Krepšinis

3Ketvirtadienio vakarą Šilutėje, prie Meno mokyklos esančioje "Time Team" aikštelėje startavo pirmoji Šilutės krepšinio gatvės lyga. Nemažas būrys smalsuolių vaikštinėjo ir klausinėjo: kas čia bus ir ar galės jie žaisti?

Atsakome, kad dalyvauti krepšinio gatvės lygoje gali visi norintys, tik reikia suburti savo krepšinio komandą, kurioje būtų nuo 5 iki 8 žaidėjų.

krepsinis zvaigzdziu su treneriais F 1Pavasarį Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai palydėjo krepšinio salėje, kur surengta tikra „Žvaigždžių diena“. Šia švente norėta padėkoti mokyklą baigusiems aštuoniolikmečiams ir devyniolikmečiams krepšininkams ir paminėti artėjantį mokyklos 60 metų jubiliejų.

Renginio metu vyko įvairios estafetės bei šeimų turnyrai, netrūko gerų emocijų ir juoko.

krepsinio stovykla treneriaiPraėjusią savaitę Šilutės sporto mokyklos krepšinio salėje netilo kamuolių bumbsėjimas ir garsių trenerių pastabos jauniesiems krepšininkams. Septynias dienas trukusioje krepšinio stovykloje „Šilutė 2016“ savo patirtimi dalijosi visas krepšinio specialistų desantas.

rajono krepsinio pirmenybes pilupis Šilutės rajono krepšinio pirmenybės Usėnų Dieduko - a.a. Petro Rimkaus - taurei laimėti baigėsi. Balandžio 2 dieną susirinkusios komandos kovojo dėl Mažosios ir Didžiosios taurės.

Pernai metų rajono čempionams - Šilutės SM-97 nepavyko išsaugoti Didžiosios taurės, jie ją perleido Žemaičių Naumiesčio „Pilupio“ komandai.

Mažosios taurės finale po atkaklios kovos pergale džiaugėsi Šilutės sporto mokyklos SM-99 komanda, kuri turės teisę kitąmet varžytis ir dėl Usėnų Dieduko Didžiosios taurės.

krepsinis nkl lekunasPraėjusią savaitę prasidėjo Nacionalinės krepšinio lygos čempionato atkrintamosios varžybos - aštuonios komandos rungėsi dėl kelialapių į ketvirtfinalį. Kitos keturios pajėgiausios čempionato komandos, kurios savo galimybes jau įrodė reguliariajame sezone, - Marijampolės „Sūduva - Mantinga“, Šakių „Vytis“, „Mažeikiai“ bei „Palanga“ - laukia savo varžovų.

Šilutiškiams norint patekti į ketvirtfinalį reikėjo pranokti „Žalgiris 2“ komandą. Komandos žaidė iki trijų pergalių. Mūsiškiams nepavyko įžiebti net intrigos, nes kauniečiai laimėjo visas trejas rungtynes iš eilės.

Taigi „Šilutė“ kelialapio į ketvirtfinalį nelaimėjo - jai „Žalgiris 2“ įteikė poilsio kelialapį.

KairysDėl ko Linas Kleiza derėjosi su Misūrio universitetu? Ko prašė Darius Songaila, kai sukirto rankomis su Veik Forestu? Kaip rizikavo Martynas Pocius, kai beldėsi į NCAA duris? Koks sprendimas lėmė, kad Robertas Javtokas po metų grįžo namo?

Kraštietis Steponas Kairys turi šimtus įdomiausių istorijų, tarp kurių – ir vienų geriausių Lietuvos krepšininkų nuotykiai.

Ir visas jas pavyko surinkti pasileidus į nutrūktgalvišką nuotykį Amerikos link, kur ir prasidėjo legendinės „Šilutės“ komandos trenerio epopėja.

 Stoniu seima krepsinio turnyreŠvėkšniškiai tęsia ilgametes krepšinio tradicijas: kažkada miestelyje buvo 4 krepšinio aikštelės, krepšinį žaidė dar prieš karą, o Švėkšnos vyrų komanda yra patekusi į aukščiausią lygą. Prie pergalių anuomet labai prisidėjo puikiai žaidęs kūno kultūros mokytojas Sigitas Urmulevičius.

 krepsinis Nr 4 F1Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) pirmenybių antrajame reguliaraus sezono etape žaidžiančiai „Šilutės“ vyrų komandai savaitgalis ir namuose, ir išvykoje buvo nesėkmingas.

Namuose „Šilutė“ nesusitvarkė su Klaipėdos „Naftos - Uni - Akvaservis“ komanda, todėl teko pripažinti skaudų pralaimėjimą 104:85.

Išvykoje pas Jonavos „Petrochemos - Dexteros“ komandą šilutiškiai neprastai patampė nervus tiek savo sirgaliams bei treneriams, tiek varžovams. Bet, deja, varžovai aplenkė „Šilutę“ vos vienu tašku - 86:85.

 sveksnos krepsininkes su DainoraRokiškyje vykusiose Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų finalinėse krepšinio 3x3 varžybose Šilutės rajonui atstovavo Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos mergaičių komanda.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos