Naujienos

selenas Klimato_kaita_05_30Šveicarijos mokslininkų komanda perspėja, kad klimato ir dirvožemio pokyčiai gali būti seleno - žmogaus sveikatai būtino mikroelemento - kiekio sumažėjimo dirvožemyje priežastis. Jų nuomone, šį poveikį ypač turėtų pajusti Europa. Šiame tekste skaitykite apie ataskaitą ir sužinokite, kaip organinio seleno mielės gali padėti išlikti sveikam...

 

2Klaipėdos regiono aplinkos apsaugos departamentas balandžio 20 d. –  gegužės 20 d. vykdė akciją „Karšis – 2017“. Per šį laikotarpį įvykdyti 58 reidai, kurių metu patikrinta daugiau nei 1500 žvejų mėgėjų. Iš viso surašyti 156 administracinio teisės pažeidimo protokolai, skirtos baudos, 25 atvejais paskaičiuota beveik 5300 eurų padarytos žalos žuvų ištekliams.

erke-74438452Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Klaipėdos departamento Šilutės skyriaus specialistai šiemet jau tikrino Šilutės apylinkių užkrėstumą erkėmis.

3 juknaiciu_biblioteka_jaunasis_skaitytojasŠilutės F.Bajoraičio viešosios bibliotekos Juknaičių filiale vyko literatūros ir muzikos renginys „Aš - jaunasis skaitytojas“.

kanapiu augintojai_pasysiuose_siltnamisPašyšiškės E.B. sūnus E. jau buvo teistas už vagystes bei svetimo turto sugadinimą ir nusprendė išbandyti kitą pasipelnymo būdą - ėmė  auginti narkotinius augalus - kanapes.

Gavęs 48-erių mamos leidimą, 27 metų E. šiltnamyje kartu su draugupasodino 53 kanapių daigelius.

Visi trys juos prižiūrėjo, įrengė šildymą, puoselėjo, kol apie nelegalų daržą sužinojo policijos pareigūnai. Šiltnamyje rastos kanapės ir jų šaknys svėrė 30,66 kilogramo.

Baudžiamoji atsakomybė kliuvo visiems trims „daržininkams“: mamai, leidusiai savo sklype auginti augalus, idėją įsteigti kanapių verslą sumaniusiam sūnui ir ją įgyvendinti padėjusiam jo draugui.

Savaitės klausimasAr eisite į Šilutės miesto šventės renginius?

Ukmergės naujienos