Krepšinis

krepsinis timinsko mindaugo seimaPirmąjį kovo savaitgalį „Šilutė“ namuose susitiko su Molėtų „Ežerynu - Kariu“. Kad išaiškėtų, kas stipresnis, prireikė net pratęsimo, po kurio pergalę šventė mūsiškiai. Iš išvykos tą savaitgalį Šilutės krepšininkams pergalės parvežti nepavyko - jie nusileido „marčiulioniukams“.

Praėjusį savaitgalį mūsiškiai savo aikštelėje ilgai nenorėję nusileisti pakruojiečiams, vis dėlto pripažino varžovų pergalę. O išvykoje „Šilutė“ Vilniaus „Perlą - MRU“ įveikė vienu tašku. Bet tai juk vis tiek pergalė!

Deividas Dulkys ACC konferencijos finale. / BasketNews.lt nuotr.Konferencijoje, kurioje dominuoja du visose JAV žinomi universitetai, praėjusią naktį sužibo naujas vardas. Floridos valstijos universitetas pirmą kartą savo istorijoje tapo Atlantos vandenyno pakrantės konferencijos (ACC) čempionu, finale parklupdęs galingąjį Šiaurės Karolinos universitetą.

Prieš tai pusfinalyje vaikinai iš Floridos pranoko kitą konferencijos grandą – Djuko universitetą.

Ryškiose ACC konferencijos finalo šviesose aiškiai matėsi ir lietuvis, šilutiškis Deividas Dulkys. Jis pelnė 16 taškų, pataikydamas 4 tritaškius, ir dar kartą tapo Šiaurės Karolinos universiteto siaubu, rašo portalas BasketNews.lt.

krepsinis sveksnos merginosŠilutėje vyko rajono mokyklų ir gimnazijų mergaičių krepšinio 5x5 varžybos.

Po atkaklių kovų nugalėjo Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos komanda: L.Kaktaitė, G.Brazaitė, A.Gumbelevičiūtė, G.Būdvytytė, K.Ambrozaitė, M.Montvydaitė, R.Pakutinskaitė ir A.Nausėdaitė. Švėkšniškės įveikė bendraamžes iš Katyčių 37:14 ir laimėjo prieš Vainuto komandą 60:10.

krepsinis nklSavaitgalį „Šilutės“ komanda susitiko su Vilniaus „Statybos“ krepšininkais. Tiek namuose, tiek išvykoje mūsiškiams nepavyko pasipriešinti varžovams.
Guodžia tik tai, kad svečiuodamasi Vilniuje „Šilutė“ pralaimėjo mažesniu taškų skirtumu.

Kęstutis Kemzūra. / ELTA nuotr.Kęstutis Kemzūra praeitą savaitę išvyko į JAV. Dvi savaites kitoje Atlanto pusėje praleisiantis Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės vyriausiasis treneris aplankys nacionalinės komandos kandidatą Deividą Dulkį ir Liną Kleizą.

krepsinis fSavaitgalį „Šilutė“ įveikė abi savo varžoves - Šiaulių „ABRO - Universitetą“ ir „Gargždus - Bremeną“. Namuose vykusiose varžybose mūsiškiai šiauliečius „suvalgė“ net 32 taškų skirtumu, o išvykoje Gargžduose laimėjo 8 taškų persvara.

tinklinis moterys fSporto entuziastė Vilkyčių pagrindinės mokyklos kūno kultūros mokytoja Danguolė Černeckytė savo mokykloje surengė moterų ir vyrų tinklinio turnyrą Vilkyčių taurei laimėti.

krepsinis nkl f1 1Ir vėl savaitgalis praėjo be „Šilutės“ vyrų krepšinio komandos pergalių...
Penktadienį „Šilutė“ išvykoje pralaimėjo Pakruojo „Merestai“, o šeštadienį namuose nusileido svečiams iš Vilniaus „Perlui - MRU“.

krepsinis nkl f1 1Savaitgalį „Šilutė“ Molėtuose susitiko su „Ežerūno - Kario“ krepšininkais ir jiems nusileido tik po dviejų pratęsimų.
Namuose šilutiškiai priėmė Š.Marčiuliono krepšinio akademijos komandą, kurią įveikė net 14 taškų skirtumu.