Kitos sporto šakos

stalo tenisasVasario 11 d. vyko Šilutės rajono asmeninės stalo teniso pirmenybės, jose dalyvavo apie 30 mažosios raketės gerbėjų.

dziudo vaikai_FVasario 4 dieną Jurbarke vyko didelis tarptautinis vaikų dziudo turnyras. Turnyre dalyvavo per 300 sportininkų iš Rusijos, Lenkijos, Latvijos ir Lietuvos, tarp jų - ir gausus šilutiškių būrys.

Kitą dieną Latvijoje vyko U-21 atvirasis dziudo čempionatas, kuriame irgi galynėjosi šilutiškiai.

Abejose varžybose Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai, treniruojami Rimvydo Lukošiaus, iškovojo medalių.

irkluotojai 16300434_10154908304829194_76620932696009007_oKasmet prieš prasidedant sezonui irkluotojai pasitikrino fizinį pajėgumą. Varžybose dalyvavo daugiau nei 250 dalyvių ne tik iš Lietuvos, bet ir Lenkijos, Latvijos, Rusijos (Kaliningradas).

dziudo finalininkaiSausio 12-13 dienomis Kėdainių arenoje vyko Lietuvos Respublikos jaunučių ir jaunių dziudo čempionatas. Šilutės sporto mokyklos dziudo imtynininkai į čempionatą vyko su treneriu Rimvydu Lukošiumi.

tinklinis vilkyciai_SAM_4021Džiugu, kad vilkytiškiai organizuoja įvairias sportines varžybas, įtraukdami ir vietos gyventojus, ir bičiulius iš toliau, taip skatindami užimtumą ir turiningą laiko leidimą. Didžiausia sporto entuziastė - kūno kultūros mokytoja Danguolė Černeckytė Vilkyčiuose surengė ir Kalėdinį tinklinio turnyrą.

ledo ritulio_komanda_silute_2016Šilutės ledo ritulio klubas, kuriam vadovauja S.Česnulis, ir UAB „Tomas Gold“ (direktorius A.Jončas) antrus metus iš eilės pasitinkant Kalėdas suorganizavo keturių komandų ledo ritulio turnyrą, kuris vyko Klaipėdos „Akropolio“ ledo arenoje.

dziudo FŠeštadienį, gruodžio 17 d., Kėdainiuose vyko tarptautinis dziudo turnyras ir tuo pat metu Kaune vyko dziudo programų konkursas. Kėdainiuose Šilutės dziudo klubui „Kumikata“ atstovavo du sportininkai, o į Kauną išvyko didesnis būrys imtynininkų, kurie ant tatamio parodė įdomią programą.

sunkioji atletika_DSCF0333Gruodžio 14 dieną vyko Šilutės rajono moksleivių asmeninės sunkiosios atletikos pirmenybės, kurias organizavo Šilutės sporto mokykla. Dalyvių buvo iš Vainuto, Rusnės bei, žinoma, Šilutės.

Treneriai Liudas Čičirka ir Laimis Ličinchai, kurie vedė pirmenybes, neslėpė džiaugsmo, kad šią sporto šaką ryžtasi išbandyti ne tik berniukai, bet ir vis daugiau merginų. Šįkart štangas kėlė viena šilutiškė ir viena vainutiškė.

Pirmenybėse dalyvavo 34 sunkiaatlečiai - nuo aštuonmečių iki aštuoniolikmečių. Iš viso mokiniai varžėsi 10-yje svorio kategorijų.

dziudo kaledinis_turnyrasGruodžio 10 dieną Plungėje vyko tradicinis Kalėdinis dziudo turnyras, kuriame dalyvavo sportininkai iš įvairių Lietuvos miestų - daugiau kaip 100 dalyvių. Šilutės dziudo klubui „Kumikata“, kuriam vadovauja Rimvydas Lukošius, atstovavo 12 sportininkų.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt