Naujienos

potvynis pylimas_1Trečiadienį Šilutės savivaldybės administracijos direktorius Sigitas Šeputis informavo, kad dėl gausaus lietaus, viršijančio vidutinį daugiametį mėnesio kritulių kiekį, nuo rugsėjo 20 d. 14 valandos Šilutės rajono savivaldybės teritorijoje skelbiama ekstremalioji situacija.

Pasak S.Šepučio, paskelbus ekstremalią situaciją ūkininkai, kurie dėl blogų oro sąlygų patirs nuostolių, įgaus teisę prašyti draudimo išmokų bei valstybės paramos nuostoliams kompensuoti. Be to, ekstremaliosios situacijos paskelbimas turėtų apsaugoti ūkininkus nuo sankcijų, gresiančių, jei dėl gamtos sąlygų ūkininkai deklaruotose žemėse negalėtų įvykdyti sutartinių įsipareigojimų.

zydai inkakliuose_Holokausto_auku_vietaPrasideda savaitę visoje Lietuvoje truksiantys VARDŲ skaitymai. Žmonės raginami prisiminti savo miestuose ir miesteliuose gyvenusių žydų vardus, kurie buvo nužudyti Holokausto metu ir juos skaityti garsiai.

Rugsėjo 23-ioji - tradicinė VARDŲ skaitymo diena, kai minima Lietuvos žydų genocido diena. VARDŲ skaitymo iniciatyva turi visiems priminti, jog Holokausto auka nėra tik skaičius. 2017 m. VARDŲ skaitymai Lietuvoje vyksta jau septintą kartą, o Švėkšnos muziejus prie šios akcijos prisideda jau ketvirtus metus.

vilkyciu sporto_zinute_metikai_klaipedojeKlaipėdos olimpiečių Jadvygos Putinienės ir Benjamino Vilucko metimo taurės varžybose gerai rudens sezono varžybas pradėjo Vilkyčių pagrindinės mokyklos jaunieji ieties metikai (nuotraukoje).

stop-1131143 960_720Prieš savo gyvenimo draugę ranką pakėlęs vyriškis - „patyręs“ smurtautojas, ne kartą teistas už fizinio skausmo sukėlimą ar nežymų sveikatos sutrikdymą kitam žmogui. Niekur nedirbančiam Čiūtelių kaimo (Saugų sen.) gyventojui V.G. už pastaruosius nusižengimus būdavo skirtos viešųjų darbų bausmės.

Jo susidūrimų su teisėsauga sąraše - ir pasipriešinimas valstybės tarnautojui ar viešojo administravimo funkcijas atliekančiam asmeniui, tačiau dar 2003 metais skirta piniginė apie 600 eurų bauda taip ir nebuvo sumokėta...

Vis pasikartojanti vyro agresija šį kartą konflikto metu teko jo sugyventinei.

Nors pastaroji ir atleido neblaiviam sugyventiniui už smūgį kastuvo kotu į galvą, bet jis turės padengti apie 170 eurų medicininių išlaidų, priverstinai gydytis nuo alkoholizmo, o jei nusižengs teisėtvarkai, turės atsėdėti 8 mėnesius.

Savaitės klausimasAr siunčiate/gaunate popierinius laiškus?

Ukmergės naujienos