Įvairenybės

jurga"Šilutės naujienos" skelbia šio mėnesio konkursą – atspėkite, koks bus gegužės mėnesio "Myliumuzika.lt" dainų trejetukas ir laimėkite dainininkės Jurgos Šeduikytės albumą "+37° (Goal of Science)" su atlikėjos autografu.

Atspėjusiems dainų trejetuką atiteks išskirtinis albumas - su dainininkės autografu!

laiskasŠiais laikais visuomenė neįsivaizduoja kasdienybės be moderniųjų technologijų, kurios palengvina gyvenimą, paspartina darbus.

Viena naujųjų technologijų yra elektroninis paštas, kuris pagreitina žmonių bendravimą, tačiau palaipsniui sumažina popierinių laiškų populiarumą.

Kita vertus, šiame kibernetiniame amžiuje ranka rašytas laiškas vis dar išlieka vertybe, tai gražus būdas dalytis šiluma.

Nors dabar ranka rašyti laiškai nebėra tokia populiari bendravimo priemonė kaip XX amžiuje, vis dėlto nemažai žmonių siunčia popierinius laiškus, kurie turi nenuginčijamai didesnę sentimentalią vertę negu elektroniniai laiškai ar trumposios SMS žinutės.

blusturgisPagaliau sulaukėm! Jau nuo gegužės 6 dienos senamiestį kiekvieną sekmadienio rytą budins trečiąjį gyvavimo sezoną skaičiuojantis Klaipėdos blusų turgus!

Kviečiami klaipėdiečiai ir miesto svečiai turiningai praleisti laiką bei kartu kurti šventinę nuotaiką.

Kviečiami visi – Blusų turgus šiais metais miestelėnus džiugins kaskart vis nauja programa, bus organizuojamos dekupažo pamokėlės, gatvės šachmatų turnyrai. Naujovė – meniška skelbimų lenta, kurioje kiekvienas norintis prekiauti, bet neturintis tam laiko, galės paskelbti savo žinutę.

laimingasDidžioji dalis internautų mano, kad gyvenimas yra nuostabus – tokią išvadą galima daryti suskaičiavus, kiek kartų ir kokiais savo jausmais lankytojai pasidalino internetinėje svetainėje www.kaipjautiesi.lt. Visų jausmams atviros svetainės kūrėja, emocinės paramos tarnyba „Jaunimo linija“, žada, jog svetainėje išreikšti jausmai neliks pamiršti – jie bus surašyti į lietuviškų jausmų žodyną.

Per pirmąsias tris svetainės www.kaipjautiesi.lt veikimo savaites jos lankytojai jau įrašė daugiau nei pusketvirto šimto skirtingų jausmų ar jų apibūdinimų. Iš viso jausmais pasidalinta daugiau nei 1000 kartų. Dažniausiai svetainės lankytojai rinkosi frazę „gyvenimas nuostabus“ – taip savo jausmą apibūdino kas dvyliktas jausmais pasidalinęs www.kaipjautiesi.lt lankytojas.

Duok labasIš Šilutės rajono Pašyšių kaimo kilusi Būrėja Vaiva Budraitytė jau seniai nesistebi, kai prie savo namų slenksčio randa žmonių paliktą gyvūną. Aplink gyvenantys žmonės žino, kad geraširdė būrėja nepaliks likimo valiai benamio ar sužeisto gyvūno, paukštelio.

Kartą Vaiva prie durų rado net egzotišką vėžlį, kurį atidavė į Kauno zoologijos sodą, o už tokią vertingą dovaną galėjo net metus nemokamai grožėtis Zoologijos sodo gyventojais su visa šeima.

titanikasPraėjus 100 metų nuo "Titaniko" išplaukimo į tragiškai pasibaigusią pirmąją kelionę, daugiau kaip tūkstantis žmonių balandžio 8 dieną leidosi į atsiminimo turą tuo pačiu maršrutu.

Jis, kaip ir "Titaniko" kelionė, sekmadienį prasidėjo Anglijos Sauthemptono uoste.

Laivas plauks "Titaniko" maršrutu ir naktį iš balandžio 14-osios į 15-ąją bus toje vietoje, kur prieš šimtmetį nuskendo legendinis laineris.

Vita girdvainienePavasaris pagausino ir jaunatviškiausio rajono laikraščio „Šilutės naujienos“ gerbėjų būrį socialiniame tinkle „Facebook“. Priešingai nei pavasarinis ledas, draugų ne tirpsta, o gausėja - jų daugiau nei 4 tūkstančiai!

Šia proga vieną iš gerbėjų nutarėme pamaloninti itin Pamario kraštą atspindinčia, unikalia ir žaisminga dovana - puodeliu su žuvelėmis.

Labiausiai šios dovanos norėjo Vita GIRDVAINIENĖ, tad ji mėgausis gėrimais iš naujojo puodelio.

jurga"Šilutės naujienos" skelbia šio mėnesio konkursą – atspėkite, koks bus balandžio mėnesio "Myliumuzika.lt" dainų trejetukas ir laimėkite dainininkės Jurgos Šeduikytės albumą "+37° (Goal of Science)" su atlikėjos autografu.

jurga"Šilutės naujienos" skelbia gegužės mėnesio konkursą – atspėkite, koks bus gegužės mėnesio "Myliumuzika.lt" dainų trejetukas ir laimėkite dainininkės Jurgos Šeduikytės albumą "+37° (Goal of Science)" su atlikėjos autografu.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt