Naujienos

AVIZINISIdėja Lietuvai - iniciatyva, skirta išgryninti tris pagrindines idėjas, kurias įgyvendinus Lietuva turėtų galimybę klestėti visus ateinančius 100 metų.

Visi norintys pateikti idėjas Lietuvai, gali tai padaryti tinklapyje www.idejalietuvai.lt iki lapkričio 20 dienos.

Savas idėjas generuoja ir viešina vis daugiau žinomų politikos, verslo ir šou pasaulio atstovų. Tad kuo blogesni šilutiškiai? „Šilutės naujienos“ nutarė, jog turime išminties ir gyvenimiškos patirties nestokojančių žmonių, kurie galėtų pasidalinti savo idėjomis Lietuvai.

Pokalbiui pakvietėme žinomą krašto pedagogą, ilgametį Šilutės turizmo ir paslaugų verslo mokyklos direktorių, o dabar - Šilutės trečiojo amžiaus universiteto rektorių Praną AVIŽINĮ. Pasirodo, idėjų jis turi ne tik Lietuvai ir jos vyriausybei, bet ir Šilutei, ir sako, jog tobulėti mums reikėtų keliomis kryptimis. Išgirskime.

 

no-money-2070384 960_720Skolininkai yra žmonės, vėluojantys grąžinti skolas kitiems asmenims, finansų ir kredito įmonėms ar neskubantys atsiskaityti už suteiktas prekes ir paslaugas. Žinoma, kiekvienas skolininkas yra skirtingas, tačiau esama dėsningumų, leidžiančių juos skirstyti į tam tikrus tipus, ir atsižvelgiant į tai, pasiruošti efektyviau atgauti skolintas lėšas.

„Remdamasis skolų išieškojimo teorija ir praktika, išskirčiau penkis pagrindinius skolininkų tipus. Tai – situaciniai (laikinieji), žadėtojai, tyleniai, piktybiški ir beviltiški skolininkai. Susipažinus su išskirtiniais šių grupių bruožais, galima lengviau su skolininkais bendrauti ir padėti jiems grąžinti skolas“, – sako skolų išieškojimo ir teisinių konsultacijų bendrovės „Legal Balance“ vadovas Marius Šlepetis.

Indriuska LiutaurasLapkričio 22 dieną Lietuvos aukščiausiasis teismas pradės nagrinėti Šilutės savivaldybės skundą dėl žemesnės instancijos teismo sprendimo, kuriuo prieš pusmetį Klaipėdos apygardos teismas iš mūsų rajono savivaldybės priteisė buvusiam Šilutės pirminės sveikatos priežiūros centro vadovui Liutaurui Indriuškai sumokėti 10 000 eurų.

O L.Indriuška jau pateikė dokumentus dalyvauti naujai paskelbtame konkurse į Šilutės pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPC) direktoriaus pareigas, iš kurių jis buvo atleistas lygiai prieš metus - pernai lapkričio viduryje.

Vaist kontrabanda1Lapkričio 15-osios rytą, apie 6.40 val. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai, tikrindami gautą informaciją, Šilutės rajono Traksėdžių kaime sulaikė 4 Šilutės rajono gyventojus, kurie iš automobilio „Audi A6“ į vienam iš sulaikytųjų priklausantį garažą krovė didelį kiekį vaistų.

cutting-wood-2146507 960_720Nuo seno žinoma, kad tinkamiausias laikas miškui kirsti - ruduo ir žiemos pradžia. Pašalus lengviau įvažiuoti į šlapius miškus, be to, mediena ne taip greitai genda ir neprarasdama kokybės gali išsilaikyti iki pavasario. Šiame straipsnelyje pateiksime svarbiausią informaciją miškų savininkams, planuojantiems pagrindinius miško kirtimus.

Savaitės klausimasAr norėtumėte, kad labiau pašaltų?

Ukmergės naujienos