Naujienos

kiskuciai 2Į gyvūnus globojančias organizacijas patenka ne tik šunys ar katės, bet ir laukiniai gyvūnai. Taip prieš porą savaičių nutiko Šilutėje, kai žmonės lauke rado ir paėmė du mažus kiškučius.

Žmogaus paliestų jauniklių nebepripažįsta jų motinos, tad mažylius kiškučius apsiėmė auginti VšĮ „Šilutės gyvūnų gerovė“ savanoriai.

Aplinkos ministerija išplatino priminimą, kad jokiu būdu negalima namo neštis rastų sveikų žvėrių ar paukščių jauniklių.

Vainute valdzia_zmonesRajono savivaldybės, policijos ir vandens tiekėjų įmonės vadovų sulaukę Vainuto seniūnijos gyventojai išsakė nerimą dėl policijos reformos (pasak vainutiškių, dėl jo Lietuvon gali sugrįžti „Dekanidzės laikai“), domėjosi, kada atpigs vanduo ir bus sutvarkyti visi šaligatviai.

Valdžia nedaugžodžiavo: pradžiugino papildomai skirtu finansavimu, o šaligatvius liepė tvarkytis patiems.

krepsinis rajono_atkrintamosios_F_zmuidaŠilutės rajono pirmenybių Usėnų Dėduko taurei laimėti dalyviai jau sužaidė atkrentamąsias rungtynes ir ruošiasi kovoms dėl Didžiosios ir Mažosios taurių.

Untitled-4 copyPenktadienį ir šeštadienį Šilutės rajone įvyks daugybė renginių - kviečiame pasižvalgyti po jų programas!

savivaldybe 1Šilutės rajono savivaldybė 2017 m. balandžio mėn. viešojo aukciono būdu parduoda nekilnojamąjį turtą:

* Negyvenamoji patalpa - biblioteka (plotas 68,30 kv. m); H.Šojaus g. 2A, Šilutė.
Pradinė pardavimo kaina - 19000 Eur.

* Butas (plotas 29,29 kv. m); Miško g. 5-3, Šilutė.
Pradinė pardavimo kaina - 2700 Eur.

Savaitės klausimasAr pritariate mokslų metų ilginimui?

Ukmergės naujienos