Krepšinis

krepsinis koamnda F2Nacionalinėje krepšinio lygoje žaidžianti „Šilutės“ vyrų krepšinio komanda savaitgalį nesugebėjo pasipriešinti „Mažeikių“ ir „Petrochemos“ krepšininkams: namuose mažeikiškiams nusileido 74:90, o išvykoje Jonavoje 72:62 pralaimėjo „Petrochemai“.

krepsinis nkl sil f1Paskutiniu metu vyrų krepšinio komandai „Šilutė“ nekaip sekėsi valdyti oranžinį kamuolį. Trejas paskutines varžybas „Šilutė“ pralaimėjo, bet praėjusį savaitgalį šilutiškiams pavyko laimėti ir namų aikštelėje, ir išvykoje prieš tą pačią Panevėžio komandą „Lietkabelis - 2“. Namuose ji įveikta rezultatu 83:55, o išvykoje - 80:88.

krepsinis silute  F2„Šilutės“ vyrų krepšinio komanda savaitgalį vėl patyrė du pralaimėjimus. Namuose jie nusileido Vilniaus „Perlas - MRU“ komandai 78:86, išvykoje Molėtuose neatsilaikė ir prieš „Ežeryno - Kario“ komandą - 89:73.

„Šilutės“ komandą papildė legionierius Ulysses Thomas, o traumuotas Tomas Lekūnas stebi varžybas nuo suolelio.

krepsinis koamndaF2Šilutės krepšininkai savaitgalį sužaidė dvejas rungtynes. Smagu, kad vyrams pavyko nutraukti pralaimėjimų seriją ir rungtynes namuose su Kauno „Žalgiriu 2“ laimėti 80:58.

Tačiau išvykoje susitvarkyti su Palangos komanda mūsiškiams nepavyko - teko pripažinti varžovų pranašumą 95:81.

kepsinis kibildi fNacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionate „Šilutė“ spalio 23 dieną namuose žaidė su Joniškio „Delikateso“ komanda. Po atkaklios kovos iš rankų pergalę paleido mūsiškiai ir svečiai šventė pergalę - 79:81.

Kitą dieną trenerio Petro Joniko vadovaujama „Šilutės“ komanda patyrė dar vieną skaudų pralaimėjimą - nusileido Marijampolės „Sūduvos - Mantingos“ ekipai 115:91.

krepsinis pradzia F1Puikų startą turėjusi „Šilutės“ vyrų krepšinio komanda šį savaitgalį į savo sąskaitą įsidėjo du pralaimėjimus: išvykoje Raseinių „Rasams“ pralaimėjo rezultatu 99:85, o namuose tiesiog atidavė pergalę Šakių „Vyčio“ krepšininkams.

Dabar bendroje įskaitoje mūsiškiai dalijasi su kitomis komandomis 5-8 vietas (3 pergalės, 3 pralaimėjimai).

2  Nacionaline krepsinio lyga nr8 f12015-2016 m. Nacionalinės krepšinio lygos startas Šilutės krepšininkams buvo tikrai neblogas - namuose penktadienį jie įveikė Jonavos „Petrochema-Dextera“ komandą ir tai buvo trečia pergalė iš eilės.

Bet išvykoje prieš „Mažeikius“ gavome skaudų antausį pirmajame kėlinyje, o tai lėmė ir galutinį rezultatą - teko grįžti namo pralaimėjus. Dabar Šilutė turnyrinėje lentelėje dalijasi 3-5 vietomis su Jonavos ir Palangos komandomis (3 pergalės, 1 pralaimėjimas).

krepsinis naujas sezonas silutes komanda FTaip lauktos krepšinio kovos pagaliau prasidėjo ir Šilutėje, o už laukimą „Šilutės“ komanda mums padovanojo dvi pergales iš eilės. Nebuvo jos lengvos, daug nervų kainavo tiek patiems žaidėjams, tiek jų treneriui Petrui Jonikui, o sirgaliai ne kartą buvo sulaikę kvapą.

Pirmąsias 2015-2016 metų sezono Nacionalinės krepšinio lygos rungtynes „Šilutė“ žaidė išvykoje su praėjusio sezono (NKL) čempione tapusia Klaipėdos „Nafta - Uni - Akvaservis“. Ir mūsiškiai namo grįžo iškėlę galvą.

Kitą dieną namų aikštelėje sulaukėme svečių iš Telšių, ir jiems reikėjo palikti aikštelę su ne pačiom geriausiom nuotaikom: dar viena pergalė mūsiškių sąskaitoje!

krepsinis Livija 1Lietuvos šešiolikmečių (U16) merginų rinktinė Makedonijoje laimėjo Europos B diviziono čempionatą. Šalies rinktinėje žaidė ir Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos dešimtokė Livija Kaktaitė, kuri grįžo su nugalėtojų trofėjumi - aukso medaliu.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

,,