Krepšinis

rajono krepsinio pirmenybes pilupis Šilutės rajono krepšinio pirmenybės Usėnų Dieduko - a.a. Petro Rimkaus - taurei laimėti baigėsi. Balandžio 2 dieną susirinkusios komandos kovojo dėl Mažosios ir Didžiosios taurės.

Pernai metų rajono čempionams - Šilutės SM-97 nepavyko išsaugoti Didžiosios taurės, jie ją perleido Žemaičių Naumiesčio „Pilupio“ komandai.

Mažosios taurės finale po atkaklios kovos pergale džiaugėsi Šilutės sporto mokyklos SM-99 komanda, kuri turės teisę kitąmet varžytis ir dėl Usėnų Dieduko Didžiosios taurės.

krepsinis nkl lekunasPraėjusią savaitę prasidėjo Nacionalinės krepšinio lygos čempionato atkrintamosios varžybos - aštuonios komandos rungėsi dėl kelialapių į ketvirtfinalį. Kitos keturios pajėgiausios čempionato komandos, kurios savo galimybes jau įrodė reguliariajame sezone, - Marijampolės „Sūduva - Mantinga“, Šakių „Vytis“, „Mažeikiai“ bei „Palanga“ - laukia savo varžovų.

Šilutiškiams norint patekti į ketvirtfinalį reikėjo pranokti „Žalgiris 2“ komandą. Komandos žaidė iki trijų pergalių. Mūsiškiams nepavyko įžiebti net intrigos, nes kauniečiai laimėjo visas trejas rungtynes iš eilės.

Taigi „Šilutė“ kelialapio į ketvirtfinalį nelaimėjo - jai „Žalgiris 2“ įteikė poilsio kelialapį.

KairysDėl ko Linas Kleiza derėjosi su Misūrio universitetu? Ko prašė Darius Songaila, kai sukirto rankomis su Veik Forestu? Kaip rizikavo Martynas Pocius, kai beldėsi į NCAA duris? Koks sprendimas lėmė, kad Robertas Javtokas po metų grįžo namo?

Kraštietis Steponas Kairys turi šimtus įdomiausių istorijų, tarp kurių – ir vienų geriausių Lietuvos krepšininkų nuotykiai.

Ir visas jas pavyko surinkti pasileidus į nutrūktgalvišką nuotykį Amerikos link, kur ir prasidėjo legendinės „Šilutės“ komandos trenerio epopėja.

 Stoniu seima krepsinio turnyreŠvėkšniškiai tęsia ilgametes krepšinio tradicijas: kažkada miestelyje buvo 4 krepšinio aikštelės, krepšinį žaidė dar prieš karą, o Švėkšnos vyrų komanda yra patekusi į aukščiausią lygą. Prie pergalių anuomet labai prisidėjo puikiai žaidęs kūno kultūros mokytojas Sigitas Urmulevičius.

 krepsinis Nr 4 F1Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) pirmenybių antrajame reguliaraus sezono etape žaidžiančiai „Šilutės“ vyrų komandai savaitgalis ir namuose, ir išvykoje buvo nesėkmingas.

Namuose „Šilutė“ nesusitvarkė su Klaipėdos „Naftos - Uni - Akvaservis“ komanda, todėl teko pripažinti skaudų pralaimėjimą 104:85.

Išvykoje pas Jonavos „Petrochemos - Dexteros“ komandą šilutiškiai neprastai patampė nervus tiek savo sirgaliams bei treneriams, tiek varžovams. Bet, deja, varžovai aplenkė „Šilutę“ vos vienu tašku - 86:85.

 sveksnos krepsininkes su DainoraRokiškyje vykusiose Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų finalinėse krepšinio 3x3 varžybose Šilutės rajonui atstovavo Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos mergaičių komanda.

krepsinis nkl mODESTAS zaunieriunasSavaitgalį Petro Joniko ir Laimono Eglinsko vadovaujama „Šilutės“ vyrų krepšinio komanda savaitgalį sužaidė dvejas rungtynes. Namuose „Šilutei“ pavyko įveikti „Lietkabelio 2“ krepšininkus, išvykoje nepavyko iki galo pasipriešinti „Ežeryno - Kario“ komandai ir teko pripažinti varžovų pranašumą

dieduko taure krepsinis F1 stubriaiŠilutės rajono krepšinio pirmenybės Usėnų Dieduko taurei laimėti savaitgalį buvo užkariavusios krepšinio salę. Šeštadienį ir sekmadienį iš viso sužaista 10 rungtynių, kuriose netruko įvairiausių emocijų, gražaus žaidimo ir traumų...

krepsini rajono pirmanybes F1gluosnis stubliai zaliŠilutės rajono krepšinio pirmenybėse Usėnų Dieduko (a.a. Petro Rimkaus) taurei laimėti vasario 21 dieną buvo sužaistos paskutinės pirmojo rato rungtynės.

II rate visos komandos tarpusavyje sužais dar kartą ir tada paaiškės, kas kovos finale dėl mažosios ir didžiosios taurių.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

,,,,,