Futbolas

blizges

Šilutės moterų futbolo klubas "Blizgės" atliko nuotaikingą U-19 čempionato šokį, nusiuntė jį konkursui, surinko daugiausia "patinka" paspaudimų facebook.com ("Lietuvos futbolas" puslapyje) ir laimėjo išvyką su Lietuvos vyrų futbolo rinktine.

jazbucio vaiku futbolas 1999 M. Jazbutis vaikaiBaigėsi 2012-2013 m. Lietuvos jaunių sporto mokyklų ir klubinių komandų I lygos futbolo pirmenybės. Net trys berniukų futbolo komandos, treniruojamos Svajūno Česnulio, Marijaus Jazbučio ir Broniaus Mackevičiaus, tapo lygos čempionėmis.

FK „Šilutė“ keturiolikmečių komandą (gim. 1999 m.) treniruoja M.Jazbutis. Ji savo pogrupyje iškovojo II vietą bei teisę varžytis finale dėl čempiono vardo.

Pusfinalyje šilutiškių rungtynės su Kuršėnų futbolininkais baigėsi triuškinamu rezultatu - 5:0. Pergalės skonį pajuto mūsiškiai.

pergaleBirželio pabaigoje Estijos mieste Piarnu (Parnu) vyko tarptautinis jaunimo futbolo turnyras „Parnu Summer Cup“, kuriame dalyvavo 140 komandų iš 8 valstybių.

vyru futbolas smitasPaskutiniu metu FK „Šilutė“ vyrai džiugina savo pasirodymais. Praėjusią savaitę jie išvykoje nesunkai 3:1 įveikė Palangos „Palangą“. O mūsų futbolininkas Robertas Šmitas pasiekė asmeninį įvarčių rekordą.

blizges v knyzelio lff lt nuotrJoninių išvakarėse Šilutės merginų futbolo komandos „Blizgės“ žaidėjos iškeliavo į Palangą, kur vyko ne tik Lietuvos vyrų paplūdimio futbolo čempionatas, bet ir dailiosios lyties futbolininkių draugiškos kovos. Merginos nustebino ne tik azartu ir kova, bet ir naujomis vasariškomis aprangomis.

vaiku futbolasBaigėsi Lietuvos jaunių sporto mokyklų ir klubinių komandų (gimusių 1998 m.) I lygos futbolo pirmenybės. VšĮ „Šilutės sportas“ komanda tapo pirmenybių nugalėtoja.

maciku turnyrasPrienuose surengta tarptautinio žmonių su negalia minifutbolo turnyro „SENI CUP 2013“ respublikinė atranka, kurios nugalėtoja - Macikų socialinės globos namų komanda kartu su 14 šalių komandomis dalyvaus finalinėse kovose Lenkijoje, Torūnės mieste.

Septintus metus turnyrą kartu su partneriais organizuoja tvarstomąją medžiagą gaminančios Lenkijos bendrovės „TZMO S.A.“ dukterinė įmonė Lietuvoje „TZMO Lietuva“.

futbolas simonas juska nr11Šilutiškių komanda savo stadione susitiko su Kazlų Rūdos futbolininkais. Svečių komanda „Šilas“ atvyko su šešių pergalių iš eilės kraičiu, kai mūsiškiai turėjo vos vieną pergalę išvykoje.

Susitikimas buvo įdomus, o jo pabaiga dar įdomesnė: IX turo rungtynės baigėsi rezultatu 1:0 FK „Šilutė“ naudai.

Peržvelgus komandų išsidėstymą turnyrinėje lentelėje, pergalės tikėtis buvo sunkoka. Mūsiškiai iš 12 komandų užima 10 vietą, o Kazlų Rūdos atstovai - penktąją. Ir tas šešių iš eilės pergalių maratonas tikrai nepridėjo pasitikėjimo „Šilutės“ futbolininkams.

futbolas IMGP2930Merginų futbolo komanda „Blizgės“ suorganizavo šaunią futbolo šventę, kurioje dalyvavo 8 moterų ir merginų komandos.
Pirmąją vietą, daugelių nuostabai, iškovojo šilutiškės, susibūrusios į „Širšių“ komandą.

Bet apie viską nuo pradžių...

A grupėje varžėsi linksma merginų komanda iš Žemaičių Naumiesčio „Naumiestukės“, žavios „Vydūno“ merginos, „Šilutės naujienų“ merginų komanda ir nenustygstantys mažieji „Martyno Jankaus“ atstovai.