Krepšinis

krepsinis nkl mODESTAS zaunieriunasSavaitgalį Petro Joniko ir Laimono Eglinsko vadovaujama „Šilutės“ vyrų krepšinio komanda savaitgalį sužaidė dvejas rungtynes. Namuose „Šilutei“ pavyko įveikti „Lietkabelio 2“ krepšininkus, išvykoje nepavyko iki galo pasipriešinti „Ežeryno - Kario“ komandai ir teko pripažinti varžovų pranašumą

dieduko taure krepsinis F1 stubriaiŠilutės rajono krepšinio pirmenybės Usėnų Dieduko taurei laimėti savaitgalį buvo užkariavusios krepšinio salę. Šeštadienį ir sekmadienį iš viso sužaista 10 rungtynių, kuriose netruko įvairiausių emocijų, gražaus žaidimo ir traumų...

krepsini rajono pirmanybes F1gluosnis stubliai zaliŠilutės rajono krepšinio pirmenybėse Usėnų Dieduko (a.a. Petro Rimkaus) taurei laimėti vasario 21 dieną buvo sužaistos paskutinės pirmojo rato rungtynės.

II rate visos komandos tarpusavyje sužais dar kartą ir tada paaiškės, kas kovos finale dėl mažosios ir didžiosios taurių.

kasisSavaitgalį šilutiškiai sužaidė dvejas rungtynes su ta pačia komanda - Raseinių „Rasais“. Penktadienį išvykoje „Šilutei“ nepasisekė: tris kėlinius pirmavus, išlaikyti persvaros nepavyko - pralaimėta 93:84.

Bet kitą dieną savo namų aikštelėje „Šilutė“ užtikrintai įrodė pranašumą, įveikusi „Rasus“ rezultatu 82:65.

sveksna sportas merginu komanda Kretinga 1Kretingoje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo mokyklų merginų krepšinio 3x3 tarpzoninės varžybos. Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos mergaičių komanda - Livija Kaktaitė, Ingrida Jonikaitė, Aistė Kubiliūnaitė ir Emilija Andriuškaitė - nugalėjo Kretingos r. Vydmantų gimnazijos komandą 9:2 bei Rietavo sav. Žadvainų pagrindinės mokyklos komandą 11:3 ir pateko į varžybų finalą.

krepsinis nkl„Šilutės“ vyrų krepšinio komanda savaitgalį sužaidė tik vienerias rungtynes - šeštadienį namų aikštelėje sulaukė svečių iš Joniškio. Susitikimas tarp „Šilutės“ ir „Delikateso“ buvo įdomus, mūsų krepšininkai aikštelėje įrodė, kad tai jie - šeimininkai, ir įveikė varžovus 98:85, o Tomas Lekūnas buvo netoli trigubo dublio - pritrūko vos vieno atkovoto kamuolio.

 krepsinis dieduko taure eglinskas F1Prasidėjo 2016 metų Šilutės rajono krepšinio pirmenybės „Usėnų Dieduko“ taurei laimėti. Šeštadienį sužaistos penkerios pirmosios rungtynės.

Iš viso pirmenybėse dalyvauja 12 komandų: trys Šilutės sporto mokyklos komandos - „SM-2000“, „SM-99“ ir „SM-97“; septynios šilutiškių komandos - „Šamai“, „Gluosnis“, „Stumbriai“, „Fen-Team“, „Draugystė“ ir „Pilupis“, taip pat SBA įmonės „Germanika“ komanda bei „Jėga“, kurioje žaidžia vilkytiškiai.

zaunieriunasSavaitgalį „Šilutė“ sužaidė dvejas rungtynes. Išvykoje mūsiškiai nusileido Klaipėdos „Nafta - Uni - Akvaservis“ komandai rezultatu 94:78, o namuose susitikę su Jonavos „Petrochemos - Dexteros“ krepšininkais juos įveikė 82:78.

„Šilutės“ komandoje pradėjo žaisti naujas žaidėjas - Modestas Žaunieriūnas, kuris išvykoje debiutavo ir prie komandos kraičio pridėjo 17 taškų.

sveksna krepsinio varzyboseŠilutėje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių rajono kaimo mokyklų krepšinio 3x3 varžybos. Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos mergaičių ir berniukų komandos tapo nugalėtojos ir vyks į zonines varžybas Šilalėje.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos