Renginiai ir pramogos

 

Good Time_BoysBirželio 14-15 dienomis Rusnės saloje įvyks jubiliejinis - 10-asis „Rusnės festivalis“. Šiemet didžiausioje Lietuvos saloje koncertuos šiemetinio „X Faktoriaus“ nugalėtoja grupė „Good Time Boys“, muzikinio projekto finalų metu garsinusi Šilutės vardą. Taip pat išgirsime Mantą Jankavičių su grupe, amerikietį bliuzo ir kantri stiliaus muzikos atlikėją McInroe Keegan ir kitus dainininkus.

Šią savaitę, Valentino dienos proga, bilietus į dviejų dienų festivalį galite įsigyti už pusę kainos - 7 Eur. Skubėkite pasinaudoti šiuo pasiūlymu, nes nuo vasario 16 dienos bilietai brangs.

LedoSkulpturosPakruojis210 Fotografas_Gytis_VidziunasPakruojo dvaras žiemą išlydės su ledo skulptūrų ir ugnies festivaliu „Ledo karalystė“. Vasario 22 – 24 dienomis vyksiančiame renginyje lauks daugiau nei keturios dešimtys ledo skulptūrų, lazerių ir ugnies simfonija bei pasakiškos pramogos visai šeimai.

 

IMG 8997Profesionalus komedijos teatras „Domino“ sausio 29 d. į Šilutę atvyksta su tikrais įvykiais paremta nuotykių komedija „Pasiklydęs skambutis“. Taip yra nutikę kiekvienam iš mūsų. Ir, greičiausiai, net ne vieną kartą...

 

Naujieji sveksnojeJau 16-ą kartą aktyviausi Švėkšnos gyventojai sutikti Naujuosius metus rinkosi miestelio centre. Tradiciškai visus čia ir vėl sukvietė „Vestuvių muzikantų“ festivalio organizatorius Vytautas Raibys.

 

su-policija9-1024x724Jau aštuntą kartą akcija „Knygų Kalėdos“ kviečia dovanoti knygas Lietuvos bibliotekoms. Šių metų šūkis – dovanokime laukiamiausių knygų šalies bibliotekoms. Ši graži tradicija sukviečia vaikus ir suaugusius į biblioteką pabūti šventiniu laikotarpiu kartu, atrasti, pažinti, pasidalinti geromis emocijomis ir širdies šiluma.

 

popiete suldiakovas2Šilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje vyko tradicinė popietė „Poezija, skambanti fotografijos mene“, kurią organizavo Eugenijus Šuldiakovas. Šis menininkas laisvalaikiu tapo išnykusias ir dar likusias evangelikų liuteronų bažnyčias, rašo eiles, dirba ugdomąjį darbą su kaimų vaikais ir suaugusiais, yra įkūręs meno terapijos studiją, veda saviugdos kursus ir pats nuolat mokosi.

senjoru dienos_internete3Šilutės F.Bajoraičio viešoji biblioteka ir jos 21 filialas prisijungė prie Lietuvoje organizuojamos projekto „Prisijungusi Lietuva“ teminės akcijos „Senjorų dienos internete'2018“. Jos tikslas - skatinti vyresniojo amžiaus žmones drąsiai jaustis skaitmeninėje erdvėje, pažinti grėsmes bei netikras žinias, kritiškai vertinti informaciją, saugiai ir atsakingai naudotis aktualiomis e. paslaugomis, tobulinti skaitmeninius įgūdžius.

Copy of_Moliugai_Gailiunienes_nuotrauka_1_pJau septintą kartą Švėkšnoje surengta šviesos ir muzikos šventė „Mes už šviesą 2018“. Penktadienį ir šeštadienį Švėkšnos grafų Pliaterių dvaro parką ir vėl papuošė šimtai išskaptuotų bei šviečiančių moliūgų žibintų. Galima neabejojant teigti, kad šventės vietą aplankė tūkstančiai žmonių, susirinkusių iš visos seniūnijos, savivaldybės ir netgi iš visos Lietuvos.

Šių metų moliūgų žibintų šventė kartu buvo ir šios seniūnijos pagarbos Lietuvai ir jos šimtmečio paminėjimo renginys. Originaliausias jos akcentas - 12 metrų aukščio karkasinis medis, ant kurio buvo sukabinti 100 šviečiančių moliūgų, kurie puikiai papuošė parko aplinką. Medis pastatytas parke, šalia vilos ir čia stovėjo dar beveik savaitę.

flamenko teatras_10_31Jau lapkričio 8 d. Šilutės kultūros centre choreografė ir flamenko šokėja Sandra Domingo pristato itin daug artistinių ir fizinių pastangų reikalaujantį flamenko šokio spektaklį „Svajonės“ - apie žmogų kuriančias svajones: drąsias, sparnuotas ir įkvepiančias.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt