Kitos sporto šakos

vikyciu sportininkai 3Saugų seniūnijos Vilkyčių pagrindinėje mokykloje įvyko tradicinis geriausių metų sportininkų pagerbimas, kuris rengiamas jau 20-ąjį kartą. Per tuos metus buvę šios mokyklos sportininkai savo mokyklą ir Pamario kraštą ne kartą garsino visoje Lietuvoje.

Į šiemetinį renginį jaunieji Vilkyčių sportininkai rinkosi su tėvais, visų laukė ilgametis mokyklos lengvaatlečių treneris Bronius Mulskis, į gyvenimą jau išleidęs daug perspektyvių sportininkų. Jis kasmet ir organizuoja šį renginį.

 sunkioji atletika F1 komandaŠilutėje surengtas Lietuvos jaunių (iki 17 m.) sunkiosios atletikos čempionatas. Vaikinai iš įvairių miestų varžėsi devyniose svorio kategorijose. Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai komandinėje įskaitoje užėmė III vietą. Džiugu, kad šilutiškis Lukas Kordušas tapo absoliučiu čempionu.

ledo ritulysBaigėsi Vakarų Lietuvos 2015/2016 m. „Žemaitijos ledas“ ledo ritulio pirmenybės, kuriose dalyvavo 10 komandų, tarp jų - ir šilutiškiai, kuriems vadovauja Svajūnas Česnulis.

Rungtynės vyko Klaipėdos „Akropolis“ ledo arenoje ir Mažeikių miesto ledo arenoje.

dziudo kumikata jaunieji f1 1Balandžio pabaigoje Maskvoje (Rusija) vyko tarptautinis dziudo turnyras „SPRING HOPES 2016“, kuriame dalyvavo per 500 sportininkų iš 18 pasaulio šalių. Lietuvai atstovavo Šilutės dziudo klubo „Kumikata“ sportininkai Ernestas ir Edvardas Sagalec, Rokas Šadzevičius bei Dominykas Šatkus.

Geriausiai sekėsi Edvardui - jis iškovojo bronzos medalį svorio kategorijoje iki 66 kg.

seimu sporto sventeŠilutės Martyno Jankaus pagrindinėje mokykloje vyko jau tradicine tampanti aktyvi ir gerų emocijų kupina šeimų sporto šventė „Kartu mes galim viską“. Šventę organizavo Šilutės rajono pradinių klasių mokytojų taryba ir Šilutės rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyrius.

Sklandymo varzybosBalandžio 10–21 dienomis Slovakijos Prievidza mieste vyko devintosios tarptautinės sklandymo varžybos „FCC GLIDING 2016“. Varžybose dalyvavo net 131 sklandytojas iš visos Europos, tarp kurių ir 11 Lietuvos sklandytojų.

Klubinėje sklandytuvų klasėje varžėsi 5 Lietuvos sklandytuvų pilotai. Geriausiai iš lietuvių pasirodė sklandytojas šilutiškis Kęstutis Jurkštas, klubinėje sklandytuvų klasėje užėmęs 4-ąją vietą.

DZIUDO nŠakių jaunimo kūrybos ir sporto centre vyko tarptautinis vaikų dziudo turnyras „Pirma kova“, kuriame dalyvavo per tris šimtus sportininkų iš Rusijos, Latvijos ir Lietuvos.

 suolis i auksti sveksnaŠvėkšnos „Saulės“ gimnazijoje jau 38 kartą vyko tradicinės šuolininkų į aukštį varžybos dėl taurių, įsteigtų geriausių rajono ir respublikos šuolininkų: sporto meistrės Inos Pavinkšnytės - Mikulėnienės ir Rimo Šilingio (11-12 metų vaikams), Jovitos Ūselytės - Tamoševičienės ir Alfonso Rimkaus (13-14 m. vaikams), Zitos Ūselytės - Urmulevičienės ir Algio Žemaitaičio (15-16 m. jaunučiams) ir sporto meistrės Genovaitės Kiūdytės - Dumbliauskienės bei Viktoro Juciaus (17-19 m. jaunuoliams).

sportas pagegiuose krepsininkaiPagėgiuose įvyko futbolo ir krepšinio miniturnyrai, skirti Pagėgių meno ir sporto mokyklos 15-mečiui paminėti.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos