Įvairenybės

Houmeris dievina spurgas. / mi9.com nuotr.Lapkričio 8-oji paskelbta Europos sveikos mitybos diena. Šią dieną Europos šalyse visuomenė skatinama maitintis sveikai, organizuojami renginiai, kuriuose pasakojama apie tinkamos mitybos principus.

O ką sveiko suvalgėte šiandien jūs? Gal padėtų pozityvus pavyzdys?

Legendinė animacinio serialo "The Simpsons" šeimynėle dalyvauja socialinėje akcijoje – Didžiosios Britanijos Sveikatos apsaugos ministerija skyrė 640 tūkstančių svarų sterlingų specialiai kovos su viršsvoriu kompanijai.

ELTOS nuotr.Šveicarijoje, Volerau mieste, surengtas pirmasis Europos triušių kliūtinio bėgimo čempionatas.

Jame dalyvavo 55 ilgaausiai.

 

Čempionatą laimėjo čekė Lada Sipova-Krecova.

kostiumasTinkamas kostiumas Helovino nakčiai - raktas į smagų vakarėlį.

Įsivaizduokite, kaip būtų nemalonu, jeigu į Helovino vakarėlį atvyktumėte apsirengę lygiai taip pat kaip visi kiti. Panašu, šiems žmonėms toks netikėtumas negresia.

Stopkadras/Youtube.com Žmonijos plėtros kelius vaizduojančios sidabro gijos, besidriekiančios aplink planetą, sukuria dramatišką voratinklio iliuziją.

Šie įspūdingi vaizdai - tai kanadiečio antropologo Felixo Pharando trylika metų trukusio darbo rezultatas. Jis savo sukurtomis schemomis naudojasi norėdamas parodyti, kaip žmonijos technologijos, tokios kaip duomenų perdavimo kabeliai, lėktuvai ir sausumos keliai keičia Žemės paviršių, rašo britų „The Daily Mail“.

Kadras iš youtube.comPamario kraštas, nuo seno garsėjantis žuvimis, nuo šiol turi neatrastą potencialą - skraidančias žuvis. Tokie žaisliukai dabar ant bangos Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Norite nustebinti ir pralinksminti vaikus, išgasdinti kolegas darbe ar praeivius gatvėje - išleiskite žuvis paskraidyti, tegul jos plaukioja ore!

Kadras iš youtube.comŠilutės kantri grupė "Karčema" (vad. Vygantas Stoškus) svečių teisėmis dalyvavo LTV laidoje "Duokim garo!". 

Svečiai iš šių metų Lietuvos kultūros sostinės Šilutės reprezentavo Pamario kraštą.

Kamy kairėje ir Dee dešinėje. / Asmeninio archyvo nuotr.Repo duetas “Dee & Kamy” (Valdas Kazakevičius ir Tautmilas Čeida) ruošiasi pasiūbuoti Lietuvos hiphopo ir apskritai muzikos padangę iš kairės į dešinę, iš dešinės į kairę kaip per tornadą. Kol jie gamina antrąjį savo ilgagrojį albumą, ruošiasi išleisti klipą, vinilinių plokštelių ir porą singlų – vieną su Daiva Starinskaite, kitą su legendinės amerikiečių repo grupės “Tha Alkaholiks” nariu J-Ro, - rašo uroboras.lt.

Šilutiškis T.Čeida interviu "Šilutės naujienoms" yra sakęs, jog grupė „Dee & Kamy” sukurta bendrai misijai - puoselėti senojo repo tradicijas.

Šilutės muziejuje dabar apsigyvens ir šios lėlės: klounas, Inga, liūdnoji mulatė. / Šilutės muziejaus nuotr.Šilutės muziejus, rengdamas parodą "Viktorijos Liampert lėlių pasaulis", šilutiškių prašė padovanoti žaislų, pagamintų iki 1990 metų.

Į šį prašymą atsiliepė M.Būdvytis, S.Misevičiūtė, O.J.Narušienė ir V.Varoneckaitė. Jie muziejaus žaislų kolekciją papildė guminiais, pliušiniais žaislais, klounais, lėlėmis.

Svetingai sutinkami balandžiai gero gyvenimo atsisakyti neskuba. / © silutesnaujienos.ltLaikraščio skaitytojo akį patraukęs vaizdelis, kurį vyras įamžino fotoaparatu, sudomino ir "Šilutės naujienų" kolektyvą.

Redakcijos pašonėje gyvuoja tikrų tikriausias balandynas.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt