Krepšinis

krepsinis Sveksna 2Lietuvos merginų krepšinio rinktinės narė, švėkšniškė Livija Kaktaitė kartu su stipriausiomis šalies aštuoniolikmetėmis krepšininkėmis dalyvavo Europos merginų U-18 grupės čempionate, kuris vyko Šaprono mieste, Vengrijoje.

Sportininkė pasidalijo įspūdžiais iš varžybų.

krepsinis silute sveikinaPaskutinę liepos savaitę Šilutės vyrų krepšinio komanda pradėjo pasirengimą artėjančiam 2016-2017 metų Nacionalinės krepšinio lygos sezonui.

Sekmadienį „Šilutė“ savo pasirengimo ciklą perkėlė į Italiją, kur sužais ketverias rungtynes su NCAA rungtyniaujančiomis „Mississippi State“, „Kansas State“, „Missouri“, „Washington state“ universitetų komandomis bei „Athletes in Action“ komanda. Pastaroji komanda sudaryta taip pat iš NCAA rungtynaujančių krepšininkų.

gatves krepsinis visiApie porą mėnesių trukusiame Šilutės gatvės krepšinio lygos turnyre liepos 29 dieną sužaistos paskutinės rungtynės.

Pusfinalyje susitikusios „Stubrių“ ir „Gluosnio“ komandos negailėjo savęs aikštelėje, bet kad ir kaip stengėsi „Gluosnis“, jam teko pripažinti pralaimėjimą rezultatu 65:41.

Finale „Alkani Vilkai“ nugalėjo „Germaniką“ rezultatu 70:53.

Turnyro organizatoriai Laimonas Eglinskas ir Jonas Gavėnia finalui šauniai pasiruošė. Abejas rungtynes komentavo Marijus Budraitis, pertraukų metu vyko žaidimai žiūrovams, o prizų gausa viliojo žiūrovus noriai juose dalyvauti.

gatves krepsinisBaigėsi pirmasis gatvės krepšinio lygos etapas, o jo pabaiga praėjusį ketvirtadienį buvo išties įspūdinga!

Abejos rungtynės buvo žaidžiamos išties ekstremaliomis sąlygomis. Lietus ir stiprūs vėjo gūsiai pasitiko jau nuo pat pirmųjų minučių! Bet tai tik pridėjo skanaus prieskonio prie išties įtemptų ir intriguojančių rungtynių.

Gatves krepsinio lyga nera blogo oroBirželio mėnesį Šilutėje pirmą kartą startavo „Šilutės gatvės krepšinio  lyga“. Praėjusią savaitę buvo sužaistos paskutinės pirmojo rato rungtynės, ir Šilutės gatvės krepšinio lyga pasiekė pusiaukelę.

Po šešerių rungtynių turnyrinės lentelės viršuje įsitvirtino komanda „Alkani Vilkai“, kuri nepatyrė dar nė vieno pralaimėjimo. Antroji - su dviem pergalėmis žengianti „Germanika“, treti - „Stubriai“.
Pergalės skonio dar nepatyrė „Gluosnis“.

Komandos tarpusavyje dar sužais po vienerias rungtynes, ir paaiškės atkrintamųjų rungtynių poros. Kitos rungtynės - jau liepos 5 dieną, 20.00 val.

kaktaite livija merginu rinktineje 24 numerisLietuvos aštuoniolikmečių merginų rinktinė pradėjo pasirengimą Europos čempionatui, kuris vyks liepos 23 dieną Vengrijoje. Rinktinės treneriai siekia patikrinti, kaip merginos atliko individualias užduotis ir kaip žais neįprastomis sąlygomis.

Gegužės 23-24 dienomis Vilniuje vyko merginų krepšinio rinktinės stovykla, kurios metu tarp 12 stipriausių pateko ir Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos geriausia sportininkė krepšininkė Livija KAKTAITĖ.

3Ketvirtadienio vakarą Šilutėje, prie Meno mokyklos esančioje "Time Team" aikštelėje startavo pirmoji Šilutės krepšinio gatvės lyga. Nemažas būrys smalsuolių vaikštinėjo ir klausinėjo: kas čia bus ir ar galės jie žaisti?

Atsakome, kad dalyvauti krepšinio gatvės lygoje gali visi norintys, tik reikia suburti savo krepšinio komandą, kurioje būtų nuo 5 iki 8 žaidėjų.

krepsinis zvaigzdziu su treneriais F 1Pavasarį Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai palydėjo krepšinio salėje, kur surengta tikra „Žvaigždžių diena“. Šia švente norėta padėkoti mokyklą baigusiems aštuoniolikmečiams ir devyniolikmečiams krepšininkams ir paminėti artėjantį mokyklos 60 metų jubiliejų.

Renginio metu vyko įvairios estafetės bei šeimų turnyrai, netrūko gerų emocijų ir juoko.

krepsinio stovykla treneriaiPraėjusią savaitę Šilutės sporto mokyklos krepšinio salėje netilo kamuolių bumbsėjimas ir garsių trenerių pastabos jauniesiems krepšininkams. Septynias dienas trukusioje krepšinio stovykloje „Šilutė 2016“ savo patirtimi dalijosi visas krepšinio specialistų desantas.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

,,,,,