Krepšinis

ScreenShot20170118at16 27_02_2Šilutės“ komandos legionierius Ulyssesas Thomasas puikiai apskaičiavo laiką ir antrojo kėlinio pabaigoje po savo dėjimo viena ranka nepaliko šanso varžovams atakuoti krepšį, o šis epizodas pripažintas gražiausiu 14-ąją Mezon-NKL pirmenybių savaitę.

vilkyciu krepsinis_Du paskutinius 2016-ųjų metų mėnesius Vilkyčiuose virė krepšinio kovos - vyko Kalėdinis krepšinio turnyras.

Jame dalyvavo šešios vyrų komandos: „Saugos“, „Vilkyčiai 1“, „Vilkyčiai 2“, „Germanika“, „Priekulė 1“, „Priekulė 2“.

Vakarais turėjo ką veikti ir krepšininkai, ir sirgaliai, susirinkę sirgti už mėgstamą komandą ir mėgautis gražiomis krepšinio akimirkomis.

juknaiciu krepsinis_nugaletojai_emigrantaiJau keletą metų vėlyvą rudenį Juknaičių pagrindinės mokyklos sporto salėje vakarais renkasi sportuoti jaunimas iš visos seniūnijos. Į sporto salę vyrus atveda ne tik noras sportuoti, bet ir noras geriau su komanda pasiruošti tradiciniam krepšinio turnyrui „Kalėda“ (3x3).

Gruodžio 29 d. gausus krepšinio mėgėjų būrys tradiciškai rinkosi į Juknaičių pagrindinės mokyklos sporto salę. Čia kasmetiniame krepšinio turnyre „Kalėda“ dalyvavo 11 komandų.

nkl krepsinisSavaitgalį Roberto Kuncaičio vadovaujama „Šilutės“ vyrų krepšinio ekipa sužaidė dvejas rungtynes.

Šeštadienį Marijampolėje „Šilutę“ rezultatu 96:58 sutriuškino NKL lyderė „Sūduva - Mantinga“.

Sekmadienį „Šilutė“ namuose rezultatu 100:83 nugalėjo Molėtų „Ežerūną“.

Pastaroji pergalė mūsiškiams buvo iš lengvesnių, bet labai svarbi - nugalėjusi „Ežerūną“, „Šilutė“ gavo teisę toliau kovoti pirmojoje grupėje.

krepsinis silutes_komanda_DSC08099„Šilutės“ vyrų krepšinio komanda, kuriai vadovauja Robertas Kuncaitis, paskutinę 2016 metų savaitę žaidė dvejas rungtynėse išvykoje. Gaila, bet užbaigti metus pergalėmis nepavyko.

„Šilutė“ nusileido Šakių „Vyčiui“ rezultatu 88:83, o Vilniaus „Perlo - MRU“ komanda buvo pranašesnė 81:72.

Dabar „Šilutė“ turi 12 pergalių ir tiek pat pralaimėjimų bei užima 6 vietą turnyrinėje lentelėje.

Jau kitose rungtynėse „Šilutės“ komandoje turėtume pamatyti naują žaidėją - Arvydą Eitutavičių. Jis anksčiau rungtyniavo užsienyje ir Lietuvos krepšinio lygoje (LKL).

krepsinis f1_mazeikiai„Šilutės“ vyrų krepšinio komanda penktadienį namuose sulaukė svečių iš Mažeikių. Roberto Kuncaičio vadovaujamai „Šilutei“ sekėsi dominuoti po krepšiais, tad pergalę pavyko pasiekti rezultatu 86:75.

Dabar „Šilutė“ savo sąskaitoje turi 12 pergalių ir 10 pralaimėjimų. Turnyrinėje lentelėje užima 6-7 vietas, kurias dalijasi su „Žalgirio-2“ komanda.

eglinskas iseina_kuncaitisPrieš savaitę vykusios Nacionalinės krepšinio lygios čempionato rungtynės tarp „Šilutės“ ir „Nafta - Uni - Akvaservis“ komandų buvo paskutinės treneriui Laimonui Eglinskui. Šilutiškių trenerių štabe Laimonas darbavosi nuo praėjusio sezono vidurio.

nkl krepsinis_F_pukelisSavaitgalį Roberto Kuncaičio vadovaujama vyrų krepšinio ekipa „Šilutė“ Nacionalinės krepšinio lygos čempionate sužaidė dvejas rungtynes: namuose nesunkiai įveikė Kauno „KTU“ rezultatu 82:69, bet išvykoje neatsilaikė prieš Joniškio „Delikatesą“ - pralaimėjo 100:76.

Dabar „Šilutė“ turnyrinėje lentelėje užima 7 vietą (11/9).

nkl krepsinis_darius_kibildis„Šilutės“ krepšininkai antradienį (gruodžio 13 d.) namų aikštelėje žaidė su vienais iš Mezon-NKL čempionato lyderių „Telšių“ komanda. Iki tol buvusią trijų nesėkmių seriją šilutiškiai nutraukė nugalėdami telšiškius rezultatu 82:71.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos