Naujienos

RUSNES DARZELISPirmadienį apie vidudienį Šilutės savivaldybės paskirtose patalpose apgyvendintas pirmasis iš užsienio sugrįžęs žmogus. Vyras – Švėkšnos gyventojas, gyventi saviizoliacijos sąlygomis namuose jis negalėtų. Todėl dar būdamas užsienyje praėjusį penktadienį, jis susiderino, kad apsigyvens Savivaldybės patalpose.

 

meno kolektyvai_vainutaŠilutės savivaldybės taryba nutarė, kad 38-iems rajono mėgėjų meno kolektyvams per šiuos metus bus padalinta 77 420 tūkst. Eur.

Paraiškas 2020 m. pateikė 4 nauji kolektyvai: choras „Laudamus“, vokalinis ansamblis „Vox Libris“, Kintų moterų šokių grupė „Kanarėlės“, Švėkšnos dramos kolektyvas. Juos paremti neatsisakyta, tačiau visų kolektyvų veiklai finansuoti skirta lėšų suma liko tokia pat, kaip ir 2019 metais.

 

kodavimasŠiandien tarytum kiekviena mūsų kasdienio gyvenimo sritis yra tiesiogiai paveikta kompiuterinių technologijų. Be kompiuterio ar išmaniojo telefono nebegalime įsivaizduoti nei vienos savo dienos. Ir tai būdinga ne tik suaugusiesiems, tačiau ir vaikams, kurie yra labai imlūs ir gabūs šiuolaikinėms technologijoms. Todėl šiomis dienomis programavimo būreliai vaikams Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje sulaukia didžiulio dėmesio. Tuo tarpu, jei šiuo metu dar tik svarstote apie galimybę savo vaiką leisti į programavimo būrelį, būtų naudinga sužinoti kelis svarbius programavimo būrelių privalumus.

senole 03_20Kovo mėnesį 90-ies metų jubiliejų pasitiko Šilutėje gyvenanti Juzefa Bendžienė. Senjorę pasveikino Šilutės savivaldybės ir seniūnijos atstovai.

 

child-1073638 960_720Kol švietimo bendruomenė ieško geriausių įrankių ugdymui nuotoliniu būdu, beveik 35 tūkst. Lietuvos moksleivių lieka į šį procesą neįtraukti. ŠMSM duomenimis, maždaug tiek jų negali mokytis nuotoliniu būdu, nes neturi tam reikalingų priemonių.

Kokių paslaugų pasigendate labiausiai karantino metu?