Problema

saskaita uz_siuksles-w1000-h2000Beveik 20 tūkstančių šilutiškių šiomis dienomis sulaukia laiškų, kurie vienus nuteikia maloniai, kitus ne juokais papiktina. Šiuose laiškuose - sąskaitos už 2020 metų atliekų tvarkymą. Tik šiemet vieniems jos mažesnės nei įprastai, kitiems priešingai – paslauga pabrango.

Gyventojai suskubo dalintis savo pastebėjimais, ir komentuoti, jog „su ataskaitomis per seniūnijas važinėjusi valdžia žadėjo, kad buitinių atliekų tvarkymas atpigs, o dabar aiškėja, kad nutiko priešingai – pabrango“.

Žmonėms labiausiai keista, kad dabar vienodai turės mokėti gyvenantys ir erdvioje sodyboje, ir vieno kambario bute.

92401999 218419482744820_3374167251660832768_nPrie senųjų kapinaičių atvilktos karvių gaišenos - viena jau supuvusi, kita pūvanti su negyvu veršiuku pilve, kapinės pridergtos mėšlu... Tokį vaizdą Lapalių kapinaitėse pamatė šilutiškis, gamtos fotografas ir Mažosios Lietuvos istorijos mylėtojas.

Ne mažiau šiurpų radinį šalia savo tvartų aptiko ir Kintų seniūnijos Uogalių kaime gyvenantis naujakurys – seną mėšlą iš tvarto mėžti ir aplinką tvarkyti ėmęsis vyras kartu su juo į dienos šviesą išvilko ir trijų galvijų gaišenas...

Abu šie atvejai žinomi Valstybinei maisto ir veterinarijos tarnybai (VMVT), juos tiria ir policija.

1400x700srutosPrieš kelias dienas ūkininkas prie Gėgės upės netoli Plaškių taip trešė laukus, kad srutų kliuvo ne tik upei, bet ir šalia stovėjusioms žvejų mašinoms, čia pat sėdėjusiems žvejams.

„Gal taip ūkininkas dezinfekuoja žvejus, žuvį ir gamtą? Žvejus už menkiausius nusižengimus baudžia, o ūkininkai jaučiasi visagaliais“, - piktinosi nuotraukas atsiuntęs žmogus.

rsz sukciai_2Iš Vokietijos užmestos sukčių pinklės stipriai įpainiojo šilutiškę verslininkę. Į įmonės pašto dėžutę antrą kartą gavusi anglų kalba paruoštus dokumentus, moteris pagalvojo, kad tai ES duomenų patvirtinimo forma, juos pasirašė ir išsiuntė nurodytu adresu. Po dviejų savaičių paaiškėjo, kad tai buvo reklamos sutartis 3 metams, kurios nutraukti jau neįmanoma. Už šilutiškės verslo reklamą užsienio tinklalapyje, vos pusę metų Vokietijoje veikianti įmonė prašo susimokėti 711 Eur per metus.

Savo istoriją papasakojusi moteris pripažįsta, kad per skubėjimą padarė klaidą. Ji perspėja kitus: nepasirašinėkite jokių neaiškių dokumentų, taip pat prašo atsiliepti tuos, kurie galbūt yra nukentėję nuo Vokietijoje įsikūrusios įmonės.

oazisŠilutiškių šeimai, kuri dar prieš Kalėdas nutarė sustiprinti sveikatą ir įsigijo sporto klubo „Oazis“ abonementus, tą sveikatinimąsi apkartino nuoskauda. Sumokėję po 46 eurus ir įgiję teisę po 12 kartų pasinaudoti baseino mankšta, šilutiškiai susirgo ir dalį jų praleido. Tačiau nei pratęsti abonemento, nei susigrąžinti pinigų jiems nepavyko.

„Oazio“ direktorius Mindaugas Vilkas sako, kad klientai smarkiai pažeidė nustatytus terminus, o įstaigos darbuotojai laikosi taisyklių.