Laisvalaikis

ventes-rage-pauksciu-ziedavimo-ikarstisKur gyvena laimingiausios pasaulyje bitės? Kur yra didžiausia Lietuvoje 4 vandenų skalaujama sala? Kas sieja Mahatmą Gandį su Rusne? Kuo skiriasi žuvienė nuo žuvies sriubos? Išgliaudyti šiuos ir kitus klausimus galima tik pasiryžus leistis į kelionę po Lietuvą – palei Nemuną, į Pamario kraštą ir link Mažosios Lietuvos.

Foto konkursas susiaiKą norėtumėte užkonservuoti iš praėjusios vasaros ir prisiminti ilgėjančiais rudens ar šaltos žiemos vakarais? Kas tai būtų - atostogų akimirka, reikšmingas gyvenimo įvykis, o galbūt iš tiesų prikonservavote šimtus stiklainėlių baravykų ar senovišku būdu užraugėte agurkus?

Kviečiame dalintis savo įspūdžiais!  

Pyragas Lengvai i pirmo kartoJei reiktų rinkti rudens desertų karalių, neabejotinai tai būtų obuolių pyragas. Šio skanumyno receptų galima suskaičiuoti galybes. Įsipilkite šiltos arbatos į termo-puodelį ir įsidėkite obuolių pyrago į priešpiečių dėžutę – o ko ne tobulas planas po darbo ar savaitgaliui pasivaikščioti su draugais.

14231274 1394092320619885_7446610443654516805_oKiekvieną dieną nuo 10 valandos ryto iki 20 valandos vakaro visi šilutiškiai ir ne tik jie kviečiami padėti piešti unikalųjį šilutės istorijos metraštį - Klaipėdos gatvėje jau ryškėjančią "Šilutės sieną".

0.549924001473676104Neseniai modernizuotas Lietuvos zoologijos sodo tinklalapis  sudaro galimybes apsilankyti šiame sode ir susipažinti su jo gyventojais neiškeliant kojos iš namų. Naujojo tinklalapio lankytojas, naudodamasis patogiu šiame sode gyvenančių gyvūnų katalogu, gali ir pamatyti jam įdomų gyvūną, ir gauti informacijos apie jį.

Lietuvos pato darbuotoj nuotraukos - atvirlaikiaiLietuvos paštas skelbia vasaros atostogų nuotraukų konkurso nugalėtojus. Jų užfiksuotos vasaros akimirkos taps autoriniais atvirlaiškių rinkiniais.

PS 20160906 Rudens-istoriniai-vykiai-vaikams MazujuEkspertuMokyklaKasdienybės rutiną šeimoje išsklaidyti padeda šventės. Idėjas joms padiktuoti gali ne tik šeimos narių sukaktys, bet ir istoriniai įvykiai. Edukacinė platforma vaikams ir jų tėvams „Mažųjų ekspertų mokykla“ kartu su istorike Živile Mikailiene dalijasi idėjomis, kokias istorines datas vertėtų paminėti rudenį ir kaip kalbėtis apie istoriją su ikimokyklinukais.

5Paskutinę rugpjūčio savaitę saulė vis dar lepina šiluma, dangus džiugina žydru skaistumu, o vėjai ilsisi paunksmėse, bet norom ar nenorom kiekvienas pastebime artėjančio rudens ženklus: vieną kitą pageltusį medžio lapą, pakitusį rasotų pievų kvapą, raustančius šermukšnius. Tačiau visi metų laikai savotiškai žavūs, o knygoms skaityti – visuomet tinkamas metas.

Jaunieji knygų mėgėjai ketvirtadienio popietę, likus lygiai savaitei iki rugsėjo pirmosios, susirinko į Šilutės Fridricho Bajoraičio viešosios bibliotekos Vasaros kiemelį, kur vyko skaitymo piknikas „Vasarą palydint...“. Šildomi saulės ir geros nuotaikos dalyviai dalijosi mintimis apie laisvalaikį bibliotekoje ir knygas.

Isorines baterijos talpa turetu buti didesne nei telefono baterijos E. Santockytes nuotr.1Nors „Pokemon Go“ žaidimas į Lietuvą atkeliavo vos prieš mėnesį, jo populiarumas pasiekė neregėtas aukštumas, o pelną skaičiuoja ne tik žaidimo kūrėjai, kompanija „Nintendo“. Rankomis ploja mobiliųjų ryšio tinklų operatoriai bei išorinių baterijų pardavėjai, nes norint ilgiau žaisti „Pokemon Go“, reikia ir daugiau mobiliojo ryšio duomenų, ir papildomo energijos šaltinio telefono baterijai.