Krepšinis

Po mėnesio D.Dulkys pradės treniruote su pirmąja savo profesionalia ekipa Vilniaus „Lietuvos rytu“. / M.Kulbio (bc.lrytas.lt) nuotr.Olimpiniame atrankos turnyre Venesueloje Lietuvos rinktinei atstovavęs Deividas Dulkys sudarė dvejų metų sutartį ir galimybę pratęsti kontraktą trečiam sezonui su Vilniaus „Lietuvos ryto“ komanda, informuoja oficiali komandos svetainė.

Tai išskirtinė vasara D.Dulkiui, kai svarbūs įvykiai veja vienas kitą. Po septynerių metų JAV 24 metų 196 cm ūgio krepšininkas pirmą kartą atstovavo Lietuvos rinktinei, o vakar pasirašė pirmą profesionalų kontraktą. Kauno „Žalgiris“ domėjosi D. Dulkiu, tačiau galiausiai jis uždėjo parašą ant sutarties pagal schemą „2 plius 1” su „Lietuvos rytu“.

vip IMG 3175Liepos 27 d., penktadienį, į Plungės rajono Žemaičių Kalvarijos miestelį ir Platelius rinksis vaikai iš visos Lietuvos. Čia vyks vaikų gatvės krepšinio turnyro „Kai mūsų širdys plaka išvien“ finalas.

Per pirmąjį renginio etapą 57 Lietuvos savivaldybėse vykusiose atrankinėse krepšinio varžybose tarpusavyje varžėsi apie 4000 vaikų, iš jų daugiau kaip 450 tapo finalininkais.

Lietuva - Puerto Rikas  7672 T.Tumaloviciaus nuotr.3Deividas Dulkys ir Tomas Delininkaitis vakar sužinojo, kad Londono olimpines žaidynes galės tik stebėti, o ne jose dalyvauti. Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės treneriai vietoj jų į galutinę komandos sudėtį įtraukė pasveikusius Simą Jasaitį ir Renaldą Seibutį. Pasak trenerių, patirtis rinktinėje Deividui davė daug patirties, todėl tikisi jį pamatyti ateities rinktinėje.

krepsinis sveikatos biuras vaikaiŠilutės krepšinio salėje surengtas vaikų ir paauglių krepšinio turnyras „Kai mūsų širdys plaka išvien“. Jį organizavo Savivaldybės sveikatos biuro vaikų ir jaunimo sveikatos priežiūros skyrius, talkino Šilutės sporto mokyklos treneriai.

vyru krepsinio rinktineSavaitgalį Šilutės sporto mokyklos auklėtiniams taip pasisekė, kaip pasiseka retai kam. Ne vieno paauglio, dievinančio krepšinį, svajonė - nusifotografuoti su tokiomis krepšinio žvaigždėmis kaip Linas Kleiza, Jonas Valančiūnas ir kt. Šilutiškiai ne tik nusifotografavo, bet jiems buvo suteikta galimybė stebėti, kaip Lietuvos krepšinio vyrų rinktinė ruošiasi atrankinėms varžyboms, kurios vyks Venesueloje.

krepsinis fPasibaigus Lietuvos moksleivių krepšinio lygos čempionatui, treneriai stengiasi, kad jų auklėtiniai ir toliau noriai lankytų treniruotes, nes atšilus orams jaunųjų krepšininkų entuziazmas visada mažėja.

Kad vaikai neprarastų motyvacijos sportuoti, treneris Petras Jonikas savo vienuolikmečiams auklėtiniams pasiūlė dalyvauti turnyre „Mažasis krepšinis 2012“.

dulkysTrečiadienio naktį iš Jungtinių Amerikos Valstijų į Lietuvą parskrido pirmą kartą į nacionalinę šalies rinktinę pakviestas Deividas Dulkys. NCAA lygoje išgarsėjęs lietuvis, sulaukė asmeninio kvietimo iš Kęstučio Kemzūros ir nedvejojęs sutiko atvykti į treniruočių stovyklą.

„Ši kelionė namo man buvo ypatinga. Pirmą kartą atvažiavau dirbti, o ne atostogauti. Nuo tos dienos, kai pradėjau žaisti krepšinį, mano svajonė buvo žaisti už Lietuvą. Dabar manęs lauks rinktinės stovykla – naujas ir labai malonus išbandymas  mano karjeroje“, – 15min.lt prisipažino šiek tiek su akcentu lietuviškai kalbantis šilutiškis.

DSCF9473Balandžio 28 d. prie Klaipėdos prekybos centro „Akropolis“ vyko didžiausias gatvių krepšinio turnyras 3x3 „Rytas su „Time Team“.

moteru krepsinis„Šilutės naujienos“ jau devintą kartą surengė moterų krepšinio turnyrą 3x3.
Penktadienio pavakarę krepšinį mėgstančios moterys ir merginos tradiciškai rinkosi Šilutės krepšinio salėje. Atvyko nemažai nuolatinių jau pamėgto turnyro dalyvių, buvo ir naujų veidų.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos