Įvairenybės

StintosStintų sezono dažnai laukiame su tikru ilgesiu. Agurkais kvepiančių žuvų šį sezoną nebuvo itin daug, tad pavasarinis tradicinių žuvų nerštas tapo paskutine galimybe ir viltimi šiemet jų paskanauti. Kodėl lietuviai taip mėgsta stintas? Bendrovės „Kintai“ direktorius bei „Ogmios mieste“ įsikūrusios žuvies parduotuvės „Fiš šviežios žuvies namai“ įkūrėjas Rimgaudas Višinskas sako, kad stintos ir lietuviai tapo jau neatsiejami.

vikingu lotoTrečiadienį paaiškėjo pirmasis "Vikingų loto" loterijos laimėtojas, kuriam atiteko "viskas įskaičiuota" kelionė dviem po Skandinaviją. Tai - Žemaičių Naumietyje loterijos bilietą pirkęs žaidėjas.

Audi A8_foto tūkst. eurų. Kokį automobilį galima įsigyti už tokią sumą? Tikėtina, kad tai bus senesnė transporto priemonė, tačiau, rinkos ekspertų teigimu, ne pačios blogiausios būklės. Už tokią sumą galima rasti automobilį, kuriuo galėsite važiuoti dar ilgai, tačiau prieš perkant teks kruopščiai jį apžiūrėti ir įvertinti nusidėvėjimą.

Šiuo metu transporto priemonių skelbimų portale Autogidas.lt parduodama beveik 10 tūkst. automobilių, kurių kaina siekia iki 3 tūkst. eurų. Dauguma jų pagaminti prieš 15-20 metų, vadinasi, jau tarnavę kitiems šeimininkams ir dažnas įveikęs kelis šimtus tūkstančių kilometrų.

Automobilių rinkos ekspertų teigimu, apžiūrint tokį automobilį, pirkėjui svarbu žinoti kelias taisykles, kurios padės išsirinkti geriausią įmanomą variantą. Kokios jos?

Spalvoti lietiniaiKą bendro turi Viljamas Šekspyras ir blynai? Kodėl vartant blynus reiktų turėti monetą? Įdomūs faktai bei virtuvės šefo Ruslano Bolgovo rekomenduojami blynų torto bei spalvotų blynų receptai.

pomidoraiPatyręs pomidorų augintojas Ignas iš Šilutės jau trina rankomis – taip nekantrauja greičiau pasisėti pomidorų, tačiau su mūsų jau daržininkų pamėgtos rubrikos „Pasidaryk pats“ skaitytojais jis nori pasidalinti savo pernykščio daržo pasiekimais. Deja, Ignas to stebuklo – maždaug 50 kilogramų derliaus, kurį surinko vos nuo vieno pomidorų krūmo, neįamžino, tad lieka tik įsivaizduoti, koks tai buvo gėris.

14 gimtadienisPrieš 14 metų, tarp visų įsimylėjėlių dienos - vasario 14-osios ir Lietuvos gimtadienio - vasario 16-osios, buvo parengtas pirmasis „Šilutės naujienų“ laikraščio numeris. Dienos šviesą leidinys išvydo vasario 18 dieną.

14-ojo gimtadienio proga sulaukėme didžiausios dovanos - 14000-ojo „Facebook“ gerbėjo. Šis skaičius sako, kad žiniasklaidos srityje esame lyderiai rajone. Tai įkvepia ir kartu įpareigoja dar labiau stengtis, Jums, skaitytojai, pateikti naujausią ir aktualiausią informaciją iš Pamario krašto gyvenimo.

Kiekvienas gimtadienis priverčia apžvelgti praėjusius metus - nueitą kelią, įgytą patirtį, sutiktus žmones. Taigi pateikiame keletą įdomių faktų iš redakcijos gyvenimo.

Veliava Maxima_lietuviskumasVasario 16-oji yra svarbesnė šventė nei tą pačią savaitę minima Šv. Valentino diena, tačiau pastarajai progai ruošdamiesi lietuviai išleidžia daugiau, sako „Maxima“ pirkėjai. Palyginus su įprastu laikotarpiu, šią vasario 14-ąją pardavimai ūgtelėjo ketvirtadaliu. Lietuviai šluote šlavė šokoladą ir braškes. O Vasario 16-ąją dešimtimis kartų išaugo nacionaline simbolika puoštų suvenyrų pardavimai. Šiais metais Vasario 16 d. valstybinių vėliavų ir vėliavėlių parduota beveik vienas milijonas vienetų.

SalnaPrisijungdama prie Vasario 16-osios minėjimo renginių, „Šilutės naujienų“ redakcija skelbė fotokonkursą „Asmenukė iš Vasario 16-osios“. Jūsų akimirkų iš Lietuvos gimtadienio šventimo laukėme nuo vasario 15-osios iki vasario 20-os. Į mūsų kvietimą dalyvauti konkurse atsiliepė trys žmonės - Gerda Šlažaitė, Danutė Gailiūnienė ir Jūratė Leonienė.

maps„Maps.lt“ komanda pristato naują, dar detalesniais modeliais papildytą 3D Lietuvą ir kviečia Lietuvos valstybingumo šimtmetį pasitikti kuriant trimatį šalies žemėlapį.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos