Krepšinis

krepsinis veteranai_samai_f1„Šilutės šamai“ tęsia kovas Žemaitijos krašto krepšinio veteranų varžybose Žalgirio sporto draugijos taurei laimėti. Jie tai daro be pralaimėjimų!

Išvykoje Šakiuose šilutiškiai vos vienu tašku 67:68 įveikė „Vėjo“ krepšininkus, o namuose spalio 28 dieną be didelio vargo įveikė Tauragės „Senjorų“ komandą rezultatu 73:41.

Dabar šilutiškiai yra įsitaisę 1-ojoje turnyrinės lentelės vietoje, aplenkę 10 varžovų.

nkl krepsinis_silute_Brianas_Wanamakeris„Šilutės“ krepšininkai savo sirgalius vėl džiugina pergalėmis. Penktąjį Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) savaitgalį išvykoje „Šilutė“ įveikė „Mažeikius“ 83:68, o kitą dieną namuose sulaukę svečių iš Vilniaus - „Perlo“ krepšininkų - nugalėjo juos rezultatu 89:75.

Dabar šilutiškių sąskaitoje - 7 pergalės ir vos 3 pralaimėjimai. Turnyrinėje lentelėje „Šilutės“ komanda yra tarp 3-6 vietas užimančių kitų komandų, kurių pergalių ir pralaimėjimų santykis - vienodas.

nkl krepsinis_agne_NKL_F1nNacionalinės krepšinio lygos čempionate savaitgalį „Šilutė“ sužaidė dvejas rungtynes: išvykoje pralaimėjo Kauno „KTU“ komandai 88:82, o namuose be didelio vardo nugalėjo Joniškio „Delikatesą“ 90:58.

Dabar „Šilutė“ turi 5 pergales ir 3 pralaimėjimus bei dalinasi 4-6 vietas su raseiniškiais ir telšiškiais.

krepsinis veteranai_F_samai„Šilutės Šamai“ šiemet dalyvauja Žemaitijos krašto krepšinio veteranų varžybose Žalgirio sporto draugijos taurei laimėti. Mūsiškiai sužaidė dvejas rungtynes ir abejas laimėjo.

Šioje Tauragės apskrities veteranų krepšinio lygoje dalyvauja 11 komandų, „Šamai“ dabar dalijasi 1-2 vietomis su „Vėjo“ komanda.

nkl krepsinis_pukelisNacionalinės krepšinio lygos čempionate Roberto Kuncaičio vadovaujama „Šilutė“ ketvirtadienį išvykoje susitiko su Klaipėdos „Nafta - Uni - Akvaservis“ krepšininkais, ir po atkaklios kovos buvo priversta jiems pasiduoti rezultatu 78:70.

Tačiau namų aikštelėje, palaikant pilnutėlei sirgalių salei, „Šilutė“ įveikė Šakių „Vytį“ rezultatu 82:92.

Dabar „Šilutė“ turnyrinėje lentelės dalijasi 3-4 vietas su Raseinių „Rasais“, savo sąskaitoje turi keturias pergales ir du pralaimėjimus.

krepsinis nkl_kibildis_FSavaitgalį „Šilutės“ krepšininkai sužaidė dvejas rungtynes: penktadienį namuose nesunkiai įveikė palangiškius rezultatu 97:71, o šeštadienį išvykoje po pratęsimo nusileido Telšių komandai rezultatu 83:76.

Dabar mūsiškių sąskaitoje yra trys pergalės ir vienas pralaimėjimas. Turnyrinėje lentelėje jie dalijasi 1-6 vietomis dar su penkiomis komandomis.

 sauletas ruduo_krepsinis_imageŠilutės sporto mokykla organizavo krepšinio turnyrą „Saulėtasis ruduo“, skirtą treniruotis pradedantiems aštuonmečiams krepšininkams. Jauniesiems Šilutės sporto mokyklos auklėtiniams tai puiki proga geriau perprasti komandinį žaidimą.

 krepsinis silute_F_sezono_atidarymasSavaitgalį startavo Nacionalinės krepšinio lygos 2016/2017 m. čempionatas, o vyriausiojo trenerio Roberto Kuncaičio ir jo asistento Laimono Eglinsko treniruojama šilutiškių komanda savaitgalį savo sirgalius nudžiugino dviem pergalėm iš dviejų galimų.

Penktadienį Jonavoje mūsiškiai sužaidė 64:79 ir jonaviečių komandą „Sporto klubas“ įveikė jų pačių sirgalių akivaizdoje.
Šeštadienį „Šilutė“ savo namų aikštelėje priėmė Raseinių „Rasus“. Šiame susitikime iki paskutinės sekundės niekas netikėjo, kad mūsiškiams pavyks laimėti, bet stebuklų būna, kai nuo varžovų nusisuka Fortūna: vos vienu tašku pergalę šventė „Šilutė“.

14550904 1295974010413813_661469721_oŠiandien atjaunėjusi „Šilutės“ vyrų krepšinio komanda startuos Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) 2016-2017 metų čempionate.

Pirmosios rungtynės vyks spalio 7 d. Jonavoje su „Petrochema - Dextera“, o antrąsias jie žais namuose spalio 8 d. su Raseinių „Rasais“.

„Šilutės“ komandoje šiemet apstu permainų. Prie komandos vairo stoja žinomas krepšinio treneris Robertas Kuncaitis (vyriausiasis treneris), jam talkins kitas šilutiškis krepšinio specialistas Laimonas Eglinskas (treneris) ir juknaitiškis Jonas Gavėnia (vadybininkas).

Žaidėjų gretose - šilutiškiai ir legionieriai iš kitų Lietuvos miestų bei užsienio.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos