Naujienos

suo sudraske_kudiki_tevas_aleksandrasByla dėl šalį sukrėtusios tragedijos, kai prieš pusmetį Šilutėje šuo mirtinai sukandžiojo mėnesio kūdikį, jau pasiekė teismą. Kaltinimai neatsargiu gyvybės atėmimu pareikšti žuvusio kūdikio tėvui.

Šilutiškiui Aleksandrui, kuris yra jo sūnų mirtinai sukandžiojusio dobermanų veislės šuns Ramzio savininkas, gresia laisvės atėmimas iki šešerių metų.

zvakutes

Pagėgių mero Virginijaus Komskio šeimą prislėgė sunkiai pakeliama kančia. Pirmadienį Klaipėdoje buvo rasta nusižudžiusi jo duktė.

Moteris į paskutinę kelionę bus išlydima ketvirtadienį.

zudermanas filmas_sauletekisAr žinote, koks mūsų krašto žmogus yra labiausiai išgarsėjęs pasaulyje?

Tai - Macikuose gimęs rašytojas Hermanas Zudermanas (Hermann Sudermann), savo romanais ir apysakomis žinomas visame pasaulyje. Pagal jo kūrinius iki šiol Europoje, Amerikoje ir Azijoje statomi kino filmai, kuriami spektakliai.

Rugsėjo 30-ąją minėsime mūsų krašto šviesuolio 160-ąsias gimimo metines. Minint sukaktį nuo šių metų kovo mėnesio Šilutės kultūros ir pramogų centras (KPC), Šilutės Hugo Šojaus muziejus, Šilutės F.Bajoraičio viešoji biblioteka, vokiečių kilmės gyventojų bendrija „Heide“, Šilutės Hermano Zudermano draugija organizavo daugybę renginių, iniciatyvų, edukacijų H.Zudermanui atminti.

Rašytojo jubiliejaus minėjimo renginių ciklą vainikuos jau rytoj prasidėsiančios Vokiečių kultūros dienos, kurių metu įvyks kino bei teatro vakarai, vaidinimai, tarptautinė konferencija, ekskursija, koncertas ir susitikimai su bendruomene.

Kviečiame susipažinti, kas jau įvykdyta ir kas dar bus.

Fotokonkursas nugaletojaRugsėjo 22-ąją minėjome rudens lygiadienį, astronominio rudens pradžią ir astronominės vasaros pabaigą. Kad ir kaip gaila, vasara baigėsi. Norėdami dar kuo ilgiau prisiminti šiltas vasaros dienas, skelbėme fotokonkursą „Mano vasara“. Šiandien atėjo metas paskelbti šio konkurso nugalėtojus.

avarija PriekulejePriekulės aplinkkelyje šeštadienio rytą įvyko avarija. Jos metu sužaloti abiejų į avariją patekusių automobilių vairuotojai ir keleiviai.

Savaitės klausimasAr siunčiate/gaunate popierinius laiškus?

Ukmergės naujienos