Futbolas

futbolo teiseju silutiskiu brigadaKas domisi futbolu, žino, kad Šilutės miesto futbolo komanda žaidžia LFF I lygoje - antrajame  pagal pajėgumą Lietuvos vyrų klubinio futbolo divizione.

Sekmadienį FK „Šilutė“ susitiko su Kretingos „Minijos“ futbolininkais. Komandų susitikimas baigėsi 3:1 mūsiškių naudai. Pirmą kartą rungtynėms teisėjavo visa šilutiškių teisėjų brigada.

FutbolasSekmadienį Šilutės stadione vyko Lietuvos futbolo federacijos I lygos čempionato rungtynės tarp "Šilutės" ir "Trakų" komandų.

futbolas silute - bangaGegužės 14-ąją Šilutės miesto stadione vyko LFF 1-osios lygos 8-ojo turo rungtynės, kuriose susitiko FK „Šilutė“ ir Gargždų „Banga“.

Turnyrinėje lentelėje svečiai patenka į dešimtuką, o mūsiškiai yra gana atitolę nuo šių varžovų. Bet tądien šilutiškiai įrodė, kad jie pranašesni, ir joks lietus jų nesustabdys: jie realizavo įvartį ir 1:0 rezultatu įveikė gargždiškius.

futbolas siluteŠeštadienį Šilutės miesto stadione vyko 2016 m. LFF I lygos pirmenybių 5-ojo turo varžybos, kur Šilutės futbolininkai, treniruojami Svajūno Česnulio, susitiko su varžovais iš Vilniaus „Žalgirio“ B komandos.

Mūsiškiams tai buvo pirmosios šiemet pirmenybių rungtynės namuose, bet pradžiuginti savo sirgalių pergale jiems nepavyko, nes sostinės futbolininkai buvo pranašesni ir rezultatu 0:2 nugalėjo FK „Šilutę“.

futbolas maciku globos namaiVasario 24 dieną Šiaulių universiteto sporto salėje vyko kasmetinis socialinių įstaigų respublikinis salės futbolo čempionatas. Suvažiavo 11 komandų: Jotainių (Panevėžio r.), Aukštelkės (Šiaulių r.), Dūseikių (Telšių r.), Šiaulių (Šiauliai), Ventos (Akmenės r.), Veisiejų (Lazdijų r.), Suvalkijos (Marijampolės r.), Macikų (Šilutės r.) socialinės globos namų, Dabikinės (Akmenės r.) ir Kelmės specialiųjų mokyklų, Šiaulių specialiojo ugdymosi centro.

 futbolas1LFF I lygos 33-iajame futbolo komandų „Šilutė“ ir „Džiugas“ susitikimas baigėsi 2:0 (1:0) - pergalę iškovojo telšiškiai.
Pirmajame šių ekipų susitikime taip pat pergale džiaugėsi telšiškiai rezultatu 2:1.

futbolas silute kazlu ruda32-ojo LFF I lygos turo susitikime „Šilutės“ ekipa išvykoje nusileido Kazlų Rūdos „Šilo“ futbolininkams 6:3 (2:1). Prieš tai Šilutėje šių komandų susitikimas taip pat baigėsi „Šilo“ komandos naudai 3:2.

futbolas zaliLFF I lygos 30-ajame ture „Šilutės“ futbolininkams pavyko iškovoti įtikinamą pergalę 8:2 (2:1) prieš Tauragės „Tauro“ ekipą. Pirmasis šių komandų susitikimas taip pat buvo panašaus scenarijaus, tąkart mūsiškiai varžovus įveikė rezultatu 6:1.

futbolas jonava1Šilutės futbolininkai išvykoje susitiko su Jonavos „Lietavos“ komanda. Susitikimas buvo apylygis, nė vienai komandai per 90 minučių nepavyko pelnyti įvarčių. Tik per pridėtą laiką jonaviečiams pavyko pranokti „Šilutės“ ekipą ir išsaugoti lyderės poziciją 1:0 (0:0).