Teisėtvarka

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Teisėtvarka
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Informacija

Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos ieškant be žinios dingusio Mariaus Mockaus

Image - Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos ieškant be žinios dingusio Mariaus Mockaus

  Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai ieško dingusio be žinios Mariaus Mockaus, gim. 1984 m., gyv. Šilutės r., Žemaičių Naumiesčio sen., Sugintų

Pirmadienis, 11 Lapkritis Komentarai (0)

Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos ieškant be žinios dingusio Gedimino Montvydo

Image - Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos ieškant be žinios dingusio Gedimino Montvydo

  Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai ieško dingusio be žinios 48 m. Gedimino Montvydo, gyvenančio Saugų seniūnijos Kukorų

Penktadienis, 8 Lapkritis Komentarai (0)

Įvykiai

Šilutės r. susimušė du girti ugniagesiai, vienas nakvojo areštinėje

Image - Šilutės r. susimušė du girti ugniagesiai, vienas nakvojo areštinėje

  Šilutės policija sulaikė ir į areštinę uždarė girtą ugniagesį, kuris per išgertuves susimušė su

Penktadienis, 29 Lapkritis Komentarai (0)

Pavogė papuošalų už 4200 Eur

Image - Pavogė papuošalų už 4200 Eur

  Vagystės Šilutėje nesiliauja. Vėlų šeštadienio vakarą Tilžės gatvėje gyvenanti 52 m. moteris pasigedo papuošalų dėžutės. Ji įtaria, kad papuošalus pavogė 50-metis vyras. Nuostolis – net 4 240

Pirmadienis, 25 Lapkritis Komentarai (0)

Keliuose ir gatvėse

Prevencinė priemonė Šilutėje

Image - Prevencinė priemonė Šilutėje

Pasikeitus orams ir vairavimo sąlygoms vis dar atsiranda vairuotojų, kuriems negalioja Kelių eismo taisyklės, jie vadovaujasi liaudiška taisykle ,,mano mašina, mano taisyklės“. Siekdami mažinti KET pažeidimų Šilutės r. policijos komisariato

Antradienis, 3 Gruodis Komentarai (0)

Lietuvoje pradeda veikti elektroninė eismo įvykių deklaravimo sistema

Image - Lietuvoje pradeda veikti elektroninė eismo įvykių deklaravimo sistema

  Į avariją Lietuvoje patekę vairuotojai nuo šiol galės užpildyti elektroninę eismo įvykių deklaraciją. Vairuotojams skirtoje nemokamoje programėlėje bus galima užfiksuoti eismo nelaimės aplinkybes bei informaciją apie ją perduoti draudimo bendrovėms.

Pirmadienis, 2 Gruodis Komentarai (0)

Nelaimės ir konfliktai

Užsidegė sodo namas: įsiplieskus ugniai sprogo langai

Image - Užsidegė sodo namas: įsiplieskus ugniai sprogo langai

  Pirmadienio vidurdienį gaisras kilo Šilutės sodų bendrijoje „Draugystė“. Pilnus dūmų namus pastebėjo į juos sugrįžę šeimininkai. Pravėrus pastato duris, ugnis buvo pamaitinta deguonimi, todėl netrukus sprogo pirmo aukšto langai ir

Pirmadienis, 21 Spalis Komentarai (0)

Drama Šilutės rajone: ugniagesiams teko spjauti į degančius namus – reikėjo skubiai gaivinti savižud

Image - Drama Šilutės rajone: ugniagesiams teko spjauti į degančius namus – reikėjo skubiai gaivinti savižud

  Bendrasis pagalbos centras (BPC) sekmadienį pranešė apie gaisrą Saugų seniūnijoje, kur, kaip paaiškėjo, įvyko tikra

Pirmadienis, 7 Spalis Komentarai (0)

Teismuose

DomesticViolenceSmurtas namuose prieš artimuosius nesiliauja. Šilutės r. apylinkės teismas praneša paskelbęs du nuosprendžius ir vieną baudžiamąjį įsakymą prieš namiškius smurtavusiems vyrams. Du iš jų skriaudė savo gimdytojas, vienas - sugyventinę.

MERTINS VIDURINISPenktadienį Šilutės r. apylinkės teisme teisėja Nijolė Bagdonienė paskelbė nuosprendį pagreitinta tvarka nagrinėtoje byloje dėl balsų papirkinėjimo per rinkimus. Rusniškiui Viktorui Mertins buvo pareikšti įtarimai dėl bandymo papirkti asmenis, taip sutrukdant jiems pasinaudoti rinkimų teise.

Savo ausimis nuosprendžio vyras neišgirdo: vos išvydęs, kaip į jį krypsta televizijos žinių laidų kameros, rusniškis spruko iš teismo pastato.

DSC06337Ne kilnusis “tvarkiečių“ erelis, o strutis nuplikinta uodega.

Taip galima apibūdinti tariamą partijos Tvarka ir teisingumas aktyvistą  rusniškį Viktorą Mertinsą, per Seimo rinkimus Šilutės-Pagėgių rinkimų apygardoje sučiuptą perkantį balsus “tvarkiečio“ Antikorupcijos komisijos nario pagėgiškio Kęsto Komskio naudai. Jis dėl vietos Seime rungėsi su socialdemokratu Artūru Skardžiumi ir mažu skirtumu pralaimėjo.

Po pirmojo teismo posėdžio partija Tvarka ir teisingumas išplatino pranešimą, kuriame neigė sąsajas su įtariamu rinkėjų papirkinėtoju.

0Viktoras Mertins

ATNAUJINTA 19.00 O už ką man turėtų partijos vadovybė priekaištauti, ar kad aš jos labui dirbau, rizikavau?  Praėjusią naktį praleidau Tauragės areštinėje, iš jos tiesiai į teismą šiandien buvau atvežtas.

Prokurorė siūlė 6 mėnesius viešųjų darbų, po 40 valandų kas mėnesį, bet teisėja gal neskirs, o išteisins?“ - vos išėjęs už Šilutės teismo salės durų penktadienį su šypsena prakalbo Tvarkos ir teisingumo partijos narys, Rusnės gyventojas, bedarbis dviejų mokyklinio amžiaus vaikų tėvas 43-ejų Viktoras Mertins.

Jis šiandien sėdo į teisiamųjų suolą, kuriame pagreitinto proceso tvarka išnagrinėta jo byla. Nuosprendį Šilutės apylinkės teismo teisėja Nijolė Bagdonienė skelbs lapkričio 2-ąją.

silutes-rapylinkes-teismo-teisejas-rpovilaitis-50813847ba8eaTikėjosi pasipelnyti iš dviejų partijų, o sėdo į kaltinamųjų suolą. Norėjo pasitarnauti dviems nuo valdžios ir galios svaigulio apdujusiems ponams, o išėjo šnipštas.

Taip galima apibūdinti šilutiškių 48-erių Algimanto Vidučio ir 46-erių Nijolės Žikienės pastangas supirkinėti rinkėjų balsus Šilutės-Pagėgių rinkiminėje apygardoje Nr.32.

Rinkimuose į Seimą A.Vidutis ir N.Žikienė, vykstant išankstiniam balsavimui, spalio 10-ąją,  buvo demaskuoti, kai po 15 litų žadėjo keturiems piliečiams už tai, kad jie balsuotų už Darbo partijos kandidatų sąrašą, o jame  pirmumo balsą skirtų "darbietei" Lijanai Jagintavičienei.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt