Krepšinis

samai silale„Šilutės šamai“ Žemaitijos krašto krepšinio veteranų varžybose Žalgirio sporto draugijos taurei laimėti iš viso jau sužaidė septynerias rungtynes, iš kurių šešias laimėjo ir tik vienose patyrė pralaimėjimą.

Paskutinėse rungtynėse šilališkius „Šamai“ įveikė vos vienu tašku 72:71, o „Olimpo“ krepšininkams pasipriešinti nepavyko - „Šamams“ teko pripažinti plungiškių pranašumą rezultatu 63:73.

 nkl-krepsinis 44_kibildis_27_Raupys_14_GalinauskasSavaitgalį „Šilutės“ krepšininkai du kartus žaidė su Kauno „Žalgirio“ dubleriais. Abiem komandoms geriau sekėsi savo sirgalių akivaizdoje: Kaune laimėjo „Žalgiris - 2“ 78:75, o Šilutėje „Šilutė“ atsirevanšavo rezultatu 92:84.

Roberto Kuncaičio ir Laimono Eglinsko auklėtiniai dabar turi 9 pergales ir 5 pralaimėjimus ir turnyrinėje lentelėje dalijasi 5-6 vietas su Vilniaus „Perlas“ krepšininkais.

nkl- krepsinis_silute_moletai_koman_F1_oSavaitgalį „Šilutės“ krepšininkai patyrė ir pergalės skonį, ir pralaimėjimo kartėlį. Išvykoje mūsiškiams pavyko išplėšti pergalę kovoje su Molėtų „Ežeryno“ krepšininkais. Gaila, bet namuose susitikusi su NKL lyderiais Marijampolės „Sūduvos - Mantingos“ krepšininkais, „Šilutė“  nusileido rezultatu 89:95.

krepsinis veteranai_samai_f1„Šilutės šamai“ tęsia kovas Žemaitijos krašto krepšinio veteranų varžybose Žalgirio sporto draugijos taurei laimėti. Jie tai daro be pralaimėjimų!

Išvykoje Šakiuose šilutiškiai vos vienu tašku 67:68 įveikė „Vėjo“ krepšininkus, o namuose spalio 28 dieną be didelio vargo įveikė Tauragės „Senjorų“ komandą rezultatu 73:41.

Dabar šilutiškiai yra įsitaisę 1-ojoje turnyrinės lentelės vietoje, aplenkę 10 varžovų.

nkl krepsinis_silute_Brianas_Wanamakeris„Šilutės“ krepšininkai savo sirgalius vėl džiugina pergalėmis. Penktąjį Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) savaitgalį išvykoje „Šilutė“ įveikė „Mažeikius“ 83:68, o kitą dieną namuose sulaukę svečių iš Vilniaus - „Perlo“ krepšininkų - nugalėjo juos rezultatu 89:75.

Dabar šilutiškių sąskaitoje - 7 pergalės ir vos 3 pralaimėjimai. Turnyrinėje lentelėje „Šilutės“ komanda yra tarp 3-6 vietas užimančių kitų komandų, kurių pergalių ir pralaimėjimų santykis - vienodas.

nkl krepsinis_agne_NKL_F1nNacionalinės krepšinio lygos čempionate savaitgalį „Šilutė“ sužaidė dvejas rungtynes: išvykoje pralaimėjo Kauno „KTU“ komandai 88:82, o namuose be didelio vardo nugalėjo Joniškio „Delikatesą“ 90:58.

Dabar „Šilutė“ turi 5 pergales ir 3 pralaimėjimus bei dalinasi 4-6 vietas su raseiniškiais ir telšiškiais.

krepsinis veteranai_F_samai„Šilutės Šamai“ šiemet dalyvauja Žemaitijos krašto krepšinio veteranų varžybose Žalgirio sporto draugijos taurei laimėti. Mūsiškiai sužaidė dvejas rungtynes ir abejas laimėjo.

Šioje Tauragės apskrities veteranų krepšinio lygoje dalyvauja 11 komandų, „Šamai“ dabar dalijasi 1-2 vietomis su „Vėjo“ komanda.

nkl krepsinis_pukelisNacionalinės krepšinio lygos čempionate Roberto Kuncaičio vadovaujama „Šilutė“ ketvirtadienį išvykoje susitiko su Klaipėdos „Nafta - Uni - Akvaservis“ krepšininkais, ir po atkaklios kovos buvo priversta jiems pasiduoti rezultatu 78:70.

Tačiau namų aikštelėje, palaikant pilnutėlei sirgalių salei, „Šilutė“ įveikė Šakių „Vytį“ rezultatu 82:92.

Dabar „Šilutė“ turnyrinėje lentelės dalijasi 3-4 vietas su Raseinių „Rasais“, savo sąskaitoje turi keturias pergales ir du pralaimėjimus.

krepsinis nkl_kibildis_FSavaitgalį „Šilutės“ krepšininkai sužaidė dvejas rungtynes: penktadienį namuose nesunkiai įveikė palangiškius rezultatu 97:71, o šeštadienį išvykoje po pratęsimo nusileido Telšių komandai rezultatu 83:76.

Dabar mūsiškių sąskaitoje yra trys pergalės ir vienas pralaimėjimas. Turnyrinėje lentelėje jie dalijasi 1-6 vietomis dar su penkiomis komandomis.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos