Krepšinis

krepsinis nkl 20120107001Šventėms pasibaigus, visi grįžtame į darbus, ne išimtis - ir krepšininkai. Šilutės vyrų komanda „Šilutė“ po beveik dvi savaites trukusių atostogų vėl grižo į aikštelę.

Deja, savaitgalį ji turėjo susitaikyti su dviem pralaimėjimais. Šilutiškiams nepadėjo ir naujas komandos draugas - Deividas Petravičius, kuris parodė tikrai puikų žaidimą.

Šokėjos. / Simonos Pužaitės (silutesnaujienos.lt) nuotr.Jau 27-tus metus Juknaičių pagrindinėje mokykloje vyksta tradicinis krepšinio turnyras „Kalėda“. Prie mokyklos iniciatyvos prisijungia ir bendruomenė, įsteigusi nugalėtojams prizus.

Pasak varžybų organizatoriaus, Juknaičių pagrindinės mokyklos kūno kultūros mokytojo Rimo Urbono, tradicinės varžybos buvo įgavusios platų mastą, vienais metais rungtyniavo net 11 komandų. Su Šilutės rajono sportininkais varžėsi net Klaipėdos karo jūreiviai.

1b2d3841c17bfb4e16c4d16a7dbfe633be5bdbfa articleVainute surengtas ketvirtasis tradicinis šeimų krepšinio turnyras, skirtas Antanui Bartušiui atminti. Turnyre varžėsi Jucikų iš Šylių, Budrių iš Klaipėdos, Nausėdų iš Švėkšnos bei Stonių iš Saugų šeimų penketai. Nugalėjo Nausėdų šeimos ekipa.

Šeimų krepšinio turnyrą surengė šyliškis Antanas Jucikas su sūnumis. Jucikų pajėgioje komandoje žaidė 50-metis Antanas, jo sūnūs Julius, Šiaulių „ABRO Universiteto“ komandos centro puolėjas (203 cm), ir Mantas, studijuojantis Šiauliuose, bei Antano brolio vaikai Jurgis ir Tomas, pusbroliai Ignas ir Juozas.

krepsinis nkla silute statyba„Šilutės“ krepšininkai savaitgalį išvykoje nesunkiai įveikė varžovus gargždiškius, o namuose turėjo pripažinti vilniečių pranašumą.

Penktadienį Gargžduose šilutiškiai susitiko su „Gargždų - Bremenos“ komanda. Šios rungtynės šilutiškiams buvo sėkmingos - mūsiškiai 66:82 įveikė varžovus.

krepsinis nkl f 1Savaitgalį šilutiškiai praleido ant ratų - dvejas varžybas žaidė išvykoje: penktadienį aplankė Mažeikius, o šeštadienį užsuko ir į Klaipėdą, kur susitikimas tarp „Nafta - Universitetas“ ir „Šilutės“ ekipų pareikalavo ne tik daug jėgų iš žaidėjų, bet ir sirgaliams neprastai patampė nervus.

krepsinis samai f3Prieš porą savaičių Šilutėje išbandyti jėgas susitiko net 4 Lietuvos veteranų krepšinio lygos (LVKL) komandos skirtingose amžiaus grupėse. Šilutės „Šamų 40+“ komanda nusileido Pakruojo „Parketo“ krepšininkams. Dar vienai Šilutės veteranų komandai - „Šamai 45+“ - nepavyko atsilaikyti prieš „Alaus mėgėjus“ iš Panevėžio.

Ir praėjusį sekmadienį mūsų „Šamai 45+“ per plauką nepasiekė pergalės, tačiau žiūrovams nepagailėjo itin aštrių žaidimo akimirkų.

krepsinis nklPagaliau Nacionalinės krepšinio lygos čempionate žaidžiantiems „Šilutės“ krepšininkams pavyko: gruodžio pirmąjį savaitgalį jie iškovojo dvi pergales iš eilės. Ir išvykoje, ir namuose mūsiškiai įveikė savo varžovus.

Dabar „Šilutės“ sąskaitoje - 8 pergalės ir 10 pralaimėjimų. Ji turnyrinėje lentelėje užima 12-tą vietą iš 16-kos.

krepsinis po krepsiuSavaitgalis Šilutės vyrų komandai „Šilutė“ buvo nesėkmingas. Abejas NKL- „SMS Credit“ čempionate žaistas rungtynes prieš „Žalgirį - Sabonio krepšinio centrą“ mūsiškiai pralaimėjo.

Namuose žaistos varžybos ne vieną aistruolį privertė pamiršti, kaip kvėpuoti...

 Lietuvos rinktinės trenerio asistentas Donaldas Kairys. / BasketNews.lt nuotr.Lietuvos rinktinės vyriausiojo trenerio asistentas Donaldas Kairys pradeda naują karjeros etapą. 34 metų specialistas stoja prie Ukrainos lygoje rungtyniaujančios Dnepropetrovsko „Dnipro-Azot“ ekipos vairo, rašo krepšinio portalas "BasketNews.lt".