Naujienos

 

Irklavimas
Artėjant vasaros sezonui praėjusį šeštadienį šilutiškio, Šilutės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pamainos vado Evaldo Bilevičiaus šeima atidarė irklavimo sezoną.

100712877 271309017351139_1638877593652428800_nJaunas šilutiškis vienu metu patyrė didžiulį džiaugsmą ir skaudžią nelaimę. Vos gimus kūdikiui, jo motina paliko vaiką tėvui, o pati patraukė savais keliais ir sūnumi visiškai nesidomi. Mažyliui vos keli mėnesiai, tad vyras turi atstoti sūnui ne tik tėtį, bet ir mamą. Situacija Šilutėje domėjosi „TV pagalbos“ gelbėtoja Gerda Žemaitė.

Profesinis centras_11Nežiūrint į tai, kad koronavirusas ilgam buvo įkalinęs mus namuose, gyvenimas nenutrūko. Nenutrūko ir mokyklų veikla: mokytojams teko įsisavinti naujus mokymo metodus, o mokiniai kuo puikiausiai mokosi nuotoliniu būdu.

Negana to, visuomenę pasiekia vis daugiau žinių apie žadamas pertvarkas profesiniame mokyme. Ir tos žinios tikrai intriguoja. Nuo naujų mokslo metų gerokai sumažės atotrūkis tarp mokinių ugdymo būdų gimnazijose ir profesinio ugdymo įstaigose. Netikėta, tačiau gimnazistai vienu metu galės mokytis dviejose mokyklose. Bet apie tai – iš pirmų lūpų. Apie visus laukiamus pokyčius pakalbinome geriausiai jų pulsą jaučiančius Šilutės profesinio mokymo centro direktorių Algimantą Abromaitį, jo pavaduotoją ugdymui Arvydą Būdvytį bei paslaugų ir turizmo skyriaus vedėją Vilmą Grigonienę.

 


Orientavimosi 1_Ricardas„O! Klaipėda“ - vienas aktyviausių orientavimosi sporto klubų uostamiestyje, dalyvaujantis ne tik Lietuvoje vykstančiuose čempionatuose, bet ir už jos ribų. Orientavimosi sporto treneris Ričardas Tėvelis jau atnaujino dvi stacionarias orientavimosi trasas. Neringos svečiai raginami ilsėtis aktyviai, laisvalaikį leidžiant gamtoje. Šiose trasose žmonės gali ne tik puikiai praleisti laiką, tuo pačiu geriau pažinti Kuršių nerijos gamtą.

Miesto 4Kasmet paskutinį gegužės savaitgalį švęsdavome Šilutės gimtadienį, ir taip buvo beveik 30 metų - nuo 1991-ųjų. Dėl koronaviruso pandemijos šiemet 29-oji miesto šventė neįvyks.

Visgi Šilutės gimtadienis nebus pamirštas – meno kolektyvų koncertas, Savivaldybės vadovų sveikinimai šilutiškius pasieks nuotoliniu būdu socialiniuose tinkluose. Mini Šilutės gimtadienio šventę, labiau skirtą vaikams, rengia ir Šilutės teatralai.

Visi tikisi, kad kitais metais jubiliejinį 510-ąjį gimtadienį bus galima atšvęsti su didesne jėga.

Ar pritariate, kad karantinas Lietuvoje baigtas birželio 17 dieną?