Kitos sporto šakos

1 dziudoLapkričio 25 dieną Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai dalyvavo trijuose turnyruose.

cid 15fc4dfb2d2115121603Klaipėdos centrinio stadiono sporto salėje vyko Lietuvos suaugusiųjų sunkiosios atletikos atskirų veiksmų čempionatas, kuriame varžėsi geriausi mūsų šalies sunkiaatlečiai iš Telšių, Anykščių, Marijampolės, Vilniaus ir kitų šalies miestų. Lyderio vardą apgynė ir nebe pirmą kartą Lietuvos čempionu tapo Aurimas Didžbalis.

Bet ne tik klaipėdiečiai turi kuo pasigirti: Šilutės sporto mokyklos auklėtinis Lukas Kordušas taip pat tapo čempionu savo svorio kategorijoje. Iškovotas ir bronzos medalis, kuriuo pasipuošė buvęs mūsų mokyklos auklėtinis Tomas Ličinchai, nusileidęs tik A.Didžbaliui.

regbis f1Lapkričio 19 d. Šilutės Vydūno gimnazijos sporto salėje vyko vaikų ir jaunučių nekontaktinio regbio pirmenybės „Pamario regbis“. Pirmenybėse varžėsi dviejų amžiaus grupių mergaitės ir berniukai iš aštuonių Lietuvos miestų.

Tai pirmosios nekontaktinio regbio pirmenybės, kurios buvo surengtos Šilutės mieste. Jas organizavo mūsų kraštietė Austėja Minkevičiūtė, jai talkino Klaipėdos regbio klubo „Klaipėdos kovos“ pirmininkas Donatas Streckis su savo komanda bei Vydūno gimnazijos direktorė Marina Stirbienė.  

1 saskesKretingoje vyko tradicinis šaškių komandų turnyras „Auksinis ruduo“, kuriame varžėsi devynios klubų rinktinės. Tarp jų - ir Šilutės šaškių-šachmatų klubo nariai. Jie ne tik dalyvavo, bet ir parsivežė sidabrinius medalius, nusileidę tik Telšių „Smūgio“ komandai. Negana to, Benediktas Bagočius tapo geriausiu trečios lentos žaidėju.

F1 lapkritisLapkričio 11 dieną Smiltynėje (Klaipėda) vyko Lietuvos lengvosios atletikos kroso V etapas. Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai, kuriuos treniruoja Stasys Oželis ir Lina Leikuvienė, iš varžybų grįžo ne tik su aukštais individualiais pasiekimais, bet ir su komandine trečiosios vietos taure. Aukščiausią pasiekimą ne tik komandos sudėtyje, bet visos Lietuvos mastu pelnė Justas Budrikas, jis Lietuvoje yra lyderis bėgant krosą ir vidutinius nuotolius jaunučių amžiaus grupėje.

 dziudo mantasŠakių sporto centre vyko Lietuvos mokinių dziudo pirmenybės.

dziudo pliksnys_domasVilniuje vykusiame tarptautiniame dziudo turnyre „Vilniaus taurė 2017“ dalyvavo sportininkai iš Baltarusijos, Lenkijos, Latvijos ir Lietuvos miestų. Šilutės dziudo klubui „Kumikata“ atstovavo Domas Plikšnys. Jis svorio kategorijoje iki 34 kg savo amžiaus grupėje iškovojo III vietą.

stalo tenisas_vaikaiTelšiuose vyko tradicinis stalo teniso turnyras, skirtas trenerio V.Giedraičio atminimui. Turnyre dalyvavo ir Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai, kuriuos treniruoja Artūras Silius, bei Traksėdžių mokyklos neformalaus vaikų švietimo grupės geriausi mažosios raketės valdytojai, kuriuos treniruoja Jonas Piekautas.

Šilutės sporto mokyklos auklėtiniams pavyko laimėti medalių.

dziudo __f1Šilutės sporto mokyklos trenerio Rimvydo Lukošiaus treniruojami dziudo imtynininkai dalyvavo tarptautiniame dziudo turnyre Alytuje, skirtame karininkui A.Juozapavičiui atminti, o kitą dieną  kovojo Šakiuose surengtame tarptautiniame dziudo turnyre.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt