Kitos sporto šakos

tinklinis vilkyciai_SAM_4021Džiugu, kad vilkytiškiai organizuoja įvairias sportines varžybas, įtraukdami ir vietos gyventojus, ir bičiulius iš toliau, taip skatindami užimtumą ir turiningą laiko leidimą. Didžiausia sporto entuziastė - kūno kultūros mokytoja Danguolė Černeckytė Vilkyčiuose surengė ir Kalėdinį tinklinio turnyrą.

ledo ritulio_komanda_silute_2016Šilutės ledo ritulio klubas, kuriam vadovauja S.Česnulis, ir UAB „Tomas Gold“ (direktorius A.Jončas) antrus metus iš eilės pasitinkant Kalėdas suorganizavo keturių komandų ledo ritulio turnyrą, kuris vyko Klaipėdos „Akropolio“ ledo arenoje.

dziudo FŠeštadienį, gruodžio 17 d., Kėdainiuose vyko tarptautinis dziudo turnyras ir tuo pat metu Kaune vyko dziudo programų konkursas. Kėdainiuose Šilutės dziudo klubui „Kumikata“ atstovavo du sportininkai, o į Kauną išvyko didesnis būrys imtynininkų, kurie ant tatamio parodė įdomią programą.

sunkioji atletika_DSCF0333Gruodžio 14 dieną vyko Šilutės rajono moksleivių asmeninės sunkiosios atletikos pirmenybės, kurias organizavo Šilutės sporto mokykla. Dalyvių buvo iš Vainuto, Rusnės bei, žinoma, Šilutės.

Treneriai Liudas Čičirka ir Laimis Ličinchai, kurie vedė pirmenybes, neslėpė džiaugsmo, kad šią sporto šaką ryžtasi išbandyti ne tik berniukai, bet ir vis daugiau merginų. Šįkart štangas kėlė viena šilutiškė ir viena vainutiškė.

Pirmenybėse dalyvavo 34 sunkiaatlečiai - nuo aštuonmečių iki aštuoniolikmečių. Iš viso mokiniai varžėsi 10-yje svorio kategorijų.

dziudo kaledinis_turnyrasGruodžio 10 dieną Plungėje vyko tradicinis Kalėdinis dziudo turnyras, kuriame dalyvavo sportininkai iš įvairių Lietuvos miestų - daugiau kaip 100 dalyvių. Šilutės dziudo klubui „Kumikata“, kuriam vadovauja Rimvydas Lukošius, atstovavo 12 sportininkų.

dziudo JOGMINAS_DZIUDOLapkričio 26-27 dienomis Elektrėnuose vyko tarptautinis dziudo turnyras, skirtas dziudo klubo „Draugystė“ 20-ies metų veiklos sukakčiai.

dziudo kumikataSpalio 22 dieną Palangoje vyko vaikų tarptautinis dziudo turnyras, kuriame dalyvavo ir Šilutės dziudo klubo „Kumikata“ 14 sportininkų. Kitą dieną vyresni imtynininkai jėgas išbandė Šakiuose vykusiame U-18 tarptautiniame dziudo turnyre.

Iš abiejų turnyrų trenerio Rimvydo Lukošiaus auklėtiniai grįžo su medaliais.

 irkluotojaui F_oSpalio 1 d. Klaipėdoje vyko irklavimo sezono uždarymo maratonas „Žemaičių taurė“, kuriame dalyvavo 7 Šilutės sporto mokyklos irkluotojai, treniruojami Nedo Bartušio. Keturiems sportininkams pavyko parsivežti medalius.

 krosas F_estafeteRugsėjo 30 - spalio 1 dienomis Šilutės sporto mokyklos lengvaatlečiai dalyvavo Palangoje vykusiose Lietuvos mokinių rudens kroso ir kroso estafečių pirmenybėse bei Lietuvos mokinių lengvosios atletikos metimų taurės varžybose.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt