Kitos sporto šakos

irklavimas 07 01Kai dauguma Šilutės sporto mokyklos sportininkų atostogauja, irkluotojams - pats įkarštis. Irkluotojai visą savaitę neišlipo iš baidarių. Jie nuo birželio 20 iki 26 dienos stovyklavo Šiauliuose, prie Talšos ežero, kur ruošėsi Lietuvos moksleivių čempionatui.

Jame mūsiškiams pavyko iškovoti net 7 medalius.

 papludimio tinklinis moterysTinklinis vis labiau domina moteris. Baigusios rajono moterų uždarų patalpų pirmenybes, moterys nepanoro ilsėtis. Gerą mėnesį pasitreniravusios paplūdimio aikštelėse, jos pakviestos į rajono moterų paplūdimio tinklinio turnyrą.

Į turnyrą atvyko 7 komandos. Po atkaklių ir įdomių kovų geriausios tądien buvo Danguolė Černeckytė su dukra Fausta Bagdonaite.

sunkioji atletika merginosBirželio mėnesį sunkiosios atletikos sportininkai, kuriuos treniruoja Laimis Ličinchai ir Liudas Čičirka, dalyvavo ne viename čempionate bei jėgas išbandė sporto žaidynėse.

Birželio 3-4 dienomis vienu metu Klaipėdoje vyko net trys čempionatai: 14-asis Lietuvos moterų, Lietuvos sunkiosios atletikos bei Lietuvos jaunimo iki 20 metų sunkiosios atletikos čempionatas. O po savaitės jėgas išbandė ir jaunieji sunkiaatlečiai.

regbio klubas kviecia treniruotisRegbis - tai daugiau nei sportas, įsitikinkite tuo patys!

tinklinis moteru turnyrasBaigėsi Šilutės rajono moterų tinklinio pirmenybės, vykusios balandį ir gegužę. Pirmenybėse dalyvavo Šylių (vad. V.Parnarauskienė), Saugų (vad. A.Savickas), Šilutės (vad. R.Kutkaitė), Vilkyčių (vad. D.Černeckytė), Žemaičių Naumiesčio (vad. V.Parnarauskienė) komandos.

Po ilgai trukusių atkaklių kovų nugalėjo Vilkyčių tinklininkės.

sveksna metikaiŠvėkšnos „Saulės“ gimnazijos stadione vyko Šilutės rajono varžybos metikų taurėms ir medaliams laimėti. Jose dalyvavo Šilutės miesto, Vilkyčių ir Švėkšnos metikai.

irklavimasGegužės 27-29 dienomis Trakuose vyko Lietuvos jaunių ir jaunimo irklavimo čempionatas. Šiose varžybose buvo kovojama ne tik dėl čempionų vardo, bet ir dėl teisės atstovauti Lietuvai Europos jaunių ir jaunimo čempionate, kuris vyks šių metų liepos 13-17 dienomis Plovdive (Bulgarija).

Šilutės sporto mokyklos irkluotojai su treneriu Nedu Bartušiu išvyko jėgas išbandyti Trakuose. Pasirodo, mūsų sportininkai ir puikiai pasiruošė varžyboms.

sporto zaidynes pamario komandaŠilutės sporto mokykla šeštą kartą organizavo rajono mokinių sporto žaidynes, kurios šiemet skirtos paminėti Šilutės sporto mokyklos 60-metį.

Po visų rungčių paaiškėjo, kad iš 8-ių pagrindinių mokyklų stipriausi yra Šilutės Pamario pagrindinės mokyklos mokiniai, o iš 5-ių gimnazijų Didžiąją nugalėtojų taurę gavo Šilutės pirmoji gimnazija.

dziudo kumikata visi 5Šeštadienį Šilutėje vyko dziudo čempionatas, skirtas mūsų miesto dziudo klubo „Kumikata“ 10 metų sukakčiai paminėti. Turnyre dalyvavo per 200 sportininkų iš Lietuvos ir Latvijos miestų.

Netrūko ir žiūrovų, nes renginys buvo nemokamas. Nemažas būrys žiūrovų buvo pačių imtynininkų tėveliai.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos