Svetainė

E.Skrolytė šokių projekte. / TV3 nuotr.Prasidėjus vasarai televizijos laidų vedėja Eglė Skrolytė prisimena vieną slaptą vietelę, į kurią kasmet vyksta su didžiausiu malonumu. Šilutės rajone esanti Šturmų gyvenvietė nors ir nėra plačiai žinoma turistų, ten yra kur apsistoti, paragauti ką tik sugautos šviežios žuvies ir pasėdėti ant Kuršių marių kranto.

Pas šeimininkus, kurie kaskart priima Eglę su kompanija, moteris netgi turi po dideliu medžiu pastatytą savo asmeninį suoliuką, interviu lrytas.lt prisipažįsta laidų vedėja.

rusniskis Domantas 1Nesvarbu, kad ir tektų misti smėliu, žalia žuvimi ar sūriu jūros vandeniu, rusniškis Domantas LAUKEVIČIUS pasiryžęs įgyvendinti beprotišką gyvenimo iššūkį - vienas baidare įveikti 700 kilometrų atstumą Baltijos jūra nuo Talino iki Klaipėdos.

Taip 22-ejų vaikinas sumanė originaliai sujungti trijų Baltijos šalių pakrantės miestus projektu „Mūsų Baltijos krantas“.

Šiuo metu D.Laukevičius ketvirtą dieną iriasi tikslo link, bandydamas susidraugauti su vėjo ir vandens stichijomis. Vienas baidarėje su irklu, mobiliuoju telefonu, racija ir muzikos grotuvu. Klaipėdą irkluotojas planuoja pasiekti per dvi savaites.

R.Ubartas. / Asmeninio archyvo nuotr.Disko metikui Romui Ubartui ir visiems Lietuvos olimpiečiams ši vasara – jubiliejinė. Prieš dvidešimt metų Barselonos vasaros olimpinėse žaidynėse lietuvio mestas diskas nuskriejo toliausiai (65,12 m.), sporto istorijoje aukso raidėmis įrašydamas R.Ubarto ir Lietuvos vardą.

Pirmą kartą po nepriklausomybės atkūrimo viso pasaulio akivaizdoje Barselonos stadione ant Matjuic kalvos R.Ubarto ir mūsų šalies garbei pakilo trispalvė ir nuskambėjo tautinė giesmė.

cirkas papugosPalikimu gavęs namuką, cirko artistas Vladimiras GORODETSKY jį pardavė ir nusipirko... dvi didžiąsias papūgas. Taip įgyvendino vaikystės svajonę auginti šiuos paukščius.

Jau daugiau nei 12 metų unikalius triukus su didžiosiomis papūgomis atliekantis artistas šiemet pasirodo profesionaliame „Baltijos cirke“. Stebėdami ryškiaspalvių arų, o ypač - čiauškučių kakadu žaismingus triukus, šilutiškiai turėtų būti ištempę ausis - galbūt papūgos ištars naujai išmoktą lietuvišką žodį.

kulesu 90metisRetai, juo labiau - pas seną žmogų, pamatysi tiek mokslo knygų, ir dar - rusų kalba, kiek jų yra Žemaičių Naumiesčio seniūnijos Kulėšų kaime gyvenančio Antano JUNČO namuose.

Šviesią atmintį išsaugojęs senolis nesuklysdamas vardija ne tik svarbiausių savo gyvenimo įvykių metus, bet ir mėnesius bei dienas.

Antaninių dieną - birželio 13-ąją - 90-mečio sulaukusį p.Antaną sveikino seniūnijos vadovai, o „Šilutės naujienos“ paprašė prisiminti savo ilgą gyvenimą.

zagatpurviu kapines suldekovas seputisAr daug reikia, kad mūsų apylinkės, visas mūsų kraštas taptų gražesnis? Pasirodo, visai nedaug - tereikia entuziazmo. Jei jo yra, tada jau ir idėjų, ir laiko, ir jėgų atsiranda.

Taip tvirtina Švėkšnos seniūnijos Žagatpurvių kaime gyvenantis Eugenijus ŠULDEKOVAS. Prieš keliolika metų iš Klaipėdos į atokų mūsų rajono kaimą atsikėlęs jaunas vyras kaip tik to entuziazmo ir nepristigo. Pasidairęs po apylinkes greit sumetė, jog labiausiai jo rankų prisilietimo laukia apleistos senosios kaimo kapinaitės. Ir niekam nieko nesakęs ėmėsi darbo.

balciausku siemynaŠilutės rajone yra dvi vaikus globojančios šeimynos, bet ne tik šeimynose ir vaikų globos namuose auga tikrųjų savo tėvų globos netekę vaikai. Auga jie ir tiesiog globėjų šeimose, kurios ne visada skuba steigti oficialią instituciją - šeimyną. Tokių šeimų mūsų rajone yra net 103, o jose auga 140 vaikų.

Lankydamiesi naumiestiškių Romos ir Arūno BALČIAUSKŲ šeimoje sušilome. Šilumą skleidė keturias mergaites globojantys abu tėvai, šildė ir stebino laisvas pačių mergaičių bendravimas su jais, su svečiais ir vienos su kita. Regis, gėrėme ramybę, sklindančią ir iš mamos, ir iš tėčio, viso pokalbio metu prie savęs glaudusių dvi paaugles ir dvi pradinukes.

Nebeliko abejonių - tie, kam bent kartą teko matyti meile spinduliuojančias visų šios šeimos narių akis, nesuabejos - globojamos mergaitės čia ne svetimos. Jos - savos dukros.

R.Kuncaitis Žuvienės virimo čempionate Šilutėje. /  Simonos Pužaitės (silutesnaujienos.lt) nuotr.Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės trenerio asistentas Robertas Kuncaitis turi ne tik trenerio darbo patirties. Šilutiškis ne vienerius jaunystės metus praleido auklėdamas jaunimą, dirbdamas kūno kultūros mokytoju. Apie tai jis papasakojo „Lietuvos ryto“ televizijai.

„Gimiau Pagėgiuose ir būdamas metukų ar dviejų atvažiavau gyventi į Šilutę“, - pasakojo R.Kuncaitis.

dulkys raso linkejimaPokalbis su krepšininku Deividu DULKIU prieš pat jam išvykstant į Lietuvos krepšinio rinktinės treniruočių stovyklą Druskininkuose - Šilutės sporto mokyklos kiemelyje. Su šios mokyklos sporto sale susiję visi ryškiausi krepšininko prisiminimai iš Šilutės.

Prieš išvykdamas mokytis į Jungtines Amerikos valstijas, paskutinius dvejus metus čia jis praleisdavo po 6 valandas per dieną.

Atstovauti savo šaliai buvo D.Dulkio svajonė nuo tos dienos, kai pradėjo žaisti krepšinį. Dabar atkaklaus darbo dėka svajonė tapo pasiekiama ranka.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt