Kitos sporto šakos

kroso estafete_pirmoji_gimnazijaKėdainiuose varžėsi stipriausios Lietuvos mokyklų kroso estafečių komandos. Po ilgos pertraukos tarp geriausių Lietuvos kroso estafečių bėgikų buvo ir Šilutės Pirmosios gimnazijos greitakojai. Mūsų gimnazistai savo amžiaus grupėje iškovojo I vietą.

stangistaiKlaipėdoje vyko finalinės jaunių (iki 17 metų) - jaunimo (iki 20 m.) sunkiosios atletikos varžybos. Dalyvavo 13 komandų sportininkai, iškovoję šią teisę zoninėse atrankos varžybose. Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai, kuriuos treniruoja Liudas Čičirka ir Laimis Ličinchai, pelnė 5 apdovanojimus, o šilutiškis Lukas Kordušas tapo absoliučiu jaunimo čempionu.

pavasario krosasŠilutės sporto mokykla organizavo Šilutės rajono mokinių pavasario kroso varžybas, kurios vyko saloje, esančioje netoli miesto stadiono. Krose dalyvavo 5-12 klasių mokiniai.
Tarp gimnazijų pirmąją vietą iškovojo Švėkšnos „Saulės“ gimnazija, o tarp pagrindinių mokyklų geriausiai pasirodė Kintų mokykla.

ranku lenkimasRadviliškyje vykusiame Lietuvos nacionaliniame rankų lenkimo čempionate, dalyvavo 183 dalyviai iš įvairių Lietuvos miestų.

Šilutiškius treniruojantys Aleksandras Pancerovas ir Vilija Parnarauskienė jėgas išbandyti vežėsi rankų lenkimo sporto klubo „Pamarys“ sportininkus. Jiems pavyko iškovoti 11 aukso medalių, 6 sidabro ir 4 bronzos.

Bendroje komandinėje įskaitoje iš 10 komandų šilutiškiai užėmė II vietą, nusileidę tik Radviliškio rankų lenkikams.

suoliai i_aukste_sveksnaŠvėkšnos „Saulės“ gimnazija jau 39 kartą vykdė tradicinį projektą - šuolio į aukštį „Taurės“ varžybas. Jose dalyvavo visi sveiki tuo metu mokiniai. Paskelbus rezultatus, išrinkti finalinių varžybų dalyviai - po 10-15 iš kiekvienos amžiaus grupės.

tinklinisKiekviena didelė šventė Vilkyčiuose laukiama, nes ji būna įprasminta sportinėmis varžybomis.
Norą dalyvauti Velykiniame tinklinio turnyre pareiškė 5 komandos: Kvėdarnos „Spartos vyrai“, Pagėgių „Pagėgiai“, Klaipėdos „Su šypsena“, Vilkyčių „Paprasti“ ir Šilutės „305 kuopa“. Po įdomių kovų paaiškėjo, kad turnyro nugalėtojais tapo Kvėdarnos komanda.

regbis mergaiciu_komanda_ir_minkeviciuteMarijampolėje vyko nekontaktinio Tag regbio žaidynės „Pirštinaitės 2017“, skirtos 7-14 metų mergaitėms.

Arvydo Kasperavičiaus ir Dariaus Vendzlausko inciatyva suorganizuotos žaidynės vyksta keliais etapais. Šis etapas buvo jau antrasis, dalyvavo komandos iš Panevėžio, Alytaus, Plungės, Lazdijų, Marijampolės ir Šilutės.

Jaunąsias Šilutės regbininkes treniruojantys ramutiškė Austėja Minkevičiūtė ir klaipėdietis Donatas Streckas džiaugiasi, kad Šilutės mergaitės iškovojo III vietą.

dziudo vaikaiKovo 31 - balandžio 1 dienomis Kaune vyko Lietuvos U-23 dziudo čempionatas. Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai, kuriuos treniruoja Rimvydas Lukošius, neblogai pasirodė šiame čempionate, nors laimėjo tik vieną medalį.

Balandžio 2 d. Palangoje vykusiame vaikų dziudo turnyre, skirtame miesto prijungimui prie Lietuvos paminėti, Šilutės jauniesiems sportininkams pavyko iškovoti daugiau medalių.

ranku lenkimas_silutes_komandaLietuvos jaunimo rankų lenkimo čempionate dalyvavo didelis būrys šilutiškių - net 51 šilutiškis siekė iškovoti medalius, ir daugiau nei pusei pavyko tai padaryti.

Šilutiškiai parsivežė 42 medalius. O bendroje įskaitoje Šilutės komanda, treniruojama Aleksandro Pancerovo ir Vilijos Parnarauskienės, iškovojo 1 vietą, aplenkdama net 9 varžoves.