Krepšinis

nkl krepsinis__F1_PukelisSavaitgalį „Šilutės“ ekipa žaidė dvejas rungtynes su Mezon-NKL lydere - Marijampolės „Sūduva - Mantinga“.

Savo aikštėje marijampoliečiai įveikė „Šilutę“ 104:73. Kitą dieną šilutiškiams savo namų aikštėje pranašumo įrodyti irgi nepavyko - teko pripažinti dar vieną „Sūduvos - Mantingos“ pergalę rezultatu 99:84.

Dabar šilutiškiai turi 17 pergalių ir 16 pralaimėjimų ir yra šeštieji turnyrinėje lentelėje.

nkl krepsinis_pukelis_f1Sausio 25 d., trečiadienį, „Šilutė“ išvykoje žaidė su Raseinių „Rasų“ krepšininkais ir rezultatu 100:96 išplėšė trečią pergalę iš eilės. Penktadienį mūsiškiai sulaukė svečių iš sostinės - „Perlo“ komandos ir vėl iškovojo pergalę 86:72.
Dabar „Šilutės“ sąskaitoje 17 pergalių ir 14 pralaimėjimų. Mūsų komanda Nacionalinės krepšinio lygos čempionate užima 5 vietą.

rajono pirmenybes_fen_team_pilupisSausio 21 dieną startavo Šilutės rajono krepšinio pirmenybės, kuriose dalyvauti užsiregistravo 12 komandų.

Ne paslaptis, kad į finalines pirmenybių varžybas susirenka daugiau žiūrovų nei į Nacionalinės krepšinio lygos varžybas. Aistruoliai laukia sportinių intrigų ir puse lūpų kalba, kad pernai metų čempionai - Žemaičių Naumiesčio „Pilupis“ - nenusiteikęs perleisti čempionų titulo. Pernai bronzą iškovojo „Fen Team“. Gal jie šiemet nušluostys visiems nosį? O gal nauja „Vandentiekio“ komanda įneš naujovės gurkšnį?

Kad būtų atsakyta į visus šiuos žiūrovams rūpimus klausimus, reikės palaukti iki balandžio, nes tada planuojami rajono pirmenybių finalai.

nkl krepsinis_fŠį savaitgalį „Šilutė“ sužaidė tik vienerias rungtynes - namuose susitiko su Šakių „Vyčio“ krepšininkais.

Mūsiškiams pavyko atsirevanšuoti už pralaimėjimą prieš porą savaičių išvykoje.

Šį kartą Roberto Kuncaičio vadovaujama „Šilutės“ komanda įtikinamai nugalėjo „Vytį“ - 93:78, taip pratęsdami Šakių krepšininkų pralaimėjimų seriją iki keturių iš eilės.

„Šilutės“ sąskaitoje dabar yra 15 pergalių ir 14 pralaimėjimų.

krepsinis F_nr8„Šilutės“ krepšininkai sausio 13 dieną uostamiestyje susitiko su Klaipėdos „Nafta - Uni - Akvaservis“ krepšininkais ir pralaimėjo 84:72.

O sausio 14-ąją trenerio Roberto Kuncaičio vadovaujama „Šilutės“ ekipa savo žiūrovų akivaizdoje įveikė „Telšių“ komandą 92:70.

Dabar „Šilutė“ I pogrupio septintuke užima 5-ąją vietą (turi 14 pergalių ir tiek pat pralaimėjimų).

ScreenShot20170118at16 27_02_2Šilutės“ komandos legionierius Ulyssesas Thomasas puikiai apskaičiavo laiką ir antrojo kėlinio pabaigoje po savo dėjimo viena ranka nepaliko šanso varžovams atakuoti krepšį, o šis epizodas pripažintas gražiausiu 14-ąją Mezon-NKL pirmenybių savaitę.

vilkyciu krepsinis_Du paskutinius 2016-ųjų metų mėnesius Vilkyčiuose virė krepšinio kovos - vyko Kalėdinis krepšinio turnyras.

Jame dalyvavo šešios vyrų komandos: „Saugos“, „Vilkyčiai 1“, „Vilkyčiai 2“, „Germanika“, „Priekulė 1“, „Priekulė 2“.

Vakarais turėjo ką veikti ir krepšininkai, ir sirgaliai, susirinkę sirgti už mėgstamą komandą ir mėgautis gražiomis krepšinio akimirkomis.

juknaiciu krepsinis_nugaletojai_emigrantaiJau keletą metų vėlyvą rudenį Juknaičių pagrindinės mokyklos sporto salėje vakarais renkasi sportuoti jaunimas iš visos seniūnijos. Į sporto salę vyrus atveda ne tik noras sportuoti, bet ir noras geriau su komanda pasiruošti tradiciniam krepšinio turnyrui „Kalėda“ (3x3).

Gruodžio 29 d. gausus krepšinio mėgėjų būrys tradiciškai rinkosi į Juknaičių pagrindinės mokyklos sporto salę. Čia kasmetiniame krepšinio turnyre „Kalėda“ dalyvavo 11 komandų.

nkl krepsinisSavaitgalį Roberto Kuncaičio vadovaujama „Šilutės“ vyrų krepšinio ekipa sužaidė dvejas rungtynes.

Šeštadienį Marijampolėje „Šilutę“ rezultatu 96:58 sutriuškino NKL lyderė „Sūduva - Mantinga“.

Sekmadienį „Šilutė“ namuose rezultatu 100:83 nugalėjo Molėtų „Ežerūną“.

Pastaroji pergalė mūsiškiams buvo iš lengvesnių, bet labai svarbi - nugalėjusi „Ežerūną“, „Šilutė“ gavo teisę toliau kovoti pirmojoje grupėje.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos