Left Bottom vmi

Archyvas

Naujienos

raktas i_abecele_saugoseŠilutės F.Bajoraičio viešosios bibliotekos Saugų filiale visuomet laukiami ne tik nuolatiniai skaitytojai, bet ir svečiai ar būsimi skaitytojai. Kasmet, prasidėjus naujiems mokslo metams, mokyklos slenkstį peržengia nauja moksleivių karta. Tad neatsitiktinai kiekvieną rugsėjį į Saugų biblioteką pasisvečiuoti ir susipažinti su ja užsuka Saugų Jurgio Mikšo pagrindinės mokyklos ugdytiniai - pirmokai. Vaikus į biblioteką šį kartą atlydėjo jų mokytoja Rita Pečiulienė.

Sky studija_2Šilutėje - dar viena puiki vieta vaikams ir jaunimui leisti laisvalaikį - prieš savaitę duris atvėrė vaikų ir jaunimo šokių studija „Sky“.

Lietuvininkų gatvės 33A pastate įsikūrusi studija jau dabar turi didžiulį būrį nuolatinių lankytojų. „Sky“ įkūrėja, Šilutėje gerai žinoma trenerė Inga MIKUTYTĖ sako, jog toks gausus būrys mažųjų ir jaunųjų šokėjų jos nevargina. Atvirkščiai: pasak studijos šeimininkės, vaikai ir jaunimas jai suteikia begalę geros energijos, kuria ji čia pat ir vėl dalijasi su savo mokiniais.

 

vezimelis

Šilutės Liepų gatvės gyventojai sunerimę, jau antrą kartą per trijų mėnesių laikotarpį laiptinėje degė vaikiškas vežimėlis. Antradienį, prieš pat vidurnaktį, ugniagesiai skubėjo į Liepų gatvės daugiabutį. Buvo gautas pranešimas, kad penktajame namo aukšte, laiptinėje, dega trynukų vežimėlis.

"Šilutės naujienos" primena, kad liepos mėnesį toje pačioje gatvėje buvo padegtas dvynukų vežimėlis.

 

boks F2Rugpjūčio 30 - rugsėjo 7 dienomis Kalmukijos respublikos sostinėje Elistoje (Rusijos Federacija) vyko 8-asis pasaulio studentų bokso čempionatas. Čempionate iš viso dalyvavo 111 boksininkų (92 vyrai, 19 moterų) iš 22 pasaulio valstybių. Lietuvą atstovavo 4 boksininkai, iš kurių net du šilutiškiai. Geriausiai sekėsi mūsiškiui Vytautui Balsiui, jis iškovojo bronzą.

silutes ir_amerikieciu_komanda_po_apdovanojimuPenktadienį, rugsėjo 14 dieną Šilutėje baigėsi pirmasis tarptautinis krepšinio turnyras „Hummel Cup“. Čempionų taurė liko mūsų mieste, nes Laimono Eglinsko ir Kęstučio Mačijausko vadovaujama Šilutės „Šilutė“ įveikė visus varžovus ir iškovojo taurę. Antroji vieta atiteko Palangos „Kuršiams“, trečioji - Minsko komandai, ketvirti liko amerikiečiai.

Prieš prasidedant rungtynėms sveikinimo žodį tarė ir mūsų Savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis, linkėdamas gražių rungtynių be traumų. 

Rugsėjo 22-23 d. Lietuvoje viešės Popiežius Pranciškus. Ar planuojate važiuoti į susitikimus su Juo Kaune ar Vilniuje?

Ukmergės naujienos