Boksas

boksininkaiŠilutės sporto mokyklos bokso trenerio Vinco Murausko auklėtiniai vis veža į Pamarį medalius. Vien per vasarį jaunieji boksininkai apdovanojimų kraitę papildė 9 medaliais, šeši iš jų - už tarptautiniuose bokso turnyruose iškovotas pirmąsias vietas.

boksas petrausks peckysPanevėžyje vykusiame Lietuvos moksleivių jaunių bokso čempionate dalyvavo 16 komandų, 104 boksininkai.
Šilutės komanda tapo prizininkė - užėmė III vietą, nusileisdama lyderei Vilniaus komandai ir antrą vietą užėmusiai Panevėžio komandai.
Džiugu, kad du trenerio Vinco Murausko auklėtiniai pasivežė aukso medalius, vienas - bronzą.

boksasAnapoje (Rusija) vyko Europos jaunių bokso čempionatas, kuriame dalyvavo 323 boksininkai iš 38 šalių. Tarp dalyvių - ir du Šilutės sporto mokyklos trenerio Vinco Murausko auklėtiniai - Vytautas Balsys ir Robertas Jokulys.

Dar trys šilutiškiai puikiai pasirodė tarptautiniuose bokso turnyruose Panevėžyje bei Liepojoje. Panevėžyje Tomas Olberkis pripažintas techniškiausiu turnyro boksininku.

boksas dubline 1Šilutės sporto mokyklos boksininkai, kuriuos treniruoja Vincas Murauskas, šį rudenį spėjo pabuvoti ir Vilniuje, ir Čekijoje, ir Airijoje, ir Lenkijoje. Iš visur parsivežė nemažai medalių, o vyriausieji boksininkai iškovojo čempionų vardus.
Smagu, kad mažieji boksininkai tikrai turi į ką lygiuotis ir iš ko mokytis.

petrauskasSofijoje (Bulgarija) vykstančiame Europos sąjungos šalių bokso čempionato ketvirtfinalyje suklupo Londono olimpinių žaidynių prizininkas Evaldas Petrauskas. Svorio kategorijoje iki 64 kilogramų, olimpietis taškais 1:2 nusileido italui Vincenzo Mangiacapre.

boksas palangaPalangoje pirmą kartą surengtas Lietuvos rajonų jaunučių bokso čempionatas, kurio tikslas - pakelti sportininkų meistriškumą. Dalyvavo Ukrainos, Rusijos, Latvijos ir Lietuvos sportininkai.

Šilutei atstovavo 6 boksininkai, penkiems iš jų pavyko tapti savo svorių kategorijos čempionais.

boksasGegužės mėnuo Šilutės sporto mokyklos bokso trenerio Vinco Murausko auklėtiniams buvo auksinis. Iš dviejų tarptautinių turnyrų boksininkai parsivežė 6 aukso bei vieną sidabro medalius, o vienas šilutiškis pripažintas techniškiausiu boksininku.

Treneris vis dar negali atsidžiaugti, kad jo auklėtiniams teko dalyvauti kokio profesionalaus lygio turnyruose.

boksininkasNuo 2013 m. rugsėjo Šilutės pirmojoje gimnazijoje, 1e klasėje, mokosi Vytautas Balsys, kuris aktyviai sportuoja ir jau yra tapęs ne tik Lietuvos bokso čempionu, bet nuskynė ne vieną pergalę užsienyje. Tai jaunas ir perspektyvus boksininkas.

boksas visiKėdainiuose vyko Lietuvos suaugusiųjų bokso čempionato finalas, kuriame startavo 56 vyrai ir 11 moterų. Šilutei atstovavo 3 boksininkai ir 2 boksininkės, treniruojami Vinco Murausko. Šiam penketukui pavyko parsivežti net 4 aukso bei vieną bronzos medalius.

Žemaičių Naumiesčio gimnazistė Lina Miklovytė, pasak V.Murausko, yra labai techniška sportininkė, iš jos galėtų pasimokyti ne vienas vaikinas. Tad nenuostabu, kad Linai čempionate pavyko įveikti abi savo varžoves ir 51 kg svorio kategorijoje iškovoti čempionės vardą.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt