Aktualijos

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Aktualijos
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Gamta

Šilutės ligoninės teritoriją apvalys nuo sovietmečio teršalų

Image - Šilutės ligoninės teritoriją apvalys nuo sovietmečio teršalų

Šilutės parko lankytojai, pereinatys Šyšos tiltelį ties Šilutės ligonine, kelias dienas matė šiek tiek bauginantį vaizdelį - upės vagoje plūduriavo boninė užtvara. Tokios užtvaros įprastai ištiesiamos tik ypatingų nelaimių metu,

Trečiadienis, 23 Gegužė Komentarai (0)

Gulbių skrydis

Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Image - Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Pagaliau ilgai lauktas susitikimas įvyko - ekspedicijos „Gulbių skrydis“ komanda šeštadienį apsilankė Nemuno deltoje, kur susitiko su Lietuvos mokslininkais, gamtosaugininkais ir vietos bendruomenės atstovais.Penktadienį Baltijos aplinkos forumo specialistai ir ornitologas

Ketvirtadienis, 3 Lapkritis Komentarai (0)

Nuomonės ir komentarai

Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

Image - Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

  Kai kurie žmonės nugyvena visą gyvenimą turėdami vieną pavardę, tačiau kiti dėl vienokių ar kitokių priežasčių savo asmenvardį pasikeičia. Migracijos teisės ekspertė Edita Prilepskienė įvardija, kokiais atvejais žmonės nusprendžia pavardę

Šeštadienis, 12 Rugpjūtis Komentarai (0)

Oficialūs pranešimai

Mažės rinkliava už įvažiavimą į Neringą

Image - Mažės rinkliava už įvažiavimą į Neringą

  Nuo rugpjūčio 21 dienos mažėja vietinė rinkliava už įvažiavimą transporto priemone į Kuršių nerijos nacionalinio parko teritoriją – jis lengviesiems automobiliams mažės net keturis kartus nuo 20 iki 5

Penktadienis, 11 Rugpjūtis Komentarai (0)

Politika

S.Tamašauskienė - Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Šilutės skyriaus kandidatė į mer

Image - S.Tamašauskienė - Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Šilutės skyriaus kandidatė į mer

„Trečią kartą iš eilės vadovausiu TS-LKD Šilutės skyriui, ir vėl dalyvausiu rinkimuose į Šilutės rajono savivaldybės merus 2019 metais - taip šiandien nusprendė mūsų skyrius. Dėkoju bičiuliams bendražygiams už pasitikėjimą.

Šeštadienis, 28 Balandis Komentarai (0)

Problema

Rusnės saloje Uostadvario ornitologinį draustinį užkariavo... kormoranai

Image - Rusnės saloje Uostadvario ornitologinį draustinį užkariavo... kormoranai

Jeigu kas nors nori pamatyti šiurpą keliančius gamtos vaizdus - rūgščių išmatų nuėstus medžius, tirštai pažaliavusį tvenkinių vandenį, turėtų apsilankyti Rusnės saloje, Uostadvario ornitologiniame draustinyje. Tik nereikia tikėtis, kad tame

Šeštadienis, 19 Gegužė Komentarai (1)

Savivaldybėje

Šilutės centre renovuojami kanalizacijos tinklai

Image - Šilutės centre renovuojami kanalizacijos tinklai

Į Šilutės miesto centrą ir šiemet sugrįžo vandens tiekėjų technika ir darbininkai, kurie toliau vykdo magistralinių kanalizcijos tinklų renovacijos darbus.  Solidžiais sunkvežimiais ir vamzdynais miesto centrinę gatvę perpus padalinę vandentiekininkai

Ketvirtadienis, 24 Gegužė Komentarai (0)

Seniūnijose

Ramučiuose - „Sutažo fantazijos“

Image - Ramučiuose - „Sutažo fantazijos“

  Lietuvos nacionalinės bibliotekų savaitės metu Ramučių bibliotekoje vyko kūrybinis - edukacinis užsiėmimas „Sutažo fantazijos“, kurį vedė ir savo kūrybinius darbus pristatė Dalia Šikšnienė. Ši kraštietė žinoma Ramučių gyventojams, nes čia

Pirmadienis, 21 Gegužė Komentarai (0)

Savivaldybėje

inij151162Praėjusią savaitę, penktadienį, Šilutės rajono savivaldybės merė Daiva Žebelienė susitiko su tabako įmonės UAB „Philip Morris Baltic“ korporacijos reikalų koordinatore Viktorija Jakubauskyte - Andriuliene.

Susitikime aptara bendrovės iniciatyva bei planai, nukreipti kontrabandinių tabako gaminių vartojimo prevencijos linkme, informuoja Komunikacijos skyrius.

ukininkai skalunai norkienePrieš savaitę vykusiame Lietuvos ūkininkų sąjungos Šilutės skyriaus narių susirinkime buvo karšta. Rajono ūkininkai sunerimo dėl jiems įbruktų pasirašyti sutarčių su skalūninių dujų paieška užsiimančia bendrove teisėtumo.

Pasirašyti tokias jau parengtas sutartis rajono žemdirbius ragino seniūnijų žemės ūkio specialistai. Ūkininkai įsitikinę, jog darė jie tai ne savo iniciatyva, bet gavę nurodymus iš aukščiau.

Kaimo reikalų skyriaus vadovai neigia liepę savo specialistams dirbti ne savo darbą - padėti skalūninių dujų ieškotojams susitarti su ūkininkais. Bet kaip tik Kaimo reikalų skyriui ir teks išaiškinti, kas vis dėlto liepė.

vejo jegaines laukePraėjusią savaitę dar kartą iškelta opi vėjo jėgainių plėtros Šilutės rajone problema. Šįkart dėmesio centre atsidūrė netoli Grabupių esantis Didšilių - Rudynų vėjo jėgainių parkas. Vietiniai gyventojai atvykusiems įvairių ministerijų atstovams išsakė būgštavimus dėl žalingo poveikio sveikatai, piktinosi, jog jėgainės pastatytos negavus žmonių sutikimo, pažeidžiant įstatymus.

Beje, šio parko atsiradimas privertė koreguoti Lietuvos įstatymus, nes jėgainės trukdė kariuomenės radiolokatoriams, stebintiems oro erdvę.

onehandŠilutės miesto ir Žemaičių Naumiesčio paviršinio vandens (lietaus) nuotekų tinklus perdavus vandentvarkos įmonei UAB „Šilutės vandenys“, vartotojai gali būti „apdovanoti“ dar vienu mokesčiu.

Tokią galimybę numato Savivaldybės administracija, ketinanti „lietaus mokestį“ užkrauti tik ant verslininkų pečių.
Kai kuriuos politikus stebina tokia perspektyva, tačiau visi rajono Tarybos komitetai yra pritarę klausimą dėl lietaus kanalizacijos tinklų perdavimo „Šilutės vandenims“ svarstyti šios savaitės Tarybos posėdyje.

LAMATOJEAsociacijos „Lamatos žemė“ visuotiniame susirinkime nauju valdybos nariu buvo išrinktas Šylių bendruomenės pirmininkas Arūnas Uselis.

Pasikeitimus asociacijos vadovybėje paskatino Žemės ūkio ministerijos nurodymas, kad asociacijos valdybos nariu negali būti asociacijos administracijoje dirbantys asmenys.

Dėl to asociacijos valdybos pirmininkas ir minėtoje administracijoje projekto vadovo pareigas einantis Vytautas Laurinaitis atsisakė valdybos nario ir tuo pat metu valdybos pirmininko pareigų.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos