Įvairenybės

olimpine veliava SiuloPiesinysPirmą kartą istorijoje geriausiems šalies sportininkams Lietuvos žmonės gali sukurti vardinę Lietuvos vėliavą. Šią savaitę startavo tautinis projektas „Lietuvos geriausi“ – jo dalyvių vardai mikro-lazeriais bus įrašyti ant siūlo, o šis - įaustas į Lietuvos vėliavą, kuri į Olimpiadą lydės už mūsų šalį kovosiančius sportininkus.

Grupė "Tony Betties". / myliumuzika.lt nuotr.Donato Montvydo daina „Nenuleisk akių“ jau du mėnesius populiariausia lietuviškos muzikos portalo „Myliumuzika.lt“ daina.

Balandžio mėnesį įšokusi į klausomiausių sąrašo viršūnę, eurovizinės dainos lietuviška versija ir visą gegužę išsilaikė pozicijas. Įdomu, ar ji bus taip pat aktyviai klausoma ir pasibaigus „Eurovizijos“ konkursui?

Veneros tranzitas. / "Australian Space Alliance" nuotr.Ankstų birželio 6-tosios rytą įvyks unikalus reiškinys - Veneros tranzitas - Venera praskries priešais Saulės diską. Veneros pozicija tarp Žemės ir Saulės vadinama "Veneros tranzitu". Tai antrasis ir paskutinis Veneros tranzitas per Saulę šį šimtmetį. Kitas pasikartos tik po 105 metų - 2117 m. gruodžio 11 d. ir 2125 m.

Karvė Venspilyje. / cowparade.ventspils.lv nuotr.Kaimyninėje Latvijoje ant jūros kranto įsikūrusį Ventspilį birželio 30 d. užplūs spalvingų karvių banda – Ostos promenadoje vyks garsiausia ir didžiausia pasaulyje vieša meno paroda „Karvių paradas“ („CowParade“). Pirmą kartą Lietuvoje vyks „Karvių parado“ renginys „Karvių turas“ („Cow Tour“), kuris vyks Palangoje birželio 2 d., 16 val.

„Karvių turo“ metu į Palangą bus atvežta viena garsaus Latvių menininko ištapyta karvė.

DonatasMontvydas-DonnyMontell CDJau šįvakar antrajame "Eurovizijos" pusfinalyje pasirodys Lietuvos atstovas – Donatas Montvydas su daina "Love Is Blind". Tad "Šilutės naujienų" ir portalo "Myliumuzika.lt" konkurse dovanojame ypatingą dovaną – tik ką pristatytą D.Montvydo pirmąjį solinį albumą "Donny Montell' su atlikėjo autografu!

Paskutinis skambutis Šilutėje. / © silutesnaujienos.ltDaugiau jokių kontrolinių, namų darbų, vėlavimo ar bėgimo iš pamokų, mokytojų grūmojimų - tik paskutinį kartą čirškiantis mokyklos skambutis. Paskutinės pamokos ir pertraukos, vakarai su bendraklasiais, šėlionės su klasės draugais mokyklos išleistuvėse. Darželinukai, paliekantys nerūpestingą vaikystę ir nedrąsiai žengsiantys į mokyklą.

Visa tai įdomu stebėti per fotoaparato akį, todėl "Šilutės naujienos" skelbia nuotraukų konkursą "Viso gero, mokykla!".

Dee and Kamy. / Organizatorių nuotr.Dar prieš kelis metus jaunatviškumu trykštantis hiphopo duetas buvo tituluojamas, kaip geriausias naujokų repo projektas Lietuvoje. Naujokų rūbai rodos jau išaugti! Niekada nesnaudžiantys, pastoviai dirbantys studijoje ar koncertuojantys produktyvūs muzikantai Dee & Kamy pristato naują produktą – vaizdo klipą kūriniui „Best Lines”.

buhalteriu dienaKasmet antrąjį gegužės penktadienį švenčiama Buhalterių diena, skirta pagerbti žmones, pasirinkusius nelengvą, bet garbingą ir atsakingą buhalterio profesiją.

Mieli buhalteriai, mūsų finansų žinovai, atitrūkite nuo nesibaigiančių darbų ir švęskite savo šventę!

DonatasArtėjant tarptautiniam dainų konkursui „Eurovizija 2012“, kuris vyks Azerbaidžane, Baku, gegužės 22, 24 ir 26 dienomis, į Myliumuzika.lt klausomiausių dainų sąrašo viršūnę balandžio mėnesį įsiveržė Donato Montvydo lietuviškoji eurovizinės dainos versija – „Nenuleisk akių“.

Kovo mėnesį daina buvo pasiekusi tik 7-ąją vietą. Šią dainą sparčiai vejasi Eglės Jakštytės kūrinys „Apie tave“. Kovo mėnesį pasirodžiusi kaip naujiena 15-oje Myliumuzika.lt sąrašo vietoje, balandžio mėnesį ši daina jau įkopė į antrąją vietą.

Iš populiariausiųjų sąrašo niekaip nenori trauktis 2012-ųjų pradžioje į jį patekusios dainos: SEL „Aš žiūriu į tave pasauli“, Džordanos Butkutės „Tylios mintys“, Mino „Netobulas angelas“ ir net žiemiškoji Natalija Bunkės daina „Širdis ant balto sniego“.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt