Krepšinis

Kęstutis Kemzūra. / ELTA nuotr.Kęstutis Kemzūra praeitą savaitę išvyko į JAV. Dvi savaites kitoje Atlanto pusėje praleisiantis Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės vyriausiasis treneris aplankys nacionalinės komandos kandidatą Deividą Dulkį ir Liną Kleizą.

krepsinis fSavaitgalį „Šilutė“ įveikė abi savo varžoves - Šiaulių „ABRO - Universitetą“ ir „Gargždus - Bremeną“. Namuose vykusiose varžybose mūsiškiai šiauliečius „suvalgė“ net 32 taškų skirtumu, o išvykoje Gargžduose laimėjo 8 taškų persvara.

tinklinis moterys fSporto entuziastė Vilkyčių pagrindinės mokyklos kūno kultūros mokytoja Danguolė Černeckytė savo mokykloje surengė moterų ir vyrų tinklinio turnyrą Vilkyčių taurei laimėti.

krepsinis nkl f1 1Ir vėl savaitgalis praėjo be „Šilutės“ vyrų krepšinio komandos pergalių...
Penktadienį „Šilutė“ išvykoje pralaimėjo Pakruojo „Merestai“, o šeštadienį namuose nusileido svečiams iš Vilniaus „Perlui - MRU“.

krepsinis nkl f1 1Savaitgalį „Šilutė“ Molėtuose susitiko su „Ežerūno - Kario“ krepšininkais ir jiems nusileido tik po dviejų pratęsimų.
Namuose šilutiškiai priėmė Š.Marčiuliono krepšinio akademijos komandą, kurią įveikė net 14 taškų skirtumu.

Mantas Šernius. / BasketNews.lt (Fotodiena.lt/R.Dačkus) nuotr.Daugkartinei Lietuvos ir Baltijos čempionei Kauno „VIČI-Aisčių“ komandai šis sezonas Eurolygos varžybose susiklostė nesėkmingai.

Vasarą net trijų svarbiausių krepšininkių netekusios šilutiškio Manto ŠERNIAUS auklėtinės per 14 reguliariojo sezono mačų iškovojo tik dvi pergales ir A grupėje liko paskutinės. 

Su Turkijos, Rusijos bei Prancūzijos čempionėmis vienoje grupėje kovojusioms kaunietėms pristigo ir patirties, ir pajėgių legionierių. 

"BasketNews.lt radijo" laidoje viešėjęs „VIČI-Aisčių“ strategas Šernius tvirtino, kad Lietuvos čempionių klubo biudžetas nėra toks didelis, kad komanda galėtų įsigyti pajėgias amerikietes ir konkuruoti su stipriausiais Senojo žemyno klubais.

veteranu krepsis FŠilutės veteranų komanda „Šamai 40+“ sunkiai, bet iškovojo dar vieną pergalę. Varžybose netrūko emocijų. Likus vienai minutei iki rungtynių pabaigos, dar nebuvo įmanoma nuspėti, kas laimės, o kas ris pralaimėjimo kartėlį.

krepsinis f1 1NKL čempionate rungtyniaujančiai „Šilutės“ komandai šis savaitgalis buvo nesėkmingas. Namuose susitikimas su „KK Radviliškiu - Juodeliais“ baigėsi mūsiškių pralaimėjimu, išvykoje taip pat nepavyko įveikti Vilniaus „Perlo - MRU“ komandos.

veteranu krepsinis f9Šilutės veteranų komanda „Šamai“ 40+ sekmadienį vykusiose varžybose nugalėjo varžovus iš Radviliškio - „Šeduvos malūno“ komandą. Bet kol iškovojo pergalę, reikėjo nemažai paprakaituoti ir pasinervinti.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt