Teisėtvarka

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Teisėtvarka
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Informacija

Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos ieškant be žinios dingusio Mariaus Mockaus

Image - Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos ieškant be žinios dingusio Mariaus Mockaus

  Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai ieško dingusio be žinios Mariaus Mockaus, gim. 1984 m., gyv. Šilutės r., Žemaičių Naumiesčio sen., Sugintų

Pirmadienis, 11 Lapkritis Komentarai (0)

Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos ieškant be žinios dingusio Gedimino Montvydo

Image - Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos ieškant be žinios dingusio Gedimino Montvydo

  Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai ieško dingusio be žinios 48 m. Gedimino Montvydo, gyvenančio Saugų seniūnijos Kukorų

Penktadienis, 8 Lapkritis Komentarai (0)

Įvykiai

Apvogė namą Šilutėje

Image - Apvogė namą Šilutėje

Savaitgalį vagys įsibrovė į 43 metų vyro namus Dirvų gatvėje, Šilutėje. Šeimininkas patyrė beveik 8000 eurų

Pirmadienis, 20 Sausis Komentarai (0)

Juknaičiuose išprievartauta moteris

Image - Juknaičiuose išprievartauta moteris

  Sekmadienį 43 m. vyras namuose išžagino moterį 54 m.

Antradienis, 14 Sausis Komentarai (0)

Keliuose ir gatvėse

Šiemet savivaldybės galės sutvarkyti beveik dvigubai mažiau kelių

Image - Šiemet savivaldybės galės sutvarkyti beveik dvigubai mažiau kelių

Šiais metais savivaldybės gali netekti virš 40 proc. kelių priežiūrai ir plėtrai skirtų lėšų lyginant su 2019 metais, tuo tarpu valstybės keliams finansavimas išlieka beveik toks

Ketvirtadienis, 9 Sausis Komentarai (0)

Pagryniuose „Audi“ nulėkė nuo kelio - keleivė išvežta į ligoninę

Image - Pagryniuose „Audi“ nulėkė nuo kelio - keleivė išvežta į ligoninę

  Šeštadienį apie pietus avarija įvyko Pagryniuose, prieš porą metų išasfaltuotoje Gamtos gatvėje. Stačiame posūkyje automobilis nuvažiavo nuo kelio sankasos, nuvertė ženklą ir apsivertė aukštyn

Šeštadienis, 4 Sausis Komentarai (2)

Nelaimės ir konfliktai

Užsidegė sodo namas: įsiplieskus ugniai sprogo langai

Image - Užsidegė sodo namas: įsiplieskus ugniai sprogo langai

  Pirmadienio vidurdienį gaisras kilo Šilutės sodų bendrijoje „Draugystė“. Pilnus dūmų namus pastebėjo į juos sugrįžę šeimininkai. Pravėrus pastato duris, ugnis buvo pamaitinta deguonimi, todėl netrukus sprogo pirmo aukšto langai ir

Pirmadienis, 21 Spalis Komentarai (0)

Drama Šilutės rajone: ugniagesiams teko spjauti į degančius namus – reikėjo skubiai gaivinti savižud

Image - Drama Šilutės rajone: ugniagesiams teko spjauti į degančius namus – reikėjo skubiai gaivinti savižud

  Bendrasis pagalbos centras (BPC) sekmadienį pranešė apie gaisrą Saugų seniūnijoje, kur, kaip paaiškėjo, įvyko tikra

Pirmadienis, 7 Spalis Komentarai (0)

Teismuose

broken television by samgoesdownBeveik metus švėkšniškę terorizavęs buvęs sugyventinis atsidūrė teisiamųjų suole. Vyras buvusią gyvenimo draugę užgauliodavo jos bendradarbių ir sūnaus akyse, ne kartą grasino ją užmušti ir padegti namus.

Išnagrinėjęs baudžiamąją bylą Šilutės r. apylinkės teismas nustatė, kad ne kartą teistas, nevedęs, niekur nedirbantis ir tik 9 klasių išsilavinimą turintis I.R. yra kaltas dėl grasinimų nužudyti, nežymaus kūno sužalojimo, svetimo turto sunaikinimo ir viešo užgauliojimo.

sexual-assault-570x340 shadows copyPernai už nepilnametės prievartavimą oraliniu būdu nuteisti du pobūvio draugai iš istorijos išlipo skirtingai. Vienas - lyg ir „sausas“, kitas nubaustas taip, kaip ir priklauso - laisvės atėmimu.

Pastarajam kilo įtarimas, ar skirdamas bausmes Šilutės r. apylinkės teismas išlaikė objektyvumą.

Buvusio aukšto Šilutės r. policijos komisariato pareigūno sūnus Tomas M. gavo lygtinę laisvės atėmimo bausmę, o jo bendrininkas Ernestas V. į pataisos namus buvo pasiųstas ketveriems metams ir šešiems mėnesiams.

Jausdamas neteisybę dėl paskirtų bausmių, Ernestas V. šių metų pradžioje Klaipėdos apygardos teismui padavė apeliacinį skundą. Tačiau jo prašymas sušvelninti bausmę buvo atmestas kaip nepagrįstas.

moneyphoneTrijų metų ir trijų mėnesių laisvės atėmimo bausme gruodį nuteistas prieš 3 metus su grupe vyrų siautėjęs telefoninio sukčiaus bendrininkas Šilutės teismo prašė peržiūrėti jo bylą ir paskirti mažesnę bausmę.

Tačiau ne kartą teistas vyras pasigailėjimo nesulaukė, balandžio pradžioje peržiūrėtas nuosprendis liko nepakeistas. Nemenkas pinigų sumas iš senyvo amžiaus žmonių išviliojęs sukčius už grotų liks tiek, kiek jam skirta.

teismas guntarskisŠilutės rajono apylinkės teismas už piktnaudžiavimą tarnyba uždarosios akcinės bendrovės direktoriui skyrė 180 MGL - 23 400 litų - baudą.

Individualios įmonės, teikusios viešąsias paslaugas žemės reformos projektų rengimo srityje, savininkas 42 metų Aidas Guntarskis buvo kaltinamas tuo, kad pagal laimėtą konkursą vykdydamas Rusnėje esančios valstybinės žemės sklypų nuomos projektus tyčia suklaidino pirmumo teisę nuomotis valstybės žemę turinčius šešis pretendentus.

namineDu kartus dėl naminės degtinės gamybos teistas Spiečių kaimo (Žemaičių Naumiesčio seniūnija) gyventojas trečią kartą dėl to paties policijos akiratin pakliuvo praėjusių metų lapkričio mėnesį.

Teismas, išnagrinėjęs Teodoro B. bylą, paskyrė 14 300 litų baudą. Kaip informuoja Šilutės r. apylinkės teismas, vyrui tokia bausmė pasirodė per didelė, tad jis padavė apeliacinį skundą. Deja, nieko nelaimėjo, kovo pradžioje skundas buvo atmestas.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt