Įvairenybės

 

nuotraukaŠiandien kiekvienas iš mūsų visas brangiausias ir svarbiausias savo gyvenimo akimirkas galime įamžinti pačios aukščiausios kokybės nuotraukose – tai padaryti leidžia moderniosios technologijos. Ką jau kalbėti apie fotografijos srityje naudojamas technologines programas ar priemones, kurių pagalba atliekamas nuotrauku spausdinimas. Jų pagalba fotografija pakyla į visai kitą lygmenį. Todėl būtų naudinga ir įdomu apie šią sritį sužinoti daugiau.

 

kompiuteris-klaviatraIki šiol vis dar didžioji dalis žmonių į kompiuterinį programavimą žvelgia taip, lyg tai būtų labai išskirtinė ir technologiškai pažangi veikla, kuri yra įdomi tik labai nedideliam žmonių ratui. Tačiau iš tikrųjų programavimas bėgant laikui tampa nauja universalia bendravimo kalba.

 

shopping-4000414 960_720Dėl karantino vis sparčiau keičiasi lietuvių apsipirkinėjimo įpročiai. Tačiau tyrimo duomenys rodo, kad permainos šalies gyventojus palietė dar pernai – vis daugiau Lietuvos gyventojų grąžina jiems netikusias ar nepatikusias prekes, įsigytas elektroninėse parduotuvėse. Šiuo aspektu lietuviai aplenkė Europos Sąjungos vidurkį, o tai rodo, kad laikui bėgant, prekybininkai turės tapti vis lankstesni prekių grąžinimo klausimu.

MaryKay vytintidegiopudra1Nors karantinas įkalino visus namuose ir saulės spinduliais palepinti odos negalime, suteikti odai lengvo įdegio įmanoma vos per kelias minutes. Daugelis mano, kad tam reiktų naudoti savaiminio įdegio priemones, tačiau yra ir kitų būdų. „Kur kas paprasčiau suteikti veidui rudumo su tinkama pudra. Tiesa, nereikėtų manyti, kad pasirinkus bet kokią tamsesnę priemonę, oda atrodys dailiai įdegusi“, – tikina „Mary Kay“ vizažistė Jelena Liaudinienė. Ji atskleidžia, kaip sukurti švytinčios, saulės nubučiuotos odos įspūdį.

 

ab 1Šiuolaikiniame pasaulyje, bene kiekvienas žmogus vis dažniau susimąsto apie gamtos saugojimą. Apie tai šneka garsūs pasaulio lyderiai, įžymybės, įvairūs verslininkai. Informacijos kaip tausoti resursus gausu, tačiau dažnai žmonės bijo, jog tai kardinaliai pakeis jų gyvenimą ir taps per sunku. Tad kaip prisidėti prie taršos mažinimo bent mažais žingsneliais, per daug nepakeičiant savo įprastinės rutinos?

 

kemperisSuviliojo kelionė kemperiu? Nieko keisto, kadangi tai tikrai malonius įspūdžius palikti galinti keliavimo būdas, kuris tuo pačiu padės Jums patirti dar nepatirtus malonumus ir džiaugtis, kad keliavimas gali būti labai patogūs. Visgi, jeigu dar niekada iki šiol neteko keliauti kemperiu, tikėtina, kad dažniausiai jo organizavimas atrodo sudėtingas. Tiesa, tikrai įmanomas, tad svarbiausia – smulkmenos.

Aptarsime kelis svarbius niuansus, kriterijus, kurie gali užtikrinti, kad kelionės metu po ranka turėsite viską, ko reikia.

 

LietuvospatasSiuntaiKinijos8Pasaulį sukausčius koronaviruso pandemijai ir dėl to sutrikus daugeliui logistikos grandinių, Lietuva tampa logistikos centru iš Tolimųjų Rytų į Europą. Šventinį Velykų savaitgalį pirmą kartą istorijoje į Europą atvyko traukinys iš Kinijos, kurio krovinį sudaro tik pašto siuntos, ir jis sustojo ne kur kitur, o būtent Lietuvoje, Vilniaus intermodaliniame terminale. 42-uose traukinį sudarančiuose pašto konteineriuose atgabentos siuntos skirtos ne tik Lietuvai, bet visai Europai. Jas po Europą išskirstys AB Lietuvos paštas.

 

87796679 2609284312650064_597652928395739136_oĮvairiuose sandėliuose ir gamyklose kiekvieną dieną yra nuolat kilnojami skirtingo dydžio ir svorio daiktai. Jie yra vis perkeliami iš vienos vietos į kitą arba perduodami darbuotojams, kurie jau pateikia tuos daiktus užsakovams. Joks žmogus daugelio iš tų daiktų negalėtų ne tik pakelti, bet ir užkelti ant aukštai esančios lentynos. Būtent dėl šios priežasties, darbuotojams yra reikalingi specialūs frontaliniai krautuvai, kurie padeda be jokio vargo perkelti daiktus iš vienos vietos į kitą.

 

magnifying-glass-1607208 960_720Europos žmogaus teisių konvencija yra tokia sutartis tarp visų Europos šalių, kuri yra skirta tam, kad apsaugotos visos pagrindinės kiekvieno žmogaus laisvės ir teisės. Ši sutartis galioja Europoje ir jos turi laikytis visos šalys, kurios yra laikomos Europos Sąjungos dalimi. Šią konvencija dar 1950 metais pasirašė dvylika Europos tarybos valstybių narių, tačiau iki šių dienų ji išlieka ypač aktuali ir reikalinga. Šiuo metu prieš įstojant į Europos Sąjungą kiekviena valstybė privalo pasirašyti šią konvenciją, kuri apsaugo visas prigimtines žmogaus teises ir laisves.