Naujienos

BociaiJau antrą kartą šį pavasarį į susitikimą savo būstinėje Liepų g. 16 rinkosi Lietuvos pensininkų sąjungos (LPS) „Bočiai“ Šilutės skyriaus nariai, vadovaujami naujai išrinkto pirmininko Stasio Tunilos ir jo pavaduotojos Nijolės Stasės Gumuliauskienės. Pirmojo susitikimo metu visi „Bočių“ nariai buvo apdovanoti Lietuvos 100-mečio medaliais, o šio susitikimo tikslas buvo pasveikinti jubiliatus ir pasidžiaugti bendryste su saviškiais.

juknaiciai seimu_protu_musis2Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui Juknaičių pagrindinės mokyklos bendruomenė organizavo protų mūšį.

fŠilutės sporto mokyklos lengvaatlečiai, puikiai pasirodę prieš tai vykusiuose „Žemaitijos taurės“ I ir II etapuose, vyko į  „Žemaitijos taurės“ jaunių ir jaunučių varžybų finalinį etapą. Trenerių Linos Leikuvienės ir Stasio Oželio auklėtiniai finale, kuris vyko Klaipėdos lengvosios atletikos manieže, iškovojo ne vieną prizinę vietą, o net 12.

Puikiai sekėsi ir „Žemaitijos taurės“ vaikų finale, čia bėgikės iškovojo dvi trečios vietos taures.

Usenu suniukaiTo ką Usėnų seniūnijos Svaraitkiemio kaime išvydo iš Vilniaus atvažiavę gyvūnų gelbėtojai, nesitikėjo niekas - du tamsoje įkalintus, išbadėjusius šunis; du vos 4 savaičių šunelius, atneštus tiesiog kibire, aplipusius kruopomis bei du kadaise švarius, o dabar ligotus katinus.

Garbaus amžiaus šių gyvūnų šeimininkė - slaugos ligoninėje, tačiau prieš išvykdama į gydymo įstaigą paprašė savo draugės - 75-erių Valerijos pasirūpinti jais. Tačiau ši senolė ir pati nebesuskaičiuoja kiek turi šunų ir kačių.

Įkalintus ir kenčiančius gyvūnus aptiko Usėnų seniūnijos socialinė darbuotoja, kuri suskubo ieškoti pagalbos.  Šiuo metu gyvūnai yra veterinarijos klinikoje Vilniuje, tačiau jų būklė sunki. Tam, kad jie galėtų keliauti pas naujus šeimininkus reikės nemažai laiko, o gydymas kainuos mažiausiai 2000 eurų.

F tenisSportiškos Šilutės rajono moterys ir merginos susitiko jėgas išbandyti lauko teniso turnyre „Moterys - merginos 2018“, kuris vyko Šilutėje. Trenerės Gitanos Mėgelaitienės sugalvotas ir jau antrus metus organizuojamas turnyras į salę sukvietė nemažą būrį moterų ir merginų. Pranašesnės buvo jaunosios lauko tenisininkės.

Savaitės klausimasAr dalyvausite (dalyvavote) aplinkos tvarkymo akcijoje „DAROM“?

Ukmergės naujienos