Boksas

boksininkai lukas petrauskas ir julius peckysDešimčiai dienų Šilutėje antrą kartą apsigyveno ištvermingiausi boksininkai ir jų treneriai. Rugpjūčio 29-ąją sportininkai atsisveikino su Pamario kraštu ir ruošėsi vykti į vieną svarbiausių savo gyvenimo išbandymų - pasaulio bokso jaunių čempionatą, kuris rugsėjo 2-13 dienomis vyks Sankt Peterburge (Rusija).

Žinoma, Šilutei, užauginusiai ne vieną garsų boksininką, belieka tik sulaukti gerų žinių, nes kultinio trenerio Vinco Murausko jaunoji karta vėl savo pasiekimais džiugina bei garsina kraštą. Net du boksininkai - Lukas Petrauskas (15 m.) ir Julius Pečkys (15 m.), kurie neseniai pasidabino Europos čempionų medaliais, ketina susikauti ir kovoti už šalį bei rajoną pasaulio bokso jaunių čempionato ringe.

petrauskasPenktadienį Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino boksininką Evaldą Petrauską, pergalingai kovojus Bulgarijoje vykusiame 41-ajame Europos bokso čempionate ir vyrų svorio kategorijoje iki 64 kg laimėjusį bronzos medalį.

petrauskasPajėgiausias Lietuvos boksininkas Evaldas Petrauskas trečiadienį Europos čempionate iškovojo svarbią pergalę, žengė į pusfinalį ir jau užsitikrino bent jau bronzos medalį.

petrauskas23 metų šilutiškis Evaldas Petrauskas pergale pradėjo Europos bokso čempionatą Bulgarijoje, kuriame kovojama ir dėl kelialapių į pasaulio čempionatą.

petrauskasLondono olimpinis prizininkas Evaldas Petrauskas ir Eimantas Stanionis negalės varžytis penktadienį Baku prasidedančiose Europos žaidynėse dėl įsipareigojimų profesionaliai bokso lygai. Tai penktadienį lrytas.lt patvirtino Lietuvos bokso rinktinės treneris Stanislavas Mižigurskis.

E.Petrauskas sekmadienį atkeliavo į Baku, ten treniruosis, bet į Europos žaidynių ringą nelips.

boksas skurdelisGegužės 20-22 dienomis Kauno sporto halėje vyko 19-asis tarptautinis Algirdo Šociko bokso turnyras. Šiais metais pirmą kartą sulaukta tiek daug boksininkų - net 75 iš 18 Europos šalių.

Šis turnyras buvo paskutinis sportininkų jėgų išbandymas prieš pirmąsias Europos olimpines žaidynes.

boksas F1Panevėžyje vyko 2015 metų Lietuvos jaunių (gimusių 1999 m. ir 2000 m.) bokso čempionatas, kuriame Šilutės sporto mokyklos trenerio Vinco Murausko auklėtiniams pavyko iškovoti du čempionų vardus bei du bronzos medalius.

Be to, šilutiškiai dalyvavo Kėdainiuose vykusiame suaugusiųjų vyrų ir moterų Lietuvos čempionate ir taip pat laimėjo aukso medalių.

petrauskasLietuvos boksininkai prieš olimpinę atranką apšils pirmųjų Europos žaidynių ringe Azerbaidženo sostinėje Baku.

Į  Baku, kur birželio 12-28 d. bus surengtos pirmosios Europos žaidynės, vyks septyni Lietuvos boksininkai - šeši vaikinai ir mergina. Lietuvos bokso rinktinę sudarys du šilutiškai Edgaras Skurdelis (svorio kategorija iki 60 kg) ir Evaldas Petrauskas (64 kg) bei Eimantas Stanionis (69 kg), Tomas Pivarunas (75 kg), Tadas Tamašauskas (91 kg), Mantas Valavičius (per 91 kg) ir Ana Starovoitova (54 kg). Visi išvardyti vyrai yra ir olimpinės rinktinės kandidatai.

dziudo 04Šių metų balandžio 11-12 dienomis Estijoje Voru mieste vyko tarptautinis dziudo turnyras "Voru Kevad 2015", kuriame dalyvavo sportininkai iš Latvijos, Ukrainos, Suomijos, Rusijos, Estijos ir žinoma Lietuvos. Lietuvą atstovavo ir Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai.