Svetainė

Šilutiškis T.Čeida prisipažįsta, jog hip-hop’as kiauriai persunkęs visą jo gyvenimą. / Asmeninio archyvo nuotr.Kylanti žvaigždė, dideliais sportbačiais minanti vis gilesnius pėdsakus repo muzikoje, šilutiškis Tautmilas ČEIDA - Kamy, atskleidžia, jog hip-hop’as kiaurai persunkęs visą jo gyvenimą. Kartu su iš Alytaus rajono kilusiu Valdu KAZAKEVIČIUMI - Dee vaikinas šia muzika kvėpuoja ir nebijo drąsiai teigti, jog judviejų grupė „Dee & Kamy” sukurta bendrai misijai - puoselėti senojo repo tradicijas. Pirmą kartą užlipęs ant scenos tuometiniuose Šilutės kultūros namuose Tautmilas jautėsi puikiai. Jau tada žinojo - scena jo vieta.

Muzikos kritikai lyg susitarę tvirtina, jog jaunieji atlikėjai trenkė it žaibas apsnūdusioje Lietuvos hip-hop’o padangėje. Nepriekaištingai angliškai repuojantis Kamy ir funk, soul bei džiazo muzikos elementus meistriškai kūriniuose sujungiantis Dee - teigiamų emocijų pritvinkęs sprogstamasis užtaisas rankose jau laiko debiutinį savo albumą „Original taste”. Pagyrų talentingiems kūrėjams negailintis „G&G Sindikato” įkūrėjas ir narys Gabrielius Liaudanskas - Svaras pripažįsta, jog „Dee & Kamy” gali pakeisti šalies hip-hop’o scenos veidą.

0003-1264602079 smelevicius su puseles vaikais60 metų - daug, ar mažai? O jei tiek pat yra gera tau linkinčių žmonių?

Penktadienį didžiulis būrys bičiulių susirinko pasveikinti Šilutės turizmo ir paslaugų verslo mokyklos lietuvių kalbos ir literatūros mokytojo, poeto, renginių vedėjo Mintaro Smelevičiaus 60-ojo jubiliejaus proga.

„Aš - mokytojas. Tūkstantį kartų visiems sakysiu“, - save pristatė jubiliatas, todėl simboliška, kad jo šventė irgi vyko mokykloje. Pasak M.Smelevičiaus, „koks nors verslininkas (pabraukta du kartus) pasakytų: „durnius - šneka pinigų neturėdamas. Bet man nereikia pinigų.“

Ir iš tiesų, kam gi jie, jei visą M.Smelevičiaus portretą ir gyvenimą galima sudėlioti iš mažų detalių, kurias pateikia jo didžiausias turtas - artimieji ir draugai.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt