Įvairenybės

Boksininkas E.Petrauskas. / Simonos Pužaitės (silutesnaujienos.lt) nuotr.Dvidešimtmetis boksininkas iš Šilutės E. Petrauskas, po Londono olimpinių žaidynių Lietuvai parvežęs bronzos medalį, interviu LNK laidai „Nuo…iki“ šį pirmadienio vakarą 19.55 val. pirmą kartą atvirai prabils apie brangiausią jam žmogų – pusantrų metukų dukrą Gustę.

„Ji su mama netrukus atvažiuos į Lietuvą, galėsiu su Guste praleisti bent dvi savaites, – sako Evaldas, – nors dar nenupirkau jau dovanų, dabar ji gaus viską, ko tik paprašys, o jei sakote, kad išlepinsiu, nieko, tokius mažus vaikus reikia lepinti“.

Palangoje susituokė V.Martinaitis ir K.Servaitė. / Gedimino Žilinsko nuotr.Palangoje ištekėjo iš Šilutės kilusi, profesionalus modelis Kristina Servaitė. Jos išrinktasis - verslininkas Vytautas Martinaitis, rašo lrytas.lt.

Ne vienerius metus draugavusi pora aukso žiedus sumainė Palangoje. Šventė su būriu draugų persikėlė į šalia kopų esantį prabangų viešbutį „Villa Chateau Amber“. Terasoje įrengta lauko palapinė pokyliui.

Jurgio obuolių pyragas. / Organizatorių nuotr.Ir vėl, ir dar kartą, ir dar tūkstantį kartų obuolių pyragas kartojamas bus. Neįsivaizduoju, kaip be jo gyventi. Neįmanoma. Be abejonės, tai ne tik mano, bet, manau, ir daugelio jūsų pirmas iškeptas kepinys vaikystėje. Atsimenu, kai mūsų namuose atsirado toks šiuolaikinės virtuvės stebuklas kaip mikrobangų krosnelė, tai pyragų kepimui nebuvo galo, ypač tų, kurie su obuoliais...

Nebadykite pirštais ir negrūmokite, tai buvo labai seniai, dar tik tik Nepriklausomybės pirmai aušrai išaušus, kai mikrobangų krosnelė ir vaizdo magnetofonas buvo beveik pasaulio stebuklai. O tuos pyragus, paskaičius krosnelės instrukcijoje, iškepti buvo galima žaibo greičiu...

E.Petrausko sutiktuvės Šilutėje. / Simonos Pužaitės (silutesnaujienos.lt) nuotr.Euforija, prasidėjusi po Londono olimpinių žaidynių, Lietuvoje vis dar neslūgsta. Tiesa, viešumoje girdimi ne tik skambūs sveikinimai, padėkos, bet ir čempionų priekaištai mūsų valdžiai ar netgi treneriams.

Tačiau antradienio vakarą „Karamelinės naujienos” nukeliavo ten, kur vis dar tvyro tikras olimpinis triumfas – į Trakasėdžius, esančius Šilutės rajone. Daugelis žino: čia gimė, augo ir savo sportinę karjerą pradėjo boksininkas Evaldas Petrauskas.

„69 danguje“ narė Karina Krysko-Skambinė, Julija Fedotova ir Justin Xara. / Myliumuzika.lt nuotr.Liepos mėnesį lietuviškos muzikos svetainę „Myliumuzika.lt“ užplūdo naujos merginų ir jų grupių dainos. Naujus kūrinius pristatė „Pinup girls“, Mia, populiarių Lietuvos dainininkių grupė „Pop Ladies“ (Natalija Bunkė, Katažina Niemycko, Liepa Mondeikaitė, Oksana Pikul), Katažina Niemycko ir Karina Krysko-Skambinė.

Karina, įrašiusi netipiško jai stiliaus naują dainą kartu su elektrininės muzikos kūrėjais Julija Fedotova ir Justin Xara, susilaukė didžiausio dėmesio. House stiliaus kūrinys „My time“ sugebėjo prasibrauti į pačią sąrašo viršūnę ir pastumti Eglės Jakštytės dainą „Skrendu“ iš pirmosios vietos birželio mėnesį į antrąją.

Idėjos autorius A.Balčytis ir skulptorius L.Leščiauskas mano, kad skulptūra - žuvis, įdėta į karutį ir vežama per tiltelį, - puikiai atspindi Šilutės miesto ir krašto specifiką. / Sigito Grinčinaičio (silutesnaujienos.lt) nuotr.Šilutės rajono savivaldybė klausia visuomenės, kur pastatyti merų dovaną Šilutei - skulptūrą žuvį ant karučių. Metalo plastinės skulptūros autorius - klaipėdietis kalvis - skulptorius Linas Leščiauskas.

Šiuo metu skulptūra stovi prie H.Šojaus dvaro, netoliese prie miesto mecenato skulptūros.

P6200494 graslebene prekybos centre 2Švėkšnos šokių kolektyvas „Šalna“, vadovaujamas Astos Sapetkienės, reprezentavo Šilutės kraštą Vokietijoje. Birželio viduryje šokėjai dalyvavo Graslebeno miesto šventėje, su koncertine programa pasirodė Helštate. Vokietijos senjorų šokių klubas pažadėjo kitąmet atvykti į „Šalnos“ 10 metų jubiliejų.

Švėkšniškiai draugystę su vokiečiais užmezgė prieš 7 metus ir plėtoja ją iki šiol. Vokietijoje lietuviai buvo šiltai priimti, gyveno šeimose. „Šalna“ Vokietijoje koncertavo 4 kartus, paruošė 16 šokių koncertinę programą.

D.Pukis su akiniais nuo saulės. / Kadras iš vaizdo įrašoEuropos čempionų Lietuvos 20-mečių vaikinų krepšinio rinktinės sutiktuvėse Vilniaus oro uoste netrūko geros nuotaikos, pokštų ir džiaugsmingų akimirkų. Atsipalaidavę krepšininkai maloniai bendravo ne tik su gerbėjais, bet ir žurnalistais.

Pasak portalo DELFI, ryškiausiai švietė rinktinės nario Deivido Pukio žvaigždė. Krepšininkas kelis kartus nusiėmė ir užsidėjo akinius nuo saulės demonstruodamas, kaip keičiaisi jo veido forma.

Boksininkas Evaldas Petrauskas. /  Simonos Pužaitės (silutesnaujienos.lt) nuotr.Liepos 21 dieną 17.30 val. olimpinis projektas „Lietuvos liepsna“ viešės Kintuose, kur atveš simbolinę liepsną, bei pagerbs sportininką, iš Šilutės kilusį boksininką Evaldą Petrauską. Liepsnos įteikimo ceremonija vyks Kintų Marių šventės metu.

Nuo liepos 6-osios Lietuvos televizijoje prasidėjo olimpinis projektas „Lietuvos liepsna“, skirtas 2012 metų Olimpinėms žaidynėms. Iki pat Olimpiados atidarymo liepos 27 dieną „Lietuvos liepsna“ žadins olimpinę dvasią bei pasididžiavimą tuo, kad esame Lietuvos, užauginusios tiek puikių sportininkų, dalis.