Krepšinis

krepsininkas galinauskas u-18 rinktinejeMažas miestelis - Šilutė, o kiek daug čia perspektyvių sportininkų!

Dabar galime pasidžiaugti ir krepšininko Gvido Galinausko pasiekimu: šiemet jis atstovauja U-18 (iki 18 metų) Lietuvos jaunių krepšinio rinktinei Graikijoje vykstančiame Europos jaunių krepšinio čempionate.

Gvidas rinktinėje - vienintelis mažo miestelio atstovas, visi komandos draugai - iš didmiesčių - Vilniaus, Kauno, Klaipėdos.

gvidas galinauskasDžiugios naujienos iš Graikijos. Vakar Lietuvos rinktinė Europos jaunių krepšinio čempionate sutriuškino Bosnijos ir Hercegovinos rinktinę rezultatu 73-50.

krepsininkes U18 europos cempionateAmsterdame (Nyderlandai) savaitgalį vyko pirmasis Europos 18-mečių (U18) trijulių krepšinio kvalifikacinis turnyras. Lietuvos merginos laimėjo pirmąją vietą, vaikinai - antrąją vietą. Abi rinktinės gavo kelialapius į Europos čempionatą!

Lietuvos merginų komandoje kartu su draugėmis iš Klaipėdos žaidė ir švėkšniškė Livija Kaktaitė. Tad švėkšniškė dabar ruošiasi Europos čempionato kovoms.

moksleiviu krepsinis medaliaiVasario 1 d. startavusi Žemaitijos moksleivių krepšinio lyga (ŽMKL), kurią jau 5 metus organizuoja Klaipėdos krepšinio mokykla, baigėsi. Šių metų sezone kovos vyko šešiose amžiaus grupėse, kuriose rungtyniavo 45 komandos iš 15 Žemaitijos zonai priklausančių miestų, tarp jų - ir viena Šilutės sporto mokyklos komanda.

Savo pogrupyje mūsiškiai tapo čempionais ir namo parvežė taurę bei aukso medalius. Antri liko Gargždų SM, treti - Kretingos SM, ketvirti - Klaipėdos KM atstovai.

silutes krepsininkaiŠilutės vyrų krepšinio klubas „Šilutė“ - svajonių komanda, lydėta sirgalių sausakimšų autobusų ir pretendavusi net į Europos taurę, kai Kauno sporto halėje privertė drebėti Graikijos Atėnų AEK klubo žaidėjus.

Lygiai prieš 10 metų, 2005-ųjų gegužės 25-ąją, Šilutės krepšininkai išgyveno tikrą aukso amžių, o savo žaidėjų meistriškumu nešė skambų Pamario vardą per visą Lietuvą. Tąkart šalies čempionato finalinėje kovoje Panevėžyje, krepšinio aikštelėje susitikę su Jonavos komanda, šilutiškiai, treniruojami Petro Joniko, tapo antros pagal pajėgumą Lietuvos krepšinio lygos - LKAL - čempionais ir į namus parsivežė taurę bei aukso žiedus.

Prieš keliolika metų žaisti „Šilutės“ krepšinio klube buvo didžiulė garbė, kurios siekė daugelis jaunų krepšinio aistruolių bei augančių krašto patriotų.

Pakalbėti apie šilutiškių krepšininkų pergales ir šlovingąjį amžių susitikome su buvusiu VšĮ „Šilutės krepšinis“ vadovu Adolfu (Adu) Nausėda. Būten jam vadovaujant klubui, „Šilutė“ iškovojo LKAL čempionato auksą.

krepsininke kaktaite i amsterdamaGegužės 1-ąją Kaune vyko Kauno „Žalgirio“ ir Lietuvos kariuomenės gatvės krepšinio 3x3 turnyras. Dalyvių buvo beveik 1000.

Livija ir dar trys jos komandos draugės iš Klaipėdos įveikė visas varžoves ir džiaugėsi ne tik pirmos vietos medaliais, bet ir kelialapiu į Amsterdamą.

BasketballNors iki šių metų Europos krepšinio čempionato starto liko dar daug laiko, vyriausiasis Lietuvos rinktinės treneris Jonas Kazlauskas kartu su savo asistentais ir krepšinio federacijos atstovais jau dėlioja nacionalinės rinktinės maršrutą būsimų pergalių link.

rajono krepsinio pirmenybes I lygos cempionai fŠeštadienį Šilutės krepšinio salėje vyko puiki krepšinio šventė - Šilutės rajono krepšinio pirmenybių finalai Usėnų Dieduko taurei laimėti.

II lygos čempione tapo Šilutės sporto mokyklos (SM-2) komanda (1998 m. gimę krepšininkai, treneris Petras Jonikas), o I lygoje pergalę išplėšė ir didžiąją Usėnų Dieduko taurę laimėjo Sporto mokyklos auklėtiniai - SM-1 komanda (1997 m. gimę krepšininkai, treneris Kęstutis Šernius).

Ne tik treneriai džiaugėsi šiomis pergalėmis, bet ir visa Sporto mokykla, nes rajono pirmenybių čempionų titulo teko laukti net 28 metus!

krepsininkai vaikaiSavaitgalį Kaune įvyko Moksleivių krepšinio lygos II diviziono finalinio ketverto varžybos tarp berniukų (gim. 2001 m.) komandų. Komandos kovojo dėl galimybės kautis I diviziono atkrintamose varžybose.

Finale susitiko Alytaus „Aisčiai“, Kauno „Saboniukai“, Mažeikių SM ir Šilutės SM komandos. Prireikė dviejų dienų, kad būtų išsiaiškintos geriausios komandos.

Trenerio Petro Joniko vadovaujama šilutiškių komanda pasipuošė sidabru.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos