Kitos sporto šakos

drasus stiprus_vikrus_kintuose_F1Kovo 14 dieną Kintų pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko Šilutės rajono kaimo vietovių mokyklų mokinių, gimusių 2004 metais ir jaunesnių, finalinės „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos. Į jas susirinko komandos,  užėmusios I ir II vietas atrankinėse zoninėse varžybose.

Finalinėse varžybose techniškai sudėtingas devyniose „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ estafetėse lenktyniavo Katyčių, Saugų, Kintų pagrindinių mokyklų ir Žemaičių Naumiesčio gimnazijos mokiniai.

dziudo vaikuAlytuje vyko vaikų dziudo turnyras, jį organizavo Alytaus dziudo klubas „Simba“.

dziudo-Kungys-KnapkisPrienų sporto komplekse vyko tarptautinis dziudo turnyras Prienų mero taurei laimėti. Turnyre dalyvavo sportininkai iš Rusijos, Latvijos ir Lietuvos, iš viso - per 300 dalyvių. Šilutės dziudo klubui „Kumikata“ atstovavo 8 sportininkai.

stalo tenisasVasario 11 d. vyko Šilutės rajono asmeninės stalo teniso pirmenybės, jose dalyvavo apie 30 mažosios raketės gerbėjų.

dziudo vaikai_FVasario 4 dieną Jurbarke vyko didelis tarptautinis vaikų dziudo turnyras. Turnyre dalyvavo per 300 sportininkų iš Rusijos, Lenkijos, Latvijos ir Lietuvos, tarp jų - ir gausus šilutiškių būrys.

Kitą dieną Latvijoje vyko U-21 atvirasis dziudo čempionatas, kuriame irgi galynėjosi šilutiškiai.

Abejose varžybose Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai, treniruojami Rimvydo Lukošiaus, iškovojo medalių.

irkluotojai 16300434_10154908304829194_76620932696009007_oKasmet prieš prasidedant sezonui irkluotojai pasitikrino fizinį pajėgumą. Varžybose dalyvavo daugiau nei 250 dalyvių ne tik iš Lietuvos, bet ir Lenkijos, Latvijos, Rusijos (Kaliningradas).

dziudo finalininkaiSausio 12-13 dienomis Kėdainių arenoje vyko Lietuvos Respublikos jaunučių ir jaunių dziudo čempionatas. Šilutės sporto mokyklos dziudo imtynininkai į čempionatą vyko su treneriu Rimvydu Lukošiumi.

tinklinis vilkyciai_SAM_4021Džiugu, kad vilkytiškiai organizuoja įvairias sportines varžybas, įtraukdami ir vietos gyventojus, ir bičiulius iš toliau, taip skatindami užimtumą ir turiningą laiko leidimą. Didžiausia sporto entuziastė - kūno kultūros mokytoja Danguolė Černeckytė Vilkyčiuose surengė ir Kalėdinį tinklinio turnyrą.

ledo ritulio_komanda_silute_2016Šilutės ledo ritulio klubas, kuriam vadovauja S.Česnulis, ir UAB „Tomas Gold“ (direktorius A.Jončas) antrus metus iš eilės pasitinkant Kalėdas suorganizavo keturių komandų ledo ritulio turnyrą, kuris vyko Klaipėdos „Akropolio“ ledo arenoje.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt