Futbolas

futbolasPirmosios 2013 metų Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygos futbolo pirmenybių rungtynės Šilutėje įvyko balandžio 28-ąją. Šilutės centriniame stadione susitiko FK „Šilutė“ ir Panevėžio „Baltija“. Abi komandos įmušė po vieną įvartį.

Oficialiai LFF I lygos pirmenybių I turas prasidėjo balandžio 13-14 dienomis. Tada išvykoje mūsiškių ir Radviliškio „Lokomotyvo“ rungtynės irgi baigėsi lygiosiomis - deja, be įvarčių - 0:0.

Prieš pradedant rungtynes Šilutėje, kaip ir priimta, komandos į aikštę išėjo lydimos mažųjų Šilutės futbolininkų bei išsirikiavo pagerbti priešininkų. Sirgalius, trenerius ir futbolininkus pasveikino VšĮ „Šilutės sportas“ direktorius Dainius Gricevičius.

P3270122 Lietuvos futbolo trenerių delegacija kovo 25-28 dienomis viešėjo Stambule, kur vyko UEFA planiniai kursai didelio meistriškumo futbolininkų (elito) rengimo klausimais. Mūsų šalies futbolo specialistai gilino savo žinias ir sėmėsi patirties.

Į Turkiją vyko 11 įvairaus amžiaus Lietuvos futbolo rinktinių, futbolo mokyklų treneriai. Tarp jų - ir VšĮ „Šilutės sportas“ futbolo treneris Svajūnas Česnulis.

Kartu su treneriais iš Lietuvos mokymuose dalyvavo Makedonijos ir Juodkalnijos specialistai. Dalyviai sugrupuoti neatsitiktinai, nes šios šalys panašios savo gyventojų skaičiumi, futbolininkų rengimo struktūra.

marius celiauskas f celaiuskasŠilutėje išugdytas ne vienas gerai žinomas ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje sportininkas. Vienas iš jų - šilutiškis Marius Čeliauskas, trenerio Rimanto Čeliausko sūnus, kažkada žaidęs futbolą už Šilutę, o dabar futbolo paslapčių mokantis kitus Nacionalinėje futbolo akademijoje Kaune.

M.Čeliauskas, kaip dėstytojas, dalyvavo 30 Europos šalių futbolo teisėjams surengtuose kursuose, kurie vyko Europos futbolo būstinėje, Šveicarijoje.

5012577589 9aa5424eb7 zDaug dėmesio sulaukęs pirmasis Šilutėje suorganizuotas naktinis salės futbolo turnyras (skirtas Lietuvos valstybinėms šventėms Vasario 16-ajai ir Kovo 11-ajai paminėti) pasiekė finalą.

Į šį turnyrą iš viso užsiregistravo 12 komandų. Kaip buvo galima tikėtis, futbolo kovos neapsiėjo be „Blizgių“ - Šilutės moterų krepšinio komandos. Jų konkurentai vyrai subūrė šias komandas: „Festivalis“, „Fanai“, „Juknaičių jaunimas“, „Dačikai“, „13 rajonas“, „Draugai“, „Liepiniai“, „Plaučiai“, „Brigada“, „Pamarys I“ ir „Pamarys II“.

blizges panevezyjeŠilutės merginų futbolo komanda „Blizgės“ baigė šių metų Lietuvos FF moterų žiemos uždarų patalpų I lygos futbolo pirmenybes. Pirmas oficialus „blynas“ neprisvilo: iš 8 dalyvavių jos iškovojo 6 vietą.

blizgesF1Vasario 3-iąją merginų futbolo komanda „Blizgės“ vyko į 2013 m. Lietuvos FF moterų žiemos uždarų patalpų I lygos futbolo pirmenybių II turo varžybas Ukmergėje. Ten mūsiškės sužaidė dvejas rungtynes prieš Ukmergės komandas. Vienose pavyko iškovoti pergalę, kitose teko pripažinti varžovių pranašumą.

su turnyro organizatoriais D.Lauceviium ir A.Vilium buvusiais ilutikiaisŠeštadienį Vilniuje vyko „Igol“ veteranų futbolo turnyras, kuriame dalyvavo ir FK „Šilutės veteranas“.
Be šilutiškių, turnyre dalyvavo dar penkios komandos iš Vilniaus, Marijampolės, Utenos ir svečiai iš Rusijos Federacijos Kaliningrado srities Primorsko miesto.

Burtų keliu į du pogrupius suskirstytos komandos sužaidė po dvejas varžybas tarpusavyje. Pogrupiuose užėmusios trečiąsias vietas komandos kovojo dėl 5-6 vietų, komandos, užėmusios antrąsias vietas kovojo dėl 3-4 vietų, o pogrupių nugalėtojai kovojo finale.

Šilutiškių komandą sudarė Saulius Malinauskas, Svajūnas Česnulis, Linas Gedvila, Eugenijus Kolpertas, Artūras Rimkus, Aurelijus Sūdžius, Vaidas Petkus, Audrius Lukošius, komandos treneris Rytis Kostiuška ir administratorius Vidas Augustinavičius.

blizgs2Jau daugeliui žinoma Šilutės merginų futbolo komanda „Blizgės“ startavo 2013 metų Lietuvos futbolo federacijos moterų žiemos uždarų patalpų I lygos futbolo pirmenybėse. Į jas užsiregistravo 8 komandos: Ukmergės SC, Klaipėdos FM, Šiaulių FM, Kauno LSMU, Vilniaus „Žalgiris-2“, Panevėžio FA, Nemenčinės „Rūta“ ir Šilutės „Blizgės“.

Sekmadienį šilutiškės rungtyniavo Klaipėdoje vykusiose I etapo varžybose, kuriose dar dalyvavo Klaipėdos, Šiaulių ir Kauno komandos.

blizges 111„Blizgių“ komandos merginos ne iš tų, kurioms kalėdinę nuotaiką sukelia sausainukų kepimas ar namų ruoša prieš šventes. Jos mieliau rinkosi į salę treniruotis, kad gerai pasirodytų gruodžio 22 d. įvykusiame Kalėdiniame futbolo turnyre „Sauliaus transporto sistemų“ taurei laimėti.

Tąkart susirungė 5 merginų futbolo komandos: Gargždų „Banga“, Tauragės SM-2, Šilutės „Blizgės“, Klaipėdos I ir II komandos. Mūsiškėms pavyko iškovoti III vietos taurę, o pralaimėjusiųjų nebuvo.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt