Krepšinis

PADIMANSKAS 2Viešosios įstaigos „Šilutės sportas“ globojamas krepšinio klubas „Šilutė“ kasmet Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) užima prizines vietas, nors apie didelius pinigus klubo išlaikymui tik pasvajoja.

Pasak įstaigos vadovo Dainiaus Gricevičiaus, kad išsilaikyti NKL, vieneriems metams klubas gauna Šilutės savivaldybės tarybos paramą - 50 tūkst. Eur. Panaši suma dar surenkama iš rėmėjų: stambių verslo įmonių, tokių kaip durpių įmonė „Klasmann - Deilmann Šilutė“, UAB „Šilutės polderiai“, UAB „Įtampa“, UAB „Žibai“. Klubą remia ir bemaž visos Šilutės miesto maitinimo įstaigos - maitina krepšininkus. Pati maloniausia parama gaunama iš krepšinio klubo fanų, kurie mokėdami už varžybų bilietus per metus atneša apie 10 tūkst. Eur.

D. Gricevičiui ypač malonu, kad atsiranda ir pavienių klubo rėmėjų, kurie, matydami prasmę, apsisprendžia klubą remti būtinomis dovanomis. Vienas naujausių tokių rėmėjų - Edgaras Padimanskas, Šilutės ligoninės urologas, Savivaldybės politikas. Jis pasirūpino, kad klubo žaidėjai iki NKL sezono pabaigos racionaliai naudodami nepritrūktų sportininkams būtinų maisto papildų ir kineziologinių teipų. Pastarieji pleistrai yra medicininė priemonė, kuri naudojama skausmui malšinti.

Krepsis 1Šeštadienį (vasario 1 d.) Šilutės Vydūno gimnazijos sporto salėje Šilutės „Šilutė“ - stratego Kęstučio Mačijausko kariauna - po atkaklios kovos VIKINGLOTTO - NKL pirmenybėse, pirmosios grupės susitikime namuose iškovojo pergalę 81:77 (22:14, 19:26, 15:18, 25:19) prieš Joniškio „Delikatesą“.

Samai 2

Žemaitijos krašto krepšinio veteranų varžybos vyko Tauragės Bastilijos sporto salėje. Išvykoje Šilutės „Šamai“ nugalėjo Tauragės „Senjorų“ komandą 75:61 ir pasiekė tris pergales iš eilės.

Krepsis 2_1Sausio 9 d. pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje („VIKINGLOTTO - NKL“) iškovojo Vilniaus „Perlo“ krepšininkai, kurie savo namuose 98:79 nugalėjo „Šilutės“ komandą.

Krepsis 1Stratego Kęstučio Mačijausko vadovaujama „Šilutės“ krepšininkų ekipa senuosius metus paliko užmarštyje, o naujuosius pradėjo pergalėmis. Atsisveikinę su komandą palikusiu legionieriumi iš Turkijos šilutiškiai namuose įveikė varžovus iš Baltarusijos, o išvykoje neturėjo problemų su „Jonavos“ krepšininkais.

Samai vejasŽemaitijos krašto krepšinio veteranų varžybose „Žalgirio taurei“ laimėti po dviejų ratų Šilutės „Šamai“ įsitvirtinę turnyrinės lentelės viršūnėje, po šventinių atostogų išvykoje pralaimėjo Šakių „Vėjo“ komandai 77:76.

Krepsis 1Įpusėjo 2019 - 2020 m. Žemaitijos krašto krepšinio veteranų 6 komandų turnyras. Šilutės „Šamai“ po pirmojo rato turnyrinėje lentelėje užima antrąją vietą.

krepsis dovanoja_automobiliVienam „Šilutės“ komandos gerbėjui šį sezoną atiteks „Chrysler“ automobilis, kuris bus laimėtas paskutinėse komandos sezono namų rungtynėse.

Krepsis 1Lapkričio 15 d. sužaistos dar vienos VIKINGLOTTO-NKL pirmenybių rungtynės. „Šilutė“ iškovojo saldžią pergalę prieš lyderį - Marijampolės „Sūduva - Mantinga“ ekipą 84:70.