Krepšinis

 nkl krepsinis_simasSavaitgalį vyrų krepšinio komanda „Šilutė“ NKL čempionate sužaidė tik vienerias rungtynes - išvykoje kovojo su Šakių „Vyčio“ komanda.

Iki pat rungtynių pabaigos nebuvo aišku, kuri komanda triumfuos, tik paskutinėmis sekundėmis 97:94 pergalę išplėšė namų šeimininkai.

kaktaite sabonisLietuvos moksleivių lygos „Žvaigždžių dienos“ varžybose mergaičių tritaškių metimo konkursą laimėjo buvusi Švėkšnos „Saulės“  gimnazijos auklėtinė Livija Kaktaitė.

nkl krepsinis_pukelis_gvildzio_fotoSavaitgalį „Šilutės“ krepšininkai namuose sulaukė svečių - Klaipėdos „Nafta - Uni - Akvaservis“. Tai II vietą Mezon-NKL čempionato turnyrinėje lentelėje užimanti komanda. Išsiaiškinti, kuri komanda stipresnė, prireikė pratęsimo. Deja, po papildomai sužaistų 5 minučių pergalė atiteko klaipėdiečiams - 79:86.

Išvykoje Telšiuose mūsiškiams sekėsi geriau - rezultatu 67:94 įveikė „Telšių“ komandą.

Bendroje įskaitoje „Šilutė“ dabar turi 18 pergalių ir 17 pralaimėjimų bei turnyrinėje lentelėje yra penktoji.

krepsinis rajono_pirmenybes_Fen_Team___pilupisŠilutės rajono krepšinio pirmenybės darosi vis įdomesnės, po truputį aiškėja stipriausios ir silpniausios komandos.
Kaip ir pernai, šiemet pirmenybių taurę bei piniginį prizą Usėnų verslininko Petro Rimkaus - Dėduko atminimo garbei įsteigė jo draugai. O komandos, kurios užims 2 ir 3 vietas, gaus VšĮ „Šilutės sportas“ įsteigtas taures ir medalius.

Krepšinio pirmenybėse Usėnų Dėduko taurei laimėti šiuo metu lyderiauja „Vandentiekis“, „Fen-Team“, „Pilupis“ bei Sporto mokyklos auklėtiniai, gimę 1999 m.

nkl krepsinis__F1_PukelisSavaitgalį „Šilutės“ ekipa žaidė dvejas rungtynes su Mezon-NKL lydere - Marijampolės „Sūduva - Mantinga“.

Savo aikštėje marijampoliečiai įveikė „Šilutę“ 104:73. Kitą dieną šilutiškiams savo namų aikštėje pranašumo įrodyti irgi nepavyko - teko pripažinti dar vieną „Sūduvos - Mantingos“ pergalę rezultatu 99:84.

Dabar šilutiškiai turi 17 pergalių ir 16 pralaimėjimų ir yra šeštieji turnyrinėje lentelėje.

nkl krepsinis_pukelis_f1Sausio 25 d., trečiadienį, „Šilutė“ išvykoje žaidė su Raseinių „Rasų“ krepšininkais ir rezultatu 100:96 išplėšė trečią pergalę iš eilės. Penktadienį mūsiškiai sulaukė svečių iš sostinės - „Perlo“ komandos ir vėl iškovojo pergalę 86:72.
Dabar „Šilutės“ sąskaitoje 17 pergalių ir 14 pralaimėjimų. Mūsų komanda Nacionalinės krepšinio lygos čempionate užima 5 vietą.

rajono pirmenybes_fen_team_pilupisSausio 21 dieną startavo Šilutės rajono krepšinio pirmenybės, kuriose dalyvauti užsiregistravo 12 komandų.

Ne paslaptis, kad į finalines pirmenybių varžybas susirenka daugiau žiūrovų nei į Nacionalinės krepšinio lygos varžybas. Aistruoliai laukia sportinių intrigų ir puse lūpų kalba, kad pernai metų čempionai - Žemaičių Naumiesčio „Pilupis“ - nenusiteikęs perleisti čempionų titulo. Pernai bronzą iškovojo „Fen Team“. Gal jie šiemet nušluostys visiems nosį? O gal nauja „Vandentiekio“ komanda įneš naujovės gurkšnį?

Kad būtų atsakyta į visus šiuos žiūrovams rūpimus klausimus, reikės palaukti iki balandžio, nes tada planuojami rajono pirmenybių finalai.

nkl krepsinis_fŠį savaitgalį „Šilutė“ sužaidė tik vienerias rungtynes - namuose susitiko su Šakių „Vyčio“ krepšininkais.

Mūsiškiams pavyko atsirevanšuoti už pralaimėjimą prieš porą savaičių išvykoje.

Šį kartą Roberto Kuncaičio vadovaujama „Šilutės“ komanda įtikinamai nugalėjo „Vytį“ - 93:78, taip pratęsdami Šakių krepšininkų pralaimėjimų seriją iki keturių iš eilės.

„Šilutės“ sąskaitoje dabar yra 15 pergalių ir 14 pralaimėjimų.

krepsinis F_nr8„Šilutės“ krepšininkai sausio 13 dieną uostamiestyje susitiko su Klaipėdos „Nafta - Uni - Akvaservis“ krepšininkais ir pralaimėjo 84:72.

O sausio 14-ąją trenerio Roberto Kuncaičio vadovaujama „Šilutės“ ekipa savo žiūrovų akivaizdoje įveikė „Telšių“ komandą 92:70.

Dabar „Šilutė“ I pogrupio septintuke užima 5-ąją vietą (turi 14 pergalių ir tiek pat pralaimėjimų).

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos