Bajoraičio viešosios bibliotekos Šylių filialo bibliotekininkė Vida Mišeikienė.

spektaklisUžupio teatras kviečia visus jaunus, mylinčius, ieškančius ir klajojančius, svajojančius ir skrajojančius į „Mėšlungį“ (pagal to paties pavadinimo K.Sajos pjesę) SAUSIO 26 D. Šilutės kultūros ir pramogų centre.

theatre-masksIstorijoje jau ištirpo 2011-ieji metai, tačiau Šilutės krašto žmonės praėjusius metus dar ilgai išsūpuos savo geromis emocijomis, įspūdžiais ir prisiminimais.

Ateidami 2011-ieji atnešė kiekvienam iš mūsų laiko dovanas: labai lauktą Šilutės 500 metų jubiliejų, Šilutei suteiktas garbingas Lietuvos kultūros sostinės 2011 titulas, ypatingi mūsų darbai įvertinti Europos Garbės ženklu. Trys ženklai, trys išskirtiniai įvykiai matomi čia, savo potvynių krašte, Lietuvoje, pasaulyje... O juk visa tai sukurta tiesiant simbolinius tiltus į bičiulišką vienas kito palaikymą, sujungta nuoširdžiu, kartais nematomu, kasdieniu darbu, seniai subrandinta ir pagaliau įgyvendinta idėja...

theatre-masks

Svarbiausi rajono kultūriniai įvykiai 2011 metais.

Salunas ir spindulys 2Kantri šokių kolektyvas „Salūnas“, jaunimo muzikos grupė „Karčemėlė“ ir popchoras „Spindulys“ dalyvavo Estijoje surengtame 5-ajame Baltijos šalių tarptautiniame vaikų kūrybos festivalyje „Advent“.

Šilutiškiai kartu su Mažeikių šokių kolektyvu „Niuansas“ atstovavo Lietuvai.

vejune zvakesJuknaičių moterų vokalinis ansamblis „Vėjūnė“ pirmą kartą surengė jaukų padėkos vakarą kolektyvams ir atlikėjams, su kuriais draugauja ne vienerius metus, susitinka renginiuose, patiria džiaugsmingų ir malonių akimirkų kartu.

VU profesorė D. Pociūtė-Abukevičienė įvertinta M. Mažvydo premija. / VU archyvo nuotr.Rytoj Kultūros ministerijos Baltojoje salėje bus įteiktos Kultūros ministerijos premijos dviem dešimtims laureatų: 19 kultūros ir meno kūrėjų ir 1 įstaiga.

IMG 7982Nėra moters, kuri nenorėtų ar nesistengtų būti graži. Tačiau ne visos vienodai Dievo (ar gamtos?) apdovanotos puikia figūra, vešliais plaukais ir didelėmis, išraiškingomis akimis.

Vis dėlto, išorinis žmogaus grožis labai didele dalimi priklauso nuo to, kiek į jį investuojame laiko, išradingumo, kūrybingumo ar pinigų.

kintu sokiams 10 metuGruodžio 9 -ąją šokių kolektyvas „Kintai“, vadovaujamas Astos Gužauskienės, atšventė savo 10-metį.

Kolektyve per 10 metų gyvavo trys grupės: jaunimo, suaugusiųjų ir pagyvenusiųjų. Prieš metus, byrant jaunimo ir pagyvenusiųjų grupėms, moterys ir merginos susibūrė į naują moterų - merginų šokių grupę. Per 10 metų net 146 šokėjai tapo kolektyvo nariais.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt