Krepšinis

vilkyciu krepsinis_Du paskutinius 2016-ųjų metų mėnesius Vilkyčiuose virė krepšinio kovos - vyko Kalėdinis krepšinio turnyras.

Jame dalyvavo šešios vyrų komandos: „Saugos“, „Vilkyčiai 1“, „Vilkyčiai 2“, „Germanika“, „Priekulė 1“, „Priekulė 2“.

Vakarais turėjo ką veikti ir krepšininkai, ir sirgaliai, susirinkę sirgti už mėgstamą komandą ir mėgautis gražiomis krepšinio akimirkomis.

juknaiciu krepsinis_nugaletojai_emigrantaiJau keletą metų vėlyvą rudenį Juknaičių pagrindinės mokyklos sporto salėje vakarais renkasi sportuoti jaunimas iš visos seniūnijos. Į sporto salę vyrus atveda ne tik noras sportuoti, bet ir noras geriau su komanda pasiruošti tradiciniam krepšinio turnyrui „Kalėda“ (3x3).

Gruodžio 29 d. gausus krepšinio mėgėjų būrys tradiciškai rinkosi į Juknaičių pagrindinės mokyklos sporto salę. Čia kasmetiniame krepšinio turnyre „Kalėda“ dalyvavo 11 komandų.

nkl krepsinisSavaitgalį Roberto Kuncaičio vadovaujama „Šilutės“ vyrų krepšinio ekipa sužaidė dvejas rungtynes.

Šeštadienį Marijampolėje „Šilutę“ rezultatu 96:58 sutriuškino NKL lyderė „Sūduva - Mantinga“.

Sekmadienį „Šilutė“ namuose rezultatu 100:83 nugalėjo Molėtų „Ežerūną“.

Pastaroji pergalė mūsiškiams buvo iš lengvesnių, bet labai svarbi - nugalėjusi „Ežerūną“, „Šilutė“ gavo teisę toliau kovoti pirmojoje grupėje.

krepsinis silutes_komanda_DSC08099„Šilutės“ vyrų krepšinio komanda, kuriai vadovauja Robertas Kuncaitis, paskutinę 2016 metų savaitę žaidė dvejas rungtynėse išvykoje. Gaila, bet užbaigti metus pergalėmis nepavyko.

„Šilutė“ nusileido Šakių „Vyčiui“ rezultatu 88:83, o Vilniaus „Perlo - MRU“ komanda buvo pranašesnė 81:72.

Dabar „Šilutė“ turi 12 pergalių ir tiek pat pralaimėjimų bei užima 6 vietą turnyrinėje lentelėje.

Jau kitose rungtynėse „Šilutės“ komandoje turėtume pamatyti naują žaidėją - Arvydą Eitutavičių. Jis anksčiau rungtyniavo užsienyje ir Lietuvos krepšinio lygoje (LKL).

krepsinis f1_mazeikiai„Šilutės“ vyrų krepšinio komanda penktadienį namuose sulaukė svečių iš Mažeikių. Roberto Kuncaičio vadovaujamai „Šilutei“ sekėsi dominuoti po krepšiais, tad pergalę pavyko pasiekti rezultatu 86:75.

Dabar „Šilutė“ savo sąskaitoje turi 12 pergalių ir 10 pralaimėjimų. Turnyrinėje lentelėje užima 6-7 vietas, kurias dalijasi su „Žalgirio-2“ komanda.

eglinskas iseina_kuncaitisPrieš savaitę vykusios Nacionalinės krepšinio lygios čempionato rungtynės tarp „Šilutės“ ir „Nafta - Uni - Akvaservis“ komandų buvo paskutinės treneriui Laimonui Eglinskui. Šilutiškių trenerių štabe Laimonas darbavosi nuo praėjusio sezono vidurio.

nkl krepsinis_F_pukelisSavaitgalį Roberto Kuncaičio vadovaujama vyrų krepšinio ekipa „Šilutė“ Nacionalinės krepšinio lygos čempionate sužaidė dvejas rungtynes: namuose nesunkiai įveikė Kauno „KTU“ rezultatu 82:69, bet išvykoje neatsilaikė prieš Joniškio „Delikatesą“ - pralaimėjo 100:76.

Dabar „Šilutė“ turnyrinėje lentelėje užima 7 vietą (11/9).

nkl krepsinis_darius_kibildis„Šilutės“ krepšininkai antradienį (gruodžio 13 d.) namų aikštelėje žaidė su vienais iš Mezon-NKL čempionato lyderių „Telšių“ komanda. Iki tol buvusią trijų nesėkmių seriją šilutiškiai nutraukė nugalėdami telšiškius rezultatu 82:71.

nkl krepsinis_brianas_wanamakeris_nr9_fSavaitgalį „Šilutės“ krepšininkai sužaidė tik vienerias rungtynes. Roberto Kuncaičio vadovaujama „Šilutės“ komanda savo aikštėje sulaukė svečių - Klaipėdos „Naftos - Uni - Akvaservis“ krepšininkų.

Šių dviejų komandų susitikimas buvo nelengvas abiem komandoms. Nors mūsiškiai visada buvo besivejančiųjų vaidmenyje, bet ne kartą buvo įsižiebusi viltis, kad pergalė gali atsidurti ir „Šilutės“ rankose.

Gaila, stebuklo neįvyko ir teko pripažinti klaipėdiečių pranašumą rezultatu 80:87.

Dabar „Šilutė“ turnyrinėje lentelėje užimą 11 vietą. Bet šilutiškiai praėjusį savaitgalį nesužaidė dvejų rungtynių, tad  yra dar puiki proga šoktelt į viršų.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos