Boksas

PetrauskasVilniuje paaiškėjo naujieji Lietuvos bokso čempionai. Čempionate dalyvavo dvi pagrindinės Lietuvos viltys į Rio de Žaneiro olimpines žaidynes – Europos čempionas Eimantas Stanionis ir Londono olimpinių žaidynių prizininkas Evaldas Petrauskas, bet ne kaip dalyviai, o žiūrovai. Jie tvirtina, kad kautis dėl medalių negalėjo dėl laukiančių kovų profesionalų ringe.

boksas 20151207 151322Marijampolėje vyko Lietuvos mokinių jaunučių bokso pirmenybės, jose dalyvavo sportininkai iš visų Lietuvos miestų ir rajonų, kuriuose kultivuojamas boksas. Pirmą kartą Lietuvos jaunučių pirmenybėse ringe kovojo ir merginos iš Vilniaus, Panevėžio ir Marijampolės. Šilutės merginų kol kas ringe nebuvo, bet Šilutės sporto mokyklos trenerio Vinco Murausko vaikinai parsivežė visų spalvų medalius.

boksininkaiKlaipėdoje vykusiose zoninėse Lietuvos jaunių bokso varžybose dalyvavo gausus būrys sportininkų iš Naujosios Akmenės, Klaipėdos, Kretingos, Palangos, Tauragės, Telšių ir Šilutės. Šilutės sporto mokyklai atstovavo 13 boksininkų, iš jų net 6 pateko į finalus, iškovoję nugalėtojų vardus.

PetrauskasPasaulio čempionate Dohoje (Kataras) kovas pradėjo trečiasis Lietuvos boksininkas Evaldas Petrauskas. Burtų dėka į antrą etapą be kovos patekęs 2012 metų Londono olimpiados prizininkas svorio kategorijos iki 64 kg aštuntfinalyje ketvirtadienį susitiko su Puerto Riko boksininku Danielito Zorrilla De La Rosa.

boksasŠilutės sporto mokyklos bokso trenerio Vinco Murausko auklėtiniai rugpjūčio ir rugsėjo mėnesiais dalyvavo keliuose tarptautiniuose turnyruose Ukrainoje, Vokietijoje bei pasaulio jaunių čempionate Rusijoje. Keturi boksininkai - Tomas Olberkis, Vytautas Balsys, Julius Pečkys ir Lukas Petrauskas - gynė Lietuvos rinktinės garbę. Gynė ir apgynė!

boksininkai lukas petrauskas ir julius peckysDešimčiai dienų Šilutėje antrą kartą apsigyveno ištvermingiausi boksininkai ir jų treneriai. Rugpjūčio 29-ąją sportininkai atsisveikino su Pamario kraštu ir ruošėsi vykti į vieną svarbiausių savo gyvenimo išbandymų - pasaulio bokso jaunių čempionatą, kuris rugsėjo 2-13 dienomis vyks Sankt Peterburge (Rusija).

Žinoma, Šilutei, užauginusiai ne vieną garsų boksininką, belieka tik sulaukti gerų žinių, nes kultinio trenerio Vinco Murausko jaunoji karta vėl savo pasiekimais džiugina bei garsina kraštą. Net du boksininkai - Lukas Petrauskas (15 m.) ir Julius Pečkys (15 m.), kurie neseniai pasidabino Europos čempionų medaliais, ketina susikauti ir kovoti už šalį bei rajoną pasaulio bokso jaunių čempionato ringe.

petrauskasPenktadienį Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino boksininką Evaldą Petrauską, pergalingai kovojus Bulgarijoje vykusiame 41-ajame Europos bokso čempionate ir vyrų svorio kategorijoje iki 64 kg laimėjusį bronzos medalį.

petrauskasPajėgiausias Lietuvos boksininkas Evaldas Petrauskas trečiadienį Europos čempionate iškovojo svarbią pergalę, žengė į pusfinalį ir jau užsitikrino bent jau bronzos medalį.

petrauskas23 metų šilutiškis Evaldas Petrauskas pergale pradėjo Europos bokso čempionatą Bulgarijoje, kuriame kovojama ir dėl kelialapių į pasaulio čempionatą.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt