Naujienos

tautodailininku paroda_biblioteka2Šv. Valentino vakarą į Šilutės F. Bajoraičio biblioteką rinkosi ne įsimylėjėliai ar romantikai, nešdami raudonas širdeles. Rinkosi tie, kam buvo smalsu pamatyti ką Šilutės krašto tautodailininkai nutapė, kokius vaizdus ir mintis į paveikslus perkėlė. Pakili nuotaika tvyrojo visą pavakarę ne tik žvelgiant į paveikslus, bet ir klausantis kalbėjusiųjų. Parodos atidarymą moderavo Tautodailininkų sąjungos, Žemaitijos skyriaus, Šilutės sekcijos pirmininkė Rūta Emigart Čiuželienė, muzikinį foną dovanojo Šilutės TAU vokalinis ansamblis.

medic-563425 960_720Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Šilutės skyriaus specialistai informuoja, kad 8-ąją šių metų savaitę užregistruoti 79 gripo atvejai, iš kurių 57 susirgusieji - vaikai.

pokyciu valdymas_ukininkai_02_25Lietuvos kaimo plėtros 2014 - 2020 metų programa apima įvairias veiklos sritis: nuo meldinių nendrinukių buveinių išsaugojimo iki paramos žemės ūkio vandentvarkai ar miško veisimui. Šios programos priemonės „Žinių perdavimas ir informavimo veikla“ dar viena iš veiklos sričių yra „Parama parodomiesiems projektams ir informavimo veiklai“. Pastarosios srities projektą „Augalininkystės produkcijos gerinimas, optimizuojant biologinius procesus dirvožemyje, naudojant organinių rūgščių preparatus“ nuo 2019 metų įgyvendina ir Klaipėdos universitetas.

siukslynas klaipedos_g_2Koronavirusas, paukščių gripas ir kiaulių maras, netvarkomos padangos ir galima gaisrų grėsmė, – tai žodžiai, kurie dažniausiai rajono savivaldybėje skambėjo vasario 11-osios rytą, kai rajono įstaigų vadovai, seniūnai ir kiti atsakingi asmenys susirinko į Ekstremalių situacijų valdymo centro posėdį.

Aiškėja, kad priemones šių grėsmių suvaldymui yra numačiusios visos atsakingos institucijos: Šilutės ligoninė, Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba, ugniagesiai. Tačiau ir pasitempti dar tikrai yra kur, tai paliudijo šįkart pavaldinių darbu pasipiktinusio Savivaldybės administracijos direktoriaus Virgilijaus Pozingio replikos ir paraginimas jiems... pagaliau imtis darbo, už kurį šie gauna pinigus.

 

DSC 0386Nuo kovo 2 d. turgaviečių prekeiviai privalės pildyti Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) išduodamą apskaitos žurnalą – vietoje iki šiol pildytų trijų, reikės pildyti tik vieną. Tai daryti privalės visi turgavietės prekiautojai, prekiaujantys šviežia mėsa, mėsos gaminiais, paukštiena, paukštienos gaminiais, obuoliais, braškėmis, pomidorais, agurkais, bulvėmis, taip pat ir tie, kurie naudoja kasos aparatus. Išimtis teikiama tik savos gamybos produkcija (ne mėsa) prekiaujantiems asmenims.

Vasario 25 dieną rajone prasidės Užgavėnių šėlionės. Ar švenčiate Užgavėnes?