Teisėtvarka

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Teisėtvarka
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Informacija

Šilutės policijos pareigūnai prašo gyventojų pagalbos

Image - Šilutės policijos pareigūnai prašo gyventojų pagalbos

  Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai prašo visuomenės pagalbos ieškant dingusio be žinios Kęstučio Dovydavičiaus, gim. 1980 m., gyv. Šilutės r., Juknaičių sen., Pašyšių k., su

Pirmadienis, 27 Sausis Komentarai (1)

Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos ieškant be žinios dingusio Mariaus Mockaus

Image - Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos ieškant be žinios dingusio Mariaus Mockaus

  Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai ieško dingusio be žinios Mariaus Mockaus, gim. 1984 m., gyv. Šilutės r., Žemaičių Naumiesčio sen., Sugintų

Pirmadienis, 11 Lapkritis Komentarai (0)

Įvykiai

Šilutės r. apklaustas vyras, kurį policija įtaria apšaudžius vaikus

Image - Šilutės r. apklaustas vyras, kurį policija įtaria apšaudžius vaikus

  Šilutės policija apklausė vyrą, kuris galėjo apšaudyti vaikus. Tačiau sprendžiant iš policijos pranešimo, įvykio galėjo ir

Penktadienis, 24 Sausis Komentarai (0)

Neįprastai šilta žiema Klaipėdos policijos pareigūnus įpareigoja tvarką prižiūrėti ir vandenyje

Image - Neįprastai šilta žiema Klaipėdos policijos pareigūnus įpareigoja tvarką prižiūrėti ir vandenyje

  Viltį pasimėgauti poledine žūkle beveik praradę žvejai, gaudyti stintų net ir viduržiemį plaukia laivais. Daugiausia jų laivelių būriuojasi Kuršių mariose ties Kiaulės nugaros sala. Vakar Jūrų uosto policijos grupės pareigūnai

Ketvirtadienis, 23 Sausis Komentarai (0)

Keliuose ir gatvėse

Automobilių susidūrimas Gluosnių gatvėje: tarp nukentėjusiųjų vaikas

Image - Automobilių susidūrimas Gluosnių gatvėje: tarp nukentėjusiųjų vaikas

  Antradienio rytą skaudi avarija įvyko Šilutėje, Gluosnių gatvėje. Pagrindiniu keliu važiavęs „BMW“ rėžėsi į šalutinį kelią sukusį „Renault“. Avarijos metu nukentėjo abiejų automobilių keleiviai, tarp jų -

Antradienis, 28 Sausis Komentarai (5)

Liepsnos traktorių Šilutės r. prarijo bevažiuojant, vairuotojas vos spėjo iššokti

Image - Liepsnos traktorių Šilutės r. prarijo bevažiuojant, vairuotojas vos spėjo iššokti

  Tik per laimingą atsitiktinumą niekas nenukentėjo pirmadienio vakarą Šilutės rajone užsidegus traktoriui. Degantį traktorių visų pirma nesutrikęs puolė gesinti pats jo vairuotojas, galiausiai gaisrą užgesino atskubėję ugniagesiai. Nepaisant to, traktorius

Antradienis, 28 Sausis Komentarai (0)

Nelaimės ir konfliktai

Užsidegė sodo namas: įsiplieskus ugniai sprogo langai

Image - Užsidegė sodo namas: įsiplieskus ugniai sprogo langai

  Pirmadienio vidurdienį gaisras kilo Šilutės sodų bendrijoje „Draugystė“. Pilnus dūmų namus pastebėjo į juos sugrįžę šeimininkai. Pravėrus pastato duris, ugnis buvo pamaitinta deguonimi, todėl netrukus sprogo pirmo aukšto langai ir

Pirmadienis, 21 Spalis Komentarai (0)

Drama Šilutės rajone: ugniagesiams teko spjauti į degančius namus – reikėjo skubiai gaivinti savižud

Image - Drama Šilutės rajone: ugniagesiams teko spjauti į degančius namus – reikėjo skubiai gaivinti savižud

  Bendrasis pagalbos centras (BPC) sekmadienį pranešė apie gaisrą Saugų seniūnijoje, kur, kaip paaiškėjo, įvyko tikra

Pirmadienis, 7 Spalis Komentarai (0)

Teismuose

DomesticViolenceSmurtas namuose prieš artimuosius nesiliauja. Šilutės r. apylinkės teismas praneša paskelbęs du nuosprendžius ir vieną baudžiamąjį įsakymą prieš namiškius smurtavusiems vyrams. Du iš jų skriaudė savo gimdytojas, vienas - sugyventinę.

MERTINS VIDURINISPenktadienį Šilutės r. apylinkės teisme teisėja Nijolė Bagdonienė paskelbė nuosprendį pagreitinta tvarka nagrinėtoje byloje dėl balsų papirkinėjimo per rinkimus. Rusniškiui Viktorui Mertins buvo pareikšti įtarimai dėl bandymo papirkti asmenis, taip sutrukdant jiems pasinaudoti rinkimų teise.

Savo ausimis nuosprendžio vyras neišgirdo: vos išvydęs, kaip į jį krypsta televizijos žinių laidų kameros, rusniškis spruko iš teismo pastato.

DSC06337Ne kilnusis “tvarkiečių“ erelis, o strutis nuplikinta uodega.

Taip galima apibūdinti tariamą partijos Tvarka ir teisingumas aktyvistą  rusniškį Viktorą Mertinsą, per Seimo rinkimus Šilutės-Pagėgių rinkimų apygardoje sučiuptą perkantį balsus “tvarkiečio“ Antikorupcijos komisijos nario pagėgiškio Kęsto Komskio naudai. Jis dėl vietos Seime rungėsi su socialdemokratu Artūru Skardžiumi ir mažu skirtumu pralaimėjo.

Po pirmojo teismo posėdžio partija Tvarka ir teisingumas išplatino pranešimą, kuriame neigė sąsajas su įtariamu rinkėjų papirkinėtoju.

0Viktoras Mertins

ATNAUJINTA 19.00 O už ką man turėtų partijos vadovybė priekaištauti, ar kad aš jos labui dirbau, rizikavau?  Praėjusią naktį praleidau Tauragės areštinėje, iš jos tiesiai į teismą šiandien buvau atvežtas.

Prokurorė siūlė 6 mėnesius viešųjų darbų, po 40 valandų kas mėnesį, bet teisėja gal neskirs, o išteisins?“ - vos išėjęs už Šilutės teismo salės durų penktadienį su šypsena prakalbo Tvarkos ir teisingumo partijos narys, Rusnės gyventojas, bedarbis dviejų mokyklinio amžiaus vaikų tėvas 43-ejų Viktoras Mertins.

Jis šiandien sėdo į teisiamųjų suolą, kuriame pagreitinto proceso tvarka išnagrinėta jo byla. Nuosprendį Šilutės apylinkės teismo teisėja Nijolė Bagdonienė skelbs lapkričio 2-ąją.

silutes-rapylinkes-teismo-teisejas-rpovilaitis-50813847ba8eaTikėjosi pasipelnyti iš dviejų partijų, o sėdo į kaltinamųjų suolą. Norėjo pasitarnauti dviems nuo valdžios ir galios svaigulio apdujusiems ponams, o išėjo šnipštas.

Taip galima apibūdinti šilutiškių 48-erių Algimanto Vidučio ir 46-erių Nijolės Žikienės pastangas supirkinėti rinkėjų balsus Šilutės-Pagėgių rinkiminėje apygardoje Nr.32.

Rinkimuose į Seimą A.Vidutis ir N.Žikienė, vykstant išankstiniam balsavimui, spalio 10-ąją,  buvo demaskuoti, kai po 15 litų žadėjo keturiems piliečiams už tai, kad jie balsuotų už Darbo partijos kandidatų sąrašą, o jame  pirmumo balsą skirtų "darbietei" Lijanai Jagintavičienei.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt