Naujienos

 

ballo-sakociai-76952053Kai buvo paskelbta, kad į Lietuvą atvyks krepšininkų Ballų šeima, netruko pasipilti prognozės, kaip tuo bandys pasinaudoti Lietuvos verslas. Vienas iš tokių pavyzdžių – prekybos centre „Molėtų link“ į kepinių parduotuvę viliojanti reklama su LaMello Ball atvaizdu ir užrašu, kviečiančiu lankytojus „Ballas jau ragavo legendinio šakočio. Užsuk ir tu“.

 

weight-loss-2036969 960_720Naujųjų metų pradžioje dažnas sau pasižadame numesti svorio, pradėti sportuoti ar mesti rūkyti, tačiau praėjus vos keletui savaičių daugelio ryžtas sveikiau gyventi ima blėsti. Specialistai paaiškina, kodėl taip nutinka, ir ką daryti, kad noras gyventi sveikiau išliktų visus metus.

 

astrology-1244769 960_720Ką žada jums žvaigždės šią savaitę? Pateikiame astrologinę prognozę visiems Zodiako ženklams.

F lengvojiSavaitgalį Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai, kuriuos treniruoja Stasys Oželis, Medardas Urmulevičius ir Lina Leikuvienė vyko į Šiaulius, kur dalyvavo Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos pirmenybėse. Mūsiškiams pavyko tapti geriausiais ir jaunių, ir jaunimo grupėje. Varžybose dalyvavo 11 jaunių ir 4 jaunimo atstovai, visi dalyvavę jauniai iškovojo teisę dalyvauti Lietuvos jaunių pirmenybėse Kaune vasario 9-10 d.

Zvirblis gydytojas_2VšĮ Šilutės ligoninės chirurgas Vytautas Žvirblis ištisus 20 metų dirba šios gydymo įstaigos vyr. gydytojo pavaduotoju. Iš Gardamo kilęs, savo gydytojo karjerą pradėjęs Naujojoje Akmenėje, vėliau ją tesęs sovietinėje armijoje, ir grįžęs arčiau gimtinės - Šilutėje, džiaugiasi, jog čia dirba profesionalių gydytojų komanda. 

„Ne tik man rūpi gydymo įstaigos ateitis, todėl norisi, kad jai viskas būtų gerai mums išėjus“, - sako vyr. gydytojo pavaduotojas V.Žvirblis.  

Savaitės klausimasKaip manote, ar valdžia skiria pakankamai dėmesio emigrantų susigrąžinimui?

Ukmergės naujienos