Renginiai ir pramogos

syliai adventasŠylių bibliotekoje surengta popietė, skirta prasidėjusiam adventui.

Niūrus lapkritis užleidžia vietą gruodžiui, o jis pasikeitimų atneša ne tik į gamtą, bet ir į sielą. Mat tai - advento mėnuo, jo ramybė ir susikaupimas veda į didžiausią krikščionių šventę - Kalėdas.

plakatasAtėjo metas padėkoti Šilutės krašto žmonėms ir kiekvienam, kuris savo idėja, darbu, pajauta, parama į 2011 metų metraštį padėjo įrašyti du įspūdingus faktus: išdidžiai skelbė Lietuvai ir pasauliui žinią - Šilutė švenčia 500 metų jubiliejų ir Šilutė - Lietuvos kultūros sostinė 2011.

Tad dar kartą visi kartu išgyvenkime šventės būtį. Laukiame jūsų renginiuose!

Koncertuoja ansamblis "Ramytė". / A.Norbutienės nuotr.Šilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje vyko Šilutės kraštotyros draugijos folkloro ansamblio "Ramytės" dainų vakaras "Kol neužpustė laiko vėjai...", skirtas Liudviko Rėzos 235-osioms gimimo metinėms.

Vienas iš slam poezijos propaguotojų - švėkšniškis Domas Raibys. / Simonos Pužaitės (silutesnaujienos.lt) nuotr."Į užsienį dažnai atvykstu pranešti žinios, kad tokia kalbėjimo forma yra, atvykstu kaip revoliucionierius. Lietuva maloniai nustebino – ši šalis jau žino, kas yra slemas", - prieš keletą savaičių publiką Vilniuje sveikino JAV slemeris, poetas Saul Williams.

Tiesiai iš jo rankų slem mikrofonas su Lietuvių slemeriais atvyksta į Šilutę.

jovaisa vytautasTrečiadienį Šilutės kultūros ir pramogų centre įvyko mišraus choro „Pamario aidas“ vadovo Vytauto JOVAIŠOS autorinių dainų vakaras, skirtas garbingam 80-ąjam kompozitoriaus jubiliejui paminėti.

Maestro pasveikinti susirinko daugiau kaip pusšimtis jo draugų, mokinių, bendražygių, neabejingų jo kuriamai muzikai šilutiškių. Dainomis tėtį sveikino sūnus Egidijus Jovaiša - „Nerijos“ ansamblio solistas, pagerbti jubiliatą atvyko ir rajono meras Virgilijus Pozingis.

kariuomenes veteranaiLapkričio 23-oji - Lietuvos kariuomenės diena. Šiais metais Lietuvos kariuomenė švenčia 93-ąjį savo gimtadienį.

Klaipėdos apskrities jūros šaulių 3-osios rinktinės Šilutės šaulių 8-oji kuopa tą minėjimą surengė kiek anksčiau. Šaltą, pilką ir lietingą šeštadienį Šilutės aerodrome Armalėnuose energija ir ryžtu dalinosi Žemaičių apygardos 3-osios rinktinės savanoriai ir Šilutės šaulių 8-oji kuopa.

Po šventinės rikiuotės kariai savanoriai ir šauliai dalyvavo estafetėje ir šaudymo iš orinio šautuvo varžybose. Susirinkusieji buvo vaišinami karšta arbata ir sausainiais.

sauliaiTrečiadienį, lapkričo 23-iąją, visuose šalies didžiuosiuose miestuose ir visur, kur tarnauja Lietuvos kariai, bus minima Kariuomenės diena. O Šilutės šaulių 8-oji kuopa šią šventę paminėti kviečia anksčiau - jau rytoj, lapkričio 19 d., visi kviečiami į Armalėnuose esantį Šilutės aerodromą, kurs vyks šaulių pristatymas, šaudymo iš orinio šautuvo varžybos, sportinės atrakcijos, kariai pavaišins arbata ir sausainiais.

Lietuvos kariuomenės diena minima nuo 1918 m., kai tuometinis ministras pirmininkas Augustinas Voldemaras Apsaugos ministerijai pasirašė įsakymą Nr. 1, kuriuo pradėtos formuoti šalies reguliariosios pajėgos. 1918 m. lapkričio 23 d. laikoma oficialia kariuomenės atkūrimo diena.

9962afd4d7801adbe96e49a2f2eab69f XLŠiuo metu Vilniuje, Lietuvos mokslų akademijoje, vyksta Šilutės diena "Demokratiškumo, verslumo, raiškos įvairovės siekiamybės Šilutės krašte".

lietuvininku viltis su direktoreFortepijonas pražydo - apdėtas sveikintojų įteiktomis gėlėmis jis tapo tarsi vakaro simboliu, nes prestižinė Šilutės rajono „Lietuvininkų vilties” premija įteikta Šilutės rajono meno mokyklos Muzikos skyriaus fortepijono klasės mokytojai metodininkei, koncertmeisterei Liudmilai Kašėtienei.

Sveikinimų, linkėjimų ir gėlių lavina buvo skirta visuomet besišypsančiai, savo darbą ir gyvenimą įsimylėjusiai mokytojai, per 16 darbo metų išugdžiusiai daugybę jaunųjų talentų.