Boksas

petrauskasAntrąją pergalę Turkijoje vykstančiame Europos zonos olimpiniame bokso atrankos turnyre iškovojo traksėdiškis Evaldas Petrauskas.

Antradienį svorio kategorijos iki 60 kg (27 dalyviai – 4 kelialapiai) aštuntfinalyje lietuvis 13:8 (4:2, 4:4, 5:2) nugalėjo slovaką Tomašą Vano ir pateko į ketvirtfinalį.

petrauskasSekmadienį Trabzone (Turkija) prasidėjo Europos zonos paskutinis bokso olimpinis atrankos turnyras, kuriame dalyvauja 196 atletų iš 43 Senojo žemyno valstybių.

Pergalingai turnyrą pradėjo Evaldas Petrauskas (60 kg – 27 dalyvių). Lengvo svorio kategorijoje, pirmoje kovoje, lietuvis 24:10 nugalėjo ispaną Ericą Pambanį ir antradienį aštuntfinalyje susitiks su Tomasu Vano iš Slovakijos, kuris 15:13 pranoko kaimyninės Lenkijos atstovą Dawidą Michelusą.

„Ispanas buvo greitas, panašaus stiliaus kaip ir mano, kovotojas.  Jo tikslas buvo kaip įmanoma daugiau suduoti smūgių iš distancijos, su kuo mes manau puikiai susitvarkėme. Vertinu savo pasirodymą teigiamai, įgyvendinau visus trenerių nurodymus, jaučiuosi pasitikintis savimi”, – sakė E.Petrauskas.

sunkiaatletisAntalijoje (Turkija) vykstančio Europos sunkiosios atletikos čempionato vyrų svorio kategorijoje iki 85 kg penktadienį Lietuvos atstovas šilutiškis Donatas Anuškevičius užėmė devintąją vietą.

B grupės varžybas laimėjęs 31-erių metų atletas dvikovėje surinko 348 kg (rovimas - 158 kg/stūmimas - 190 kg).

cempionas petrauskas murauskas 1pLietuvos boksininkai šiandien, penktadienį, baigia stovyklą Kijeve, kur beveik dvi savaites rengėsi olimpiniam atrankos turnyrui. Tiesiai iš Ukrainos sostinės Lietuvos boksininkai vyks į Turkiją, kur balandžio 13-22 d. Trabzone vyks kova dėl kelialapių į Londono olimpines žaidynes.

Olimpiniame atrankos turnyre kovos penki lietuviai – Edgaras Skurdelis (svorio kategorija iki 56 kg), Evaldas Petrauskas (iki 60 kg), Vladimiras Milevskis (iki 75 kg), Daugirdas Šemiotas (iki 81 kg) ir Vitalijus Subačius (virš 91 kg).

E.Skurdelis ir E.Petrauskas savo svorio kategorijose kovos dėl likusių keturių kelialapių į Londoną, V.Subačius ir V.Milevskis – dėl dviejų, o D.Šemiotas – trijų.

boksas DSCF8338Marijampolėje surengtame III tarptautiniame Zigmo Katiliaus bokso turnyre, kurį organizavo Aldona Katilienė, dalyvavo 175 sportininkai iš Estijos, Latvijos, Lenkijos, Rusijos, Baltarusijos ir Lietuvos. Šilutės sporto mokyklai atstovavo trys boksininkai.

boksas f1 1Marijampolėje vyko 20-asis Vido Gorbulio tarptautinis bokso turnyras. Varžybose dalyvavo 17 komandų iš Lenkijos, Latvijos, Baltarusijos ir Lietuvos, ringe kovojo daugiau nei 200 sportininkų.

Šilutės sporto mokyklos boksininkai iškovojo tris pirmąsias, dvi antrąsias ir vieną trečiąją vietas.

sunkioji f0Gruodžio 21-ąją Šilutės sporto mokyklos sunkiosios atletikos treneriai Liudas Čičirka ir Laimis Ličinchajus organizavo rajono moksleivių individualų čempionatą, kuriame dalyvavo per 40 jaunųjų sunkiaatlečių.

Pasak trenerių, tai puiki proga mokiniams pajausti varžybų atmosferą ir pasiruošti respublikiniams čempionatams.

boksas f 1Bokso treneris Vincas Murauskas kelis savo auklėtinius lydėjo į Panevėžyje vykusias Lietuvos moksleivių pirmenybėse, kur buvo suvažiavę visų miestų, kurie tik kultivuoja boksą, sportininkai - apie 180 dalyvių. Ji rungėsi 13-oje svorio kategorijų.

iqgwv8854Gruodžio pradžioje šilutiškis Evaldas Petrauskas, atstovaujantis Lietuvos suaugusiųjų rinktinei, dalyvavo Izraelyje vykusiame tarptautiniame bokso turnyre. Jis 75 kg svorio kategorijoje iškovojo I vietą, finale įveikęs Ukrainos atstovą, kuris buvo dviejų olimpinių žaidynių dalyvis.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt