Politika

Pranešimą skaito V.Pavilonis. / Sigito Grinčinaičio (silutesnaujienos.lt) nuotr.

Penktadienio vakarą Šilutės seniūnijos posėdžių salė buvo perpildyta partijos Tvarka ir teisingumas Šilutės skyriaus narių. Į visuotinį susirinkimą suėjo 225 skyriaus nariai (skyriuje registruotas 401 narys). Salėje buvo pristatyta papildomų kėdžių, o dar apie dešimt susirinkimo dalyvių sukinėjosi koridoriuje, nes tiesiog netilpo.

Dvi savaites prieš susirinkimą pasklido kalbos, kad dalis partijos narių norėtų skyriaus pirmininke matyti rajono politikę Daivą Žebelienę, o ne dabartinį skyriaus pirmininką Vaidą Pavilonį. D.Žebelienę imtis skyriaus vadovės pareigų drąsino Seimo narys Remigijus Žemaitaitis, o už V.Pavilonio kandidatūrą stojo Seimo narys Kęstas Komskis.

Konkuruojantys politikai išjudino visas kandidatų į skyriaus pirmininkus rėmėjų pajėgas. Radus kompromisą, skyriaus pirmininku vėl išrinktas Vaidas Pavilonis.

ZEBELIENEŠilutės - Šilalės rinkimų apygardoje į Seimą išrinktas rusniškis Remigijus Žemaitaitis praėjusią savaitę pristatė naują savo padėjėją - rajono Tarybos narę, verslininkę Daivą Žebelienę.

zuokasŠiandien, vasario 24 d., penktadienį, Šilutėje lankysis visuomeninio judejimo-sąjungos TAIP (tauta, atgimimas ir perspektyva) pirmininkas Artūras Zuokas. Susitikimas su A.Zuoku vyks 18 val. Lietuvininkų g. 17, Šilutėje (Šilutės seniūnijos salėje).

Bus kuriamas politinės partijos TAIP Šilutės skyrius. Vienas iš skyriaus steigėjų - buvęs Liberalų ir centro sąjungos Šilutės skyriaus pirmininkas, rajono Tarybos narys Arvydas Jakas.

KANDIDATE„Šilutės naujienų“ laikraščio (2012-02-21, Nr. 14) Sigito Grinčinaičio straipsnyje „Valdžia saugo savo algas ir kerta per silpniausius“ buvo išdėstyta rajono Tarybos nario Arvydo Jako nuomonė, kad „(...) politinio pasitikėjimo pareigūnai savo darbu dar neįrodė, kad sugeba puikiai dirbti sunkmečio sąlygomis.

Finansinė savivaldybės situacija nepagerėjo, nebuvo operatyviai sureaguota į „Snoro“ banko veiklos sustabdymą ir jame liko apie 1,2 mln. litų Savivaldybės pinigų. Kodėl jie ten laikyti, kai Savivaldybės skolos siekia 47 mln. litų? Be to, ir sužinojus apie banko nacionalizavimą, į Savivaldybės sąskaitą šiame banke dar plaukė įmokos“.

Mero pavaduotojai S.Skutulienei pasiūlyta eiti pareigas visuomeniniais pagrindais - nemokamai. O gal už už vieną simbolinį litą? / Sigito Grinčinaičio (silutesnaujienos.lt) nuotr.Ketvirtadienį rajono Tarybos posėdyje, ko gero, bus patvirtintas savivaldybės 2012 metų biudžetas. Nors tvirtinama, kad Savivaldybės administracijai išlaikyti šiame biudžete skirta 4 proc. mažiau nei pernai, tačiau darbuotojų skaičius bus sumažintas tik seniūnijose - ketinama panaikinti 9 etatus.

9 žmonės, dirbę seniūnijų darbininkais, kapinių prižiūrėtojais, apskaitininkais bus atleisti ir galės pusmetį dirbti Darbo biržos siūlomus viešuosius darbus. Dar 7 liks dirbti seniūnijose sumažintu krūviu.