Naujienos

klpKlaipėdos naujajame turguje savaitgaliais atgyjantis ūkininkų turgelis nestokoja klaipėdiečių dėmesio. Iš įvairių Lietuvos miestų prekybiniais furgonėliais į uostamiestį atvykstančių ūkininkų produkcija nugula ne tik ant kasdienio, bet ir papuošia šventinį pajūrio regiono gyventojų stalą.

 

ivykio-vietoje-59901bf4d0ce5Sekmadienį ryte Šilutės rajone lenkdamas kitą mašiną pareigūnams gerai pažįstamas pažeidėjas rėžėsi į atvažiuojantį „Nissan“. Po įvykio skubios medikų pagalbos prireikė ne tik įkaušusiam 19-mečiui kelių siaubui, tačiau ir dar dviem žmonėms.

jaunimas darbo_birza_registruojaTas laikmetis, kai įgijęs konkrečią profesiją žmogus vėliau toje pat srityje darbavosi visą likusį gyvenimą, ir tai buvo laikoma dideliu privalumu, seniai nuėjo užmarštin. Sparčiai kintančiame pasaulyje atsirado begalė darbų, kuriems net nereikia specialaus pasirengimo, konkrečios profesijos diplomo. Reikia tiesiog išsilavinusio ir greitai besiorientuojančio žmogaus, nebijančio naujų iššūkių, žinančio, kad reikės mokytis ir tobulėti (ir norinčio tai daryti) visą gyvenimą. Suvokiančio, jog be šių savybių jau po metų - kitų jis gali nebepritapti darbo rinkoje ir būti nebereikalingas darbdaviams.

Žinia, minėtos savybės labiausiai būdingos jauniems žmonėms, tad ir domimės, ar į Darbo biržą (DB) šiandien ateinantis Šilutės jaunimas yra išsilavinęs, ar jis pasirengęs dirbti, keistis ir tobulėti.

Aiškėja, kad palyginti su šalies vidurkiu, Šilutės rajonas išskirtinis tuo, jog čia pakankamai užimti yra pagyvenusieji - 50-mečiai ir vyresni žmonės. Bet turime gana daug jaunų bedarbių. Tai kelia nemenką susirūpinimą Darbo biržos specialistams.

zoline traksedziuoseŽiloje senovėje Žolinė buvo skirta atlikti apeigoms didžiajai deivei gimdytojai Ladai ir jai atiduoti subrendusio derliaus aukas. O įsitvirtinus krikščionybei, per Žolinę švenčiame ir  Švč. mergelės Marijos į dangų ėmimo šventę.

Lijana ZmoginaiteDNB bankas toliau nuosekliai plečia be grynųjų pinigų dirbančių skyrių tinklą, todėl nuo rugsėjo 1 d. banko skyrius, esantis Šilutėje, Lietuvininkų g. 37, taps DNB konsultacijų centru. Jame didžiausias dėmesys nuo šiol bus skiriamas finansinėms klientų konsultacijoms.

Savaitės klausimasAr tenkina šiukšlių išvežimo paslauga?

Ukmergės naujienos