Boksas

bokslas latvijojeŠilutės sporto mokyklos boksininkai, kuriuos treniruoja Vincas Murauskas, dalyvavo tarptautiniame bokso turnyre Ozolniekuose (Latvija).

Šilutės sporto mokyklai atstovavo 7 boksininkai. Penki iš jų iškovojo medalius, o vienas apdovanotas taure už geriausią techniką.

boksas lozoraityteKauno rajone, Garliavoje, vyko 2017 m. Lietuvos jaunių (vyrų ir moterų) bokso čempionatas. Šilutės sporto mokyklos trenerio Vinco Murausko treniruojama Greta Lozoraitytė iškovojo sidabrą, nors jai šios varžybos buvo tik antros.

EPetrauskasirMPonomariovasdeinjeOlimpinį medalį iš Londono į Lietuvą parvežęs boksininkas Evaldas Petrauskas atviras – didžiausia baimė yra nuvilti ne save, o aplinkinius. Taip pat dukart olimpinėse žaidynėse jau dalyvavęs E. Petrauskas priduria, kad boksininko duona – sunki ir iki šiol prieš lipant į ringą jį apima didžiulis jaudulys.

bokso cempionatas_kedainiuoseŠilutės sporto mokyklos bei bokso klubo „Kovotojas“ boksininkai dalyvavo Lietuvos bokso 93-iajame čempionate, kuris vyko Kėdainiuose. Čempionate kovojo 72 vyrai ir 17 moterų iš įvairių miestų, o Šilutės rinktinės garbę gynė 10 atstovų iš kurių net 9 pelnė apdovanojimus.

Čempionėmis tapo Austėja Aučiūtė ir Lina Miklovytė. Parsivežta nemažai sidabro bei bronzos medalių.

Neoficialioje komandų įskaitoje Šilutės komanda liko antra. Pirmi kauniečiai - iškovojo 16 medalių, treti - Pasvalio boksininkai.

Untitled-1 copyLondono olimpinių žaidynių prizininkas Evaldas Petrauskas po ilgokos pertraukos vėl kovos Lietuvoje vykstančiose varžybose. Svorio kategorijoje iki 69 kg kovosiantis E. Petrauskas dalyvaus trečiadienį Kėdainiuose prasidėsiančiame Lietuvos čempionate.

boksas rajonoKovo 16-18 dienomis Pasvalyje vyko Lietuvos rajonų jaunių bokso čempionatas. Jame dalyvavo 7 Šilutės sporto mokyklos trenerio Vinco Murausko auklėtiniai. Penkiems boksininkams pavyko parvežti medalius: vieną - aukso, vieną - sidabro ir tris - bronzos.

boksas lukas_petrauskas_fLietuvos jaunimo vyrų ir moterų bokso čempionate Palangoje dalyvavo ir Šilutės boksininkai, kuriuos treniruoja Vincas Murauskas. Šilutiškiams pavyko parsivežti du aukso, vieną sidabro ir du bronzos medalius.

boksas lukas_petrauskas_su_broliu_evalduOlimpinio prizininko Evaldo Petrausko jaunesnysis brolis Lukas seka tituluoto brolio pėdomis. Vilniuje vykstančiame tarptautiniame Dano Pozniako jaunimo turnyre šilutiškis Lukas Petrauskas tapo pirmuoju lietuviu, patekusiu tarp prizininkų. O savaitgalį Lukas pasipuošė aukso medaliu.

DSC 0669-536x334Olimpinio prizininko Evaldo Petrausko jaunesnysis brolis Lukas seka tituluoto brolio pėdomis. Vilniuje vykstančiame tarptautiniame Dano Pozniako jaunimo turnyre L. Petrauskas tapo pirmuoju lietuviu, patekusiu tarp prizininkų.