Kitos sporto šakos

SvarsciaiSausio 24 d. Žemaičių Naumiesčio gimnazija dalyvavo Lietuvos kaimo mokyklų tarpzoninėse svarsčių kilnojimo varžybose. Trys gimnazistai - Eglė Grišinaitė, Paulina Mickutė ir Aurimas Šikšnius tapo prizininkais. Moksleivius paruošė kūno kultūros mokytoja Vilija Parnarauskienė.

tinklinisŠilutės rajono kaimo vietovių mokyklų tinklinio varžybose pirmąją vietą iškovojusi Žemaičių Naumiesčio gimnazijos merginų komanda rajonų zoninėse varžybose taip pat buvo pirma.

Ledas 3Sausio 20 d. Klaipėdoje, Akropolio ledo arenoje, Šilutės ledo ritulininkai sėkmingai pradėjo antrąjį senjorų pirmenybių „Tomas Gold“ ratą, nugalėdami Gargždų „Ledžinga senjorai“ komandą 5:3.

Tinklinis NaumiestisŠilutės rajono kaimo vietovių mokyklų tinklinio varžybose pirmąsias vietas iškovojo Žemaičių Naumiesčio gimnazijos merginų ir Kintų pagrindinės mokyklos vaikinų komandos.

Regbis naum_2Sekmadienį Vydūno gimnazijos sporto salėje vyko tikra vaikų regbio šventė, skirta Laisvės gynėjų dienai paminėti. Į turnyrą suvažiavo svečiai iš įvairių Lietuvos kampelių. Pirmą kartą regbio varžybose dalyvavo komanda iš Žemaičių Naumiesčio. Varžybos tapo tikra šventės puošmena.

SunkiojiKlaipėdos sunkiosios atletikos sporto centre vyko tradicinis, jau 25-asis, kalėdinis jaunųjų sunkiaatlečių turnyras. Aštuoni Šilutės sporto mokyklos sunkiosios atletikos komandos sunkiaatlečiai, treniruojami Laimio Li-čin-chai ir Liudo Čičirkos varžėsi skirtingose svorio kategorijose. Ant nugalėtojų pakylos lipo visi šilutiškiai.

2 sunkiojiŠilutės sunkiosios atletikos klubo „Lokys“ sportininkai (treneriai Liudas Čičirka, Laimis Li-Čin- Chai) 2109-uosius baigė rajono pirmenybėmis.

Dziudo 2Plungėje, tarptautiniame Kalėdiniame dziudo turnyre Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai, treniruojami Rimvydo Lukošiaus, iškovojo 9 prizines vietas.

TenisasTraksėdžiuose vyko rajono stalo teniso dvejetų pirmenybės, kurias organizavo Šilutės stalo teniso klubas „Varmas“ (vadovas Jonas Piekautas). Lukas Raugevičius ir Gediminas Valančius tapo dvejetų čempionais.