Kitos sporto šakos

dziudo vaikaiBalandžio 2 d. Šilutės dziudo klubas dalyvavo dviejuose turnyruose: Kaune vyko vaikų tarptautinis dziudo turnyras, o Šiauliuose - atviras dziudo veteranų 25-asis čempionatas. Ir iš Šiaulių, ir iš Kauno šilutiškiai parvežė aukso ir sidabro medalius.

sunioji atletikaKlaipėdos krašto ir jaunių iki 17 m. sunkiosios atletikos čempionatate išbandė jėgas gausus Šilutės sporto mokyklos sunkiaatlečių, kuriuos treniruoja Liudas Čičirka ir Laimis Ličinchai, būrys. Šilutiškiams sekėsi gerai: parsivežė nemažą kiekį medalių, o Lukas Kordušas tapo absoliučiu čempionu.

tinklinisVilkyčiai - tinklinio populiarinimo vieta Šilutės rajone, čia per didžiąsias šventes gyvenimas neįsivaizduojamas be tinklinio turnyrų. Tad visi, mėgstantys tinklinį, buvo pakviesti dalyvauti ir Velykiniame tinklinio turnyre. Kadangi komandą sudarė 4 vyrai ir 2 moterys, vyrukams teko gerokai paplušėti ieškant pačių sportiškiausių merginų.

dziudo sagalec   treneris lukosiusKovo 25-26 dienomis Kaune vyko U-23 atviras dziudo čempionatas. Šilutės sporto mokyklos auklėtiniams buvo nelengva varžytis su vyresniais ir tituluotais varžovais iš Lietuvos ir Latvijos.

sunkioji atletikaLietuvos jaunių - moksleivių iki 15 m. sunkiosios atletikos čempionatas vyko Alytaus rajono Simno miestelyje. Į jį vyko keturi Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai, kurie zoninėse varžybose užėmė prizines vietas.

Šį šaunųjį ketvertą treniruoja Laimis Ličinchai ir Liudas Čičirka.

Dviem mūsiškiams pavyko tapti savo svorio kategorijos čempionais.

dziudoKovo 19 dieną Kėdainių arenoje vyko tarptautinis vaikų dziudo turnyras. Turnyre dalyvavo sportininkai iš Baltarusijos, Rusijos, Latvijos ir Lietuvos - iš viso daugiau kaip 300 dalyvių. Šilutės dziudo klubui „Kumikata“ atstovavo 10 sportininkų, kuriuos treniruoja Rimvydas Lukošius.

ledas F1Šilutės ledo ritulio klubas, kuriam vadovauja Svajūnas Česnulis, trečius metus iš eilės Lietuvos nepriklausomybės atkūrimą pažymi ant ledo. Šiais metais ledo ritulio turnyras vyko Klaipėdos „Akropolio“ ledo arenoje. Turnyre dalyvavo trys klubai: Šilutės LRK, Gargždų „Ledžinga - Senjorai” ir Palangos „Riteris”.

dziudo kumikata FKovo 5 dieną Alytuje ir Biržuose vykusiuose dziudo turnyruose gerai pasirodė Šilutės dziudo klubo „Kumikata“ jaunieji sportininkai, treniruojami Rimvydo Lukošiaus. Iš abiejų turnyrų sportininkams pavyko parsivežti medalių.

geriausia sveksnos sportininke kaktaiteŠvėkšnos „Saulės“ gimnazijoje šiemet buvo renkamas 51-asis geriausių sportininkų dešimtukas pagal mokinių pasiektus rezultatus tarptautinėse, respublikinėse, rajono ir gimnazijos varžybose. Pirmas dešimtukas buvo išrinktas 1965 m. mokytojo ir trenerio Medardo Urmulevičiaus iniciatyva.

Renginio metu vyko sportinė viktorina, buvo įteiktos švėkšniškės olimpietės Indrės Jakubaitytės taurės ir medaliai metikų trikovės varžybų nugalėtojams ir prizininkams, apdovanoti šuolių trikovės varžybų dalyviai. Geriausių sportininkų konkurso nugalėtoja Livija Kaktaitė pasakojo įspūdžius iš krepšinio treniruočių ir varžybų.  Informaciniame centre matėme varžybų akimirkas.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos